Atidaryta nauja laisvalaikio ir pramogų zona

Parašė: Jolanta VASILIAUSKIENĖ 2019-02-04

Sausio 28 dieną Plungės Mykolo Oginskio dvaro teritorijoje, netoli autobusų stoties, perkirpta simbolinė aktyvaus poilsio ir pramogų zonos atidarymo juostelė. Įkurtuvės paminėtos kukliai, dalyvaujant rangos darbus atlikusios uždarosios akcinės bendrovės „Plungės lagūna“ vadovams, merui Audriui Klišoniui, prie pirmojo tikslinės teritorijos mūsų mieste sutvarkymo projekto dirbusiems Savivaldybės administracijos skyrių vadovams ir kt.
Skaitytojams priminsime, kad Plungės rajono savivaldybės administracijos inicijuotas projektas „Aktyvaus poilsio ir pramogų zonos sukūrimas Plungės m. M. Oginskio dvaro teritorijoje, prie autobusų stoties“ įgyvendintas pagal Vidaus reikalų ministerijos administruojamą 2014–2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos priemonę „Miestų kompleksinė plėtra“. Projekto vertė pagal finansavimo sutartį – 2 481 767,14 euro, didžioji šios sumos dalis – Europos Sąjungos fondų lėšos. Rangos darbų konkursą laimėjo ir buvusį stadioną aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zona pavertė jungtinės veiklos partnerės UAB „LitCon“ ir UAB „Plungės lagūna“.
Pastarosios bendrovės projekto vadovas Artūras Mickevičius prisiminė, jog tik pradėjus darbus visuomenėje pasklido kalbos, kad statomas baseinas. „Nieko nuostabaus – galima sakyti, jog didžioji dalis darbų ir buvo atlikta po žeme. Tai, ką matome ant žemės, tik ledkalnio viršūnė“, – kalbėjo „Plungės lagūnos“ generalinis direktorius Darius Bieliauskas ir vykdomasis direktorius Povilas Batavičius.
Perkirpti simbolinę atidarymo juostelę buvo pakviesti A. Klišonis, D. Bieliauskas ir aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zonos priežiūra besirūpinsiąs miesto seniūnas Gintaras Domarkas.
Kaip sakė A. Mickevičius, sukurtoje aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zonoje įrengtos ramaus poilsio erdvės įvairaus amžiaus žmonėms: vaikų žaidimų aikštelė, senjorų ramaus poilsio zona, taip pat ir aktyvaus laisvalaikio erdvė: gimnastikos aikštelės su lauko treniruokliais, pėsčiųjų ir dviračių takai. Žiūrovams skirtoje estradoje įrengta 716 sėdimųjų vietų.
Meras prasitarė, jog šiais metais Babrungo slėnyje ir jo prieigose prasidės antrasis tikslinės teritorijos Plungės mieste sutvarkymo projektas, tad tradicinė Miesto šventė vyks dabar rekonstruotoje erdvėje. Taip pat kalbėta, jog iki tol aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zonoje turėtų atsirasti mini golfo aikštynas.
Pasak D. Bieliausko, pavasarį bus peržiūrėti visi padaryti darbai, pašalinti pastebėti defektai. Be to, garantiniai rangovo įsipareigojimai numatyti penkerių metų laikotarpiui.
Vėliau projekto vadovas A. Mickevičius susirinkusiesiems surengė trumpą ekskursiją po patalpas, įkurtas po lauko estrada. Čia sumontuotas liftas neįgaliesiems, įruošti persirengimo kambariai, dušai ir kitos patalpos renginiams.
Kaip kalbėjo Savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Žaneta Piepalienė, rekonstruotoje erdvėje pagal sudarytą užimtumo grafiką savo renginius jau planuoja organizuoti Turizmo informacijos centras, Visuomenės sveikatos biuras, Plungės miesto vietos veiklos grupė, Sporto ir rekreacijos centras, Atviras jaunimo centras ir kitos organizacijos.
Rekonstrukcija pradėta 2017 metų birželio 15 dieną. Nors pagal sutartį darbai turėjo būti baigti šių metų kovą, jie užbaigti pernai gruodžio 21-ąją. Objekto perdavimo–priėmimo aktas pasirašytas šių metų sausio 21 dieną.
Kaip pastebėjo meras A. Klišonis, atsiradus aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zonai, praplatėjo automobilių stovėjimo aikštelė. Beje, atkreiptas dėmesys, jog zona stebima vaizdo kameromis, vis dar svarstoma, ar naktį vartai į rekonstruotą erdvę turėtų būti užrakinami.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Gabija parašė:

    Oooo, gal bus galima ir į Plungėj papramogauti! Yra vietų, kurias norėtųsi aplankyti, tačiau kojomis ėjimo per daug, o su dviračiais nebuvo ko važiuoti. Galėtų daugiau dviračių takų padaryti, jungiančių su nauja pramogų zona. Gal dabar galėsim pasiplanuoti keliones čia, nes kol kas mūsų naujieni merida dviraciai liūdi garažėlyje.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Į kraują įaugo jo pamokymas (0)

Palijo. Antradienį taip nedrąsiai nulašnojo. Išgirdusi pirmų krentančių lašų barbenimą į langą, suklusau: ar tikrai? Taip. […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kaip vertinate Prezidentės Dalios Grybauskaitės dešimties metų veiklą? Ar pateisino Jūsų lūkesčius?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas