Antroji sueigos diena – sportui

Parašė:  2018-07-18

 

Tveriškiai ir iš šio krašto kilę žmonės kasmet susirenka į savo sueigą. Antrą šventės dieną vyksta sporto varžybos, kad aktyvūs vyrai ir moterys galėtų išbandyti jėgas ir pabūti gryname ore.
Šiemet maždaug 150 dalyvių varžėsi nors vienoje rungtyje. Pirmiausia į trasą išsiruošė bėgikai. Tradiciniame bėgime aplink Tverų miestelį kunigaikščio Vykinto taurei laimėti dalyvavo aštuoni – trys moterys ir penki vyrai.
Greičiausiai tarp moterų trasą įveikė Dovilė Tamašauskaitė iš Kaltinėnų (Šilalės r.). Antrąja vieta džiaugėsi rietaviškė Lina Berneckė, trečiąja – kaltinėniškė Justina Tamašauskaitė.
Neaplenkiamas vyrų grupėje buvo Bronius Venclova iš Švėkšnos. Antrasis finišo liniją kirto vietinis bėgikas Domantas Butikis. Trečiąją prizinę vietą laimėjo kaunietis Marius Karosevičius.
Tradicinio bėgimo dalyvėms teko įveikti tris kilometrus, dalyviams – penkis.
Kol bėgikai žavėjosi miestelio apylinkių vaizdais, kiti palinko prie šaškių ir šachmatų lentų.
Šaškėmis žaidė devynios moterys ir trylika vyrų. Nors moterų žaidėjų būta iš įvairių vietovių, tveriškės joms neužleido nė vienos prizinės pozicijos. Geriausia šaškininkė įrodė esanti Julija Ničajienė, antrojoje vietoje įsitvirtino Birutė Umantienė, trečiojoje – Irma Barsteigienė.
Tarp vyrų fortūna šypsojosi telšiškiui Sauliui Urbonui (pirmoji vieta) ir laukuviškiams Vytautui Grygaliui (antroji vieta), Alfonsui Stasyčiui (trečioji vieta).
Ilgai rymoję prie languotų šachmatų lentų dalyviai ir čia išsidalijo medalius.
Iš keturių žaidusių moterų pirmąją vietą laimėjo B. Umantienė, antrąją – I. Barsteigienė, trečiąją – Martyna Kiršytė (visos iš Tverų).
Geriausiai stumdyti šachmatų figūras tądien iš trylikos vyrų sekėsi Algiui Marcinkui iš Laukuvos (pirmoji vieta), tveriškiui Pranui Rapaliui (antroji vieta) ir laukuviškiui Zenonui Gedminui (trečioji vieta).
Ilgai nesiliovė kaukšėjęs stalo teniso kamuoliukas. Geriausiai raketę valdė Andrius Černeckis (Tverai). Rietaviškis Ernestas Macenis laimėjo antrąją vietą, o trečioji atiteko tveriškiui Algiui Grabauskui. Iš viso tądien jėgas išbandė 14 stalo teniso mėgėjų.
Organizuota keletas jėgos rungčių. Tvirčiausią ranką įrodė turinti Dovilė Gedvilė (Plungė). Antrąją ir trečiąją vietas atitinkamai pasidalijo tveriškės Aurelija Vičienė ir Irena Rubavičiūtė. Vyrų rankų lenkimo rungtyje nenugalimas buvo žarėniškis Paulius Griguola. Antrąja vieta džiaugėsi tveriškis Dalius Ničajus, trečiąja – šilališkis Giedrius Jokubauskas.
Kelti 24 kilogramų svarmenį ryžosi šeši dalyviai. Pirmąją vietą laimėjo D. Ničajus, kuriam pasisekė svarmenį iškelti net 70 kartų. Tvirtas įrodė esąs ir G. Jokubauskas – 60 kartų. Trečioji vieta atiteko vietiniam gyventojui Laurynui Bernotui.
Kas tas svarmuo prieš… mokyklinį autobusiuką? D. Ničajus (pirmoji vieta) ir G. Jokubauskas (antroji vieta) pademonstravo esantys tikri galiūnai. Jų traukiamas autobusiukas greičiausiai pasiekė finišo tiesiąją. Trečiasis šioje rungtyje liko tveriškis Tadas Griguola.
Smiginio varžybos visada pritraukia būrį dalyvių. Tveruose rankos taiklumą išbandė 55 vyrai ir 20 moterų.
Tarp moterų tiksliausiai į taikinį skrido L. Berneckės metamos strėlytės. Antrojoje vietoje liko Eimantė Burneikaitė (Tverai) ir Kornelija Vičytė (Plungė). Taikliausią ranką iš vyrų turėjo žarėniškis P. Griguola, tveriškis Tadas Metrikis ir rietaviškis Vytautas Žukauskas.
Tądien miestelio stadione odinį kamuolį spardė futbolininkai. Iš aštuonių komandų geriausiai sekėsi „Rietuvai“ iš Rietavo, sidabro medalius laimėjo gargždiškiai, bronza išvažiavo į Telšius.
Atkaklios kovos vyko ir po krepšiu. Nugalėję visus varžovus auksu pasidabino rietaviškiai (komanda „Blagadariu“), sidabru – tveriškiai („Trigubas P“), bronza – vilniečiai („Virvytė“).
Iš karto po krepšinio rungtynių dalyviai išbandė rankos taiklumą „Krokodilo“ rungtyje. Nugalėjęs daugybę varžovų laimėjo Jonas Kumža iš Vilniaus.
Keturios komandos (keturi vyrai ir dvi moterys kiekvienoje) žaidė tinklinį. Pirmąsias dvi prizines vietas pasidalijo rietaviškiai, miestelio tinklininkai liko tretieji.
Baigiantis sporto dienai išmėgintos jėgos traukiant virvę. Stipriausi įrodė esantys šeimininkai.
Varžybų nugalėtojus ir prizininkus taurėmis, medaliais ir diplomais apdovanojo sporto klubo „Vykintas“ vadovas Juozas Norkevičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Pavasariškos kovo dovanos (0)

Smagus ir šventiškas mėnuo kovas. Jau pirmąją savaitę miestuose ir miesteliuose šurmuliavo Kaziuko mugės. Sostinėje ar […]

2019-02-05
Nesutinku! (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kaip vertinate situaciją Plungės r. savivaldybėje, kai po 2-ojo rinkimų turo meru tapo liberalas, o į valdančiąją koaliciją Liberalų sąjūdis neįeina?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas