Atsisveikinti su piktadarių auka tapusia plungiške rinkosi minios žmonių

Parašė: „Plungės“ inf. 2017-03-17

Trečiadienį Plungėje tvyrojo ypač liūdna nuotaika. Ne tik artimieji, giminaičiai, draugai, bet ir šimtai kitų žmonių rinkosi atsisveikinti su žiauraus nužudymo auka tapusia jauna plungiške Ieva Strazdauskaite (g. 1991 m.). Nuo antradienio ryto urna su palaikais buvo pašarvota A. Jucio gatvėje esančiuose UAB „Beinoro gralis“ gedulo namuose, į amžinojo poilsio vietą velionė išlydėta trečiadienį, apie pusę pirmos.
Gyventojai buvo raginami trečiadienio ryte įstaigų, įmonių, namų languose uždegti žvakutes, taip išreiškiant palaikymą ir užuojautą I. Strazdauskaitės artimiesiems.
Nulenkti galvą ir sukalbėti maldą už brutalaus nusikaltimo auka tapusią jauną merginą plungiškiai rinkosi ir prie gedulo namų, ir miesto centre, kur pravažiavo laidotuvių kortežas, ir prie Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios, kur 13 valandą keli kunigai už mirusiąją aukojo šv. Mišias.
Pasimeldus urna su palaikais išvežta į naujosiomis vadinamas Jovaišiškės kaimo kapines, kur ir palaidota…
Laidotuvių kortežą nuo gedulo namų iki bažnyčios, o paskui į kapines lydėjo policijos ekipažai. Pareigūnai prižiūrėjo ir besibūriuojančius žmones.
Priminsime, kad pastaruoju metu Vilniuje gyvenusi ir dirbusi I. Strazdauskaitė iš Plungės, kur lankė tėvus, į sostinę išvyko kovo 5-osios pavakarę, apie 16.30 val. Pravažiavus Kauną, telefono ryšys su mergina nutrūko. Sutartu laiku nesulaukęs I. Strazdauskaitės Vilniuje, jos draugas Gediminas Bieliauskas apie tai pranešė jos tėvams. Šie kreipėsi į Plungės rajono policijos komisariatą.
Į mįslingą merginos dingimą sureaguota itin operatyviai. Jos paieškos pradėtos nedelsiant. Pirmąją naktį, apie 1.30 val., Jonavos rajone, šalia Žeimių kaimo, surastas I. Strazdauskaitės vairuotas 2016 metų gamybos automobilis „Audi A7“. Merginos jame nebuvo.
Keletą parų policija intensyviai dirbo savo darbą: atliko daug procesinių ir tiriamųjų veiksmų, apklausė liudytojus, peržiūrėjo daugybę vaizdo medžiagos, apžiūrėjo didelius plotus teritorijos. Kovo 10-ąją paskelbta, kad nusikaltimas atskleistas. Atomazga – pati liūdniausia: I. Strazdauskaitė rasta nužudyta. Vietą, kurioje ji buvo užkasta, nurodė nusikaltimą įvykdę asmenys.
Policija sulaikė šešis įtariamuosius. Praėjusį sekmadienį Vilniaus apylinkės teisme visą dieną svarstyta, kokias kardomąsias priemones jiems skirti. Keturis nuspręsta suimti maksimaliam – trijų mėnesių – laikotarpiui. Kiti du buvo paleisti, išsiaiškinus, kad su nužudymu jie nesusiję. Tačiau ir pastariesiems paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.
Skelbiama, kad įtariamieji – romų tautybės Kėdainių ir Marijampolės gyventojai. Įvykdyti brutalų nusikaltimą jie esą nusprendė spontaniškai, automagistralėje pamatę ir nutarę pavogti beveik naują „Audi A7“. Imitavę avariją, nusikaltėliai minėtąja mašina važiavusią plungiškę pagrobė ir, ko gero, tą patį vakarą nužudė. Aukos kūnas buvo užkastas Kėdainių rajone, vadinamajame Daukšių aerodrome.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Šiandieninė etninės kultūros ir tradicijų svarba (0)

Etninė kultūra yra ne tik liaudies šokiai, dainos, pasakos, tautinis kostiumas, folkloro ansambliai, žaidimai, tautosaka, liaudies […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar Jus domina XXI pasaulio futbolo čempionatas?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas