Atsinaujinimo savaitgalis Plungėje

Parašė:  2018-12-27

Gruodžio 15 dieną mūsų parapijos klebonas kun. Vytautas Gedvainis pakvietė besiruošiančius Sutvirtinimui jaunuolius ir jų tėvelius bei visus geros valios žmones į atsinaujinimo dieną „Ateik, Viešpatie Jėzau“ Plungės kultūros centre. Renginio įspūdžiais pasidalijo parapijos katechetė Danguolė Alčauskienė:
„Renginys prasidėjo šlovinimu, kurį organizavo „Gyvieji akmenys“ – katalikų bendruomenė, susibūrusi tarnauti Katalikų Bažnyčios dvasiniam atsinaujinimui ir jos misijai – naujajai evangelizacijai. Atsinaujinimo dienos skirtos aktualiems klausimams mūsų dienų Bažnyčiai ir visuomenei, drauge ieškant atsakymų į šiuolaikinio gyvenimo iššūkius. Jos prisideda prie visuomenės krikščioniško ugdymo ir žmogiškųjų vertybių, sąmoningo bendruomeniškumo ir įsipareigojusios savanorystės puoselėjimo. Atsinaujinimo dienos tarnauja Katalikų Bažnyčios Lietuvoje atsinaujinimui, būdamos gyvo tikėjimo ir krikščionių vienybės ženklu bei sujungdamos įvairių kartų ir patirties žmones.
Atsinaujinimo diena tęsėsi nuo 13 iki 19 valandos su pietų pertrauka. Pirmoje dalyje vyko šlovinimas ir liudijimai, popietinėje dalyje meldėmės už Plungės miestą, vyko darbas grupėse, po jo – šv. Mišios bažnyčioje.
Džiugu, kad didžiulis būrys jaunų žmonių turėjo galimybę dar giliau suvokti advento prasmę, pajusti Katalikų Bažnyčios dvasinius turtus, tarnaujančius kaip dvasinis impulsas gilesnei asmeninei ir bendruomeninei maldai bei kviečiančius į sąmoningą ir įsipareigojusį krikščionišką gyvenimą.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Kokias regioninės kultūros žaizdas atvėrė pandemija? (3)

Plungės kultūros centro direktorius, Lietuvos kultūros centrų asociacijos prezidentas, Lietuvos kultūros ir meno tarybos narys, Lietuvos […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Pirmasis Seimo rinkimų turas baigėsi. Ar tokių rezultatų tikėjotės?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas