Akcija „Jamam“: septyniolika pastatų – už dyką

Parašė: Lina LIŪNIENĖ 2017-06-02

Praėjusią savaitę vykusiame Plungės rajono savivaldybės tarybos posėdyje meras Audrius Klišonis paviešino Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pateiktą siūlymą Savivaldybės žinion perimti įstaigai priklausančius pastatus. Jų – net septyniolika.
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistai prieš kelerius metus iš Salantų gatvėje esančių patalpų persikėlė į miesto centrą, J. Biliūno g. 1. Tad pastatai Salantų gatvėje likę tušti. Juos ir siūloma perimti. Statinių ir kitų įrenginių gana daug – net 17. Tiesa, VMVT nurodo, kad dalis jų turto yra ir Nausodžio seniūnijos Juodeikių kaime. Tačiau, kaip sakė Savivaldybės administracijos Vietos ūkio ir turto skyriaus vyr. specialistė Inga Duoblienė, Juodeikiuose esančių statinių daiktinė teisė Registrų centre neįregistruota, tad dėl jų nuosavybės dar kyla abejonių.
Pasak mero, Vietos ūkio ir turto skyriaus specialistai pastatus jau apžiūrėjo. Nuspręsta: statiniai neblogi, perimti verta, belieka nutarti, ką iš jų galima „išspausti“.
„Vienas pastatas yra 231 kvadratinio metro ploto, kitas – 173. Patalpos gana geros būklės, puikiai tiktų socialiniams būstams įrengti. Taip ir statinius atnaujintume, ir dalies plungiškių gyvenimo sąlygas pagerintume“, – siūlė A. Klišonis. O kaip kiti statiniai? „Žinot, kai „ženijiesi“, gauni ne tik žmoną, bet ir uošvę. Taip ir čia – yra ir gerų, ir prastesnių pastatų. Nepaisant to, siūlyčiau daug nesvarstyti ir sudalyvauti toje akcijoje „Jamam“, – šmaikštavo Savivaldybės vadovas.
Tačiau ne visų požiūris buvo toks optimistinis. Savivaldybės tarybos narys Robertas Endrikas merui oponavo: „Matau, kad valdžia nusiteikusi pastatus paimti, o aš tam nepritariu. Kokie socialiniai būstai pramonės rajone? Vieta tam visai netinkama. Ir žmonėms sąlygos nekokios, ir įmonėms tuoj visokie apribojimai.“
Kiek kitokios nuomonės buvo Liudas Skierus: „Jei už eurą parduoda, imkim. Parduosim – gal šimtą eurų gausim. Biznį padarysim. Bet tik ne socialiniams būstams – negadinkim pramonės rajono.“
Sumanymui nepritarė ir Asta Beierle Eigirdienė. Jos teigimu, Savivaldybė ir taip turi nemažai nekilnojamojo turto, kurio nei parduoda, nei naudoja. „Tai papildomas, Savivaldybei nereikalingas balastas. O dar apie tų pastatų apgyvendinimą kalbat. Socialiniams būstams ten tikrai ne vieta“, – įsitikinusi opozicijos lyderė.
Nepaisant prieštaravimų, valdantieji nusprendė: „jamam“. O kur paskui dėsim, neaišku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Darbo vietas netrukus atims robotai? (0)

Turbūt kiekvienas esame matę fantastinių filmų, kuriuose žmonių atliekamas funkcijas perima robotai ir dirbtinis intelektas. Naujausi […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar mėgstate skaityti knygas?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas