Aukšti rezultatai įvertinti piniginėmis premijomis

Parašė: Jolanta VASILIAUSKIENĖ 2018-06-04

Po kone dešimties metų į Plungę sugrįžo graži tradicija piniginėmis premijomis apdovanoti sportininkus, pasiekusius aukštų rezultatų. Tokio paskatinimo sulaukė ir jų treneriai. Iškilminga premijų įteikimo ceremonija vyko gegužės 30-ąją Savivaldybėje.
Premijos skirtos 25 sportininkams. Iš viso jiems ir treneriams išdalyta 8 550 eurų.
Skatinimo tvarkos apraše nurodoma, kad 500 eurų premija skiriama Lietuvos čempionatuose iškovojusiems aukščiausią vietą, 300 eurų – Lietuvos čempionatuose laimėjusiems vicečempionų titulus. Tokia pat (300 Eur) premija numatyta ir Lietuvos jaunių (jaunimo) žaidynėse bei čempionatuose užėmusiems pirmąsias vietas. 200 eurų premijos atitenka Lietuvos čempionatų bronzos ir Lietuvos Respublikos taurės varžybų aukso medalių laimėtojams, 150 eurų – Lietuvos jaunių (jaunimo) žaidynių bei čempionatų ir Lietuvos Respublikos taurės varžybų antrosios vietos laimėtojams, 100 eurų – bronzos medalininkams.
Sportininkus link aukštumų vedančių trenerių premijos dydis priklauso nuo apdovanotų ugdytinių skaičiaus ir jų premijų dydžio (trenerio premija – 50 proc. sportininko (-ų) gautos premijos – aut. past.).
Tuo, kad Plungė turi kuo didžiuotis, kad rajone – daug sportininkų, pasiekusių aukštų rezultatų, džiaugėsi meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Julija Čiuželienė, Sporto tarybos pirmininkas Algirdas Pečiulis. Pasidžiaugta ir tuo, jog pagaliau po bene dešimtmečio vėl atsirado galimybių premijuoti sportininkus.
Susirinkusiems sportininkams ir treneriams dėkota už įdėtą darbą, Plungės vardo garsinimą, linkėta gerų rezultatų ir patekti į olimpiadas.
Didžiausias būrys premijuotų sportininkų, net devyni, užsiima dziudo imtynėmis. 500 eurų premijos skirtos Nojui Kuzavui ir Robertui Zimkui, 300 eurų – Jokūbui Vaišnorui, 200 eurų – Saulei Anužytei, 150 eurų – Kordelijui Viešniauskui, 100 eurų – Edvinui Mažeikai, Gintautui Gaučiui, Deividui Mikniui ir Henrikui Dičpetriui. Apdovanoti ir jų treneriai: Antanas Kasteckas už savo ugdytinių laimėjimus sulaukė 975 eurų, o Edvardas Žilius – 50 eurų paskatinimo.
Pagerbti ir penki motokroso atstovai. Už puikius rezultatus 500 eurų premijomis apdovanoti Matas Skodžius ir praėjusiais metais geriausiu Plungės rajono sportininku tapęs Domantas Jazdauskas, 300 eurų – Valentas Vasiliauskas, 200 eurų – Erlandas Mackonis ir Osvaldas Zalepūgas. Vaikinų treneriui Sauliui Stankui įteikta 850 eurų premija.
Tarp premijuotųjų puikuojasi ir šešių baidarių ir kanojų irkluotojų pavardės. Mantui Vasiliauskui, Mantui Gadeikiui, Mindaugui Vasiliauskui ir Edvinui Šakiniui įteiktos 200 eurų premijos. Ievai Žemgulytei ir Gretai Gadeikytei „išrašyta“ po 100 eurų. Na, o treneriams Edmundui Gelčinskui ir Arvydui Vaitkui – atitinkamai 400 ir 100 eurų.
Be premijų neliko Plungės vardą Lietuvoje garsinę šachmatininkai. 300 eurų – Ievai Žalimaitei, 200 eurų – Gretai Mačiuitytei ir Vaidui Šetkauskui. Trenerei Genovaitei Žalimienei už įdėtą triūsą atlyginta 350 eurų premija.
Sunkiosios atletikos atstovų Aušros Matevičiūtės ir Eitvaldo Uriupino laimėjimai įvertinti atitinkamai 150 ir 100 eurų premijomis. Na, o jų treneris Edvardas Zaniauskas sulaukė 125 eurų paskatinimo.
Atsiėmę piniginius prizus sportininkai ir jų treneriai neskubėjo skirstytis. Prie arbatos puodelių kalbėtasi apie sportą, pasiekimus ir ateities planus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Kaip didžiausios vertybės linkėjo taikos (2)

Neseniai likimas nuvedė į Sakartvelą (tiesa, pats ekskursijos gidas savo šalį labiau buvo linkęs vadinti Gruzija). […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kaip vertinate Prezidento rinkimų I turo ir dviejų referendumų rezultatus?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas