„Be Jūsų Plungė netektų daug spalvų“

Parašė:  2017-12-19

Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla turi gražią tradiciją: iki didžiųjų metų švenčių likus savaitei ar dviem, plungiškiams dovanoja savo auklėtinių ir pedagogų koncertą „Kalėdų belaukiant“. Šiemetinis tradicinis renginys miesto kultūros centre vyko gruodžio 13-ąją. Drauge paminėta ugdymo įstaigos 55 metų veiklos sukaktis.
Šia proga mokyklos bendruomenę pirmieji pasveikino meras Audrius Klišonis ir laikinai Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pareigas einantis Gintautas Rimeikis. „55 metai tiek žmogaus, tiek įstaigos gyvenime – gana ilgas laiko tarpas. Jūs esate ta įstaiga, kurioje vaikai atranda save, savo talentus. Išėję iš Jūsų mokyklos, jie į kultūrą žiūri kitaip“, – kalbėjo jie.
Kaip sakė renginio vedėjai, savo koncertu šios įstaigos ugdytiniai kiekvienam dovanoja Kalėdų dvasią. O į šių metų koncertą atvyko ir buvę mokiniai.
Šventinę nuotaiką susirinkusiesiems pirmiausia dovanojo Loretos Vaitkutės paruoštos balerinos, kurios sušoko „Noktiurną“.
Po šokėjų į sceną žengė pačios mažiausios Mykolo Oginskio meno mokyklos smuikininkės Kotryna Rečkauskaitė ir Laura Jokulytė (mokytoja Asta Žebrauskienė).
Po smuiko verksmo sceną ir žiūrovų salę užpildė fortepijono garsai – skambino Henrikas Raibužis, Vakaris Kniūkšta, Matas Stabingis.
Įspūdingą, iki sielos gelmių jaudinančią dainą visuomenei padovanojo mišrus pedagogų choras, jaunieji solistai. Šokį kūrė Choreografijos skyriaus mokiniai.
Kaip jau minėta, savo pasirodymais pradžiugino ir buvę ugdytiniai. Viena iš tokių – balerina Aušra Krasauskaitė. Ji sušoko du šokius: solinį ir su partneriu Simonu Laukaičiu.
Dar viena buvusi moksleivė Rūta Žebrauskaitė Plungėje mokėsi dainavimo, griežti smuiku. Moteris dabar kitus moko atskleisti šio instrumento paslaptis.
Scenoje vieni kitus keitė fortepijoniniai duetai, gitaristų, instrumentinis ansambliai. Nutilus muzikos skambesiui, liejosi dainos.
Į sceną kartu su Mykolo Oginskio meno mokyklos saksofonininkais žengė ir savo muzikavimą čia pradėjęs Danielius Praspaliauskis.
Į koncertą iš Naujosios Akmenės muzikos mokyklos su kanklininkių ansambliu atvyko Plungėje kanklėmis išmokusi skambinti Loreta Miltenytė-Rimkuvienė.
Žiūrovai kaipmat įsitraukė ir plojimais palydėjo smagiai užgrojusį tautinių instrumentų ansamblį, uždainavusį jaunių chorą. Tempą toliau palaikė liaudiškos muzikos kapela „Mykoliukai“.
Renginiui lyriškumo suteikė saksofonininkų orkestras ir dar daugelis moksleivių atliekamų muzikos kūrinių, šokių, dainų.
Vakarą vainikavo trankūs pučiamųjų instrumentų garsai. Žiūrovams pristatytas Mykolo Oginskio meno mokyklos pučiamųjų instrumentų ansamblis „Padūkėliai“, pučiamųjų orkestras (vadovas Artūras Urniežius) ir šokėjų grupė (vadovė Aida Brazdeikienė).
Nuskambėjus paskutiniam akordui, į sceną rinkosi visi, kurie norėjo sukakties proga pasveikinti mokyklą, padėkoti už bendradarbiavimą, draugystę. O gražių žodžių netrūko. A. Krasauskaitė sakė, kad be ją mokiusių pedagogų, ko gero, nebūtų atradusi savęs, nebūtų stovėjusi ant scenos, nebūtų šokusi. , – kalbėjo Žemaičių dailės muziejaus atstovės. Sveikintojai linkėjo ir toliau išlikti jauno žmogaus atradimo sala, skleisti gėrį ir meilę.
Kiekvienas žiūrovas, paklausęs jaunųjų talentų ir jų pedagogų koncerto, parsinešė širdyje ramumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Sutrikę lyg nuogi lapkričio medžiai (0)

Lapkritis – pats niūriausias metų mėnuo: sunkiai išauštanti ir greitai temstanti diena, lapus praradę medžiai, nutilusios […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar remiate pedagogų streiką?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas