Bijo, kad neareštuotų sąskaitų

Parašė: Lina LIŪNIENĖ 2017-12-12

Uždarajai akcinei bendrovei Plungės šilumos tinklams prireikė 300 tūkstančių eurų. Pinigai, kuriuos įmonė skolinsis iš banko, būtini kaip apyvartinės lėšos, kuriomis bus dengiamos skolos.
UAB Plungės šilumos tinklai šaukė visuotinį akcininkų susirinkimą, kurio darbotvarkėje numatytas tik vienas klausimas – dėl 300 tūkst. Eur paskolos paėmimo apyvartinėms lėšoms.
Kadangi Plungės rajono savivaldybė yra šios bendrovės akcininkė, klausimą dėl atstovo delegavimo į susirinkimą ir pritarimo paskolos ėmimui svarstė Savivaldybės taryba. Prieš tai – Ekonomikos, finansų ir biudžeto komitetas.
Aiškinamajame rašte, kuris pridėtas prie Savivaldybės tarybos sprendimo šiuo klausimu, nurodoma, kad Plungės šilumos tinklams, prasidėjus šildymo sezonui, trūksta apyvartinių lėšų veiklai. Kad gautų paskolą, reikia įkeisti įmonės turtą. Vadovaujantis Akcinių bendrovių įstatymu, turto įkeitimas paskolai gauti yra bendrovės valdybos kompetencijos klausimas. O šiam valdybos sprendimui reikalingas visuotinio akcininkų susirinkimo pritarimas. Savivaldybės tarybai, kaip turtines ir neturtines akcininko teises įgyvendinančiai institucijai, reikia pačiai dalyvauti susirinkime arba įgalioti asmenį, kuris išreikštų tarybos valią.
Ekonomikos, finansų ir biudžeto komiteto posėdyje dalyvavęs Plungės šilumos tinklų generalinis direktorius Petras Piekus sakė, kad paskola jiems būtina. Esą trūksta apyvartinių lėšų, pirmiausia – atsiskaityti su tiekėjais, sumokėti susikaupusias skolas. „Esame skolingi ir „Plungės bioenergijai“, ir „Plungės vandenims“, ir kitiems. Grasinantys laiškai jau eina. Nenorime, kad metų pabaigoje būtų areštuotos mūsų sąskaitos“, – kalbėjo įmonės vadovas.
Ir komitetas, ir taryba pritarė, kad Plungės šilumos tinklai imtų paskolą. Į visuotinį akcininkų susirinkimą deleguota Savivaldybės administracijos Finansų ir biudžeto skyriaus vedėja Daiva Mažeikienė. Ji įpareigota balsuoti už tai, kad bendrovė skolintųsi 300 tūkstančių eurų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. plungietis parašė:

    ir vel truksta seimai kiek dar reikes kenteti nuo piekaus seimos parastiems zmonems kur ziuri savivaldybe ir asmeniskai meras

  2. plungiskis parašė:

    Ar tas ponas taip nugyveno imone? tai kur ziuri meras, jei taip tai ir jis nugyvens musu rajona.o tai turim valdzia

  3. knš parašė:

    ko jus čia užsipuolėt Petrą,pažiūrėkit aplamai kiek žmonų,seserų ir taip toliau dirba sav.įmonėse ir kurie įmituoja tik darbą o gal ir iš vis neateina,

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Sutrikę lyg nuogi lapkričio medžiai (0)

Lapkritis – pats niūriausias metų mėnuo: sunkiai išauštanti ir greitai temstanti diena, lapus praradę medžiai, nutilusios […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar remiate pedagogų streiką?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas