Brangūs tikintieji,

Parašė: Dekanas klebonas Julius MEŠKAUSKAS 2018-03-30

Velykų šventė mums skelbia, kad Jėzus yra gyvas, kad mes visi esame kviečiami amžinam gyvenimui Dievo artumoje, kurion veda vienintelis mūsų gyvenimo apsisprendimas – tai gyventi pagal Dievo valią.
Kad ir kokie kartais jaučiamės palūžę, apleisti, išsigandę, kai nesuprantame mums skirto Dievo plano, žvelkime į Kryžių, kuris mus gali sustiprinti, padrąsinti, uždegti dvasią. Jėzus savo pavyzdžiu paliudijo, ką reiškia apleisti savo norus, nebandyti ieškoti kompromisų tarp savųjų troškimų ir Dievo. Ką reiškia besąlygiškai priimti valią Kito. Neretai esame priversti palikti savo komforto zonas, kas išties pasėja nerimą, baugina, tačiau viena, ką galime padaryti, yra tvirtas apisprendimas sekti Jėzumi ir meile iki pat pabaigos, kur bevestų tas kelias. Nes geroji žinia ŠIANDIEN yra ta, kad, priimdami Dievo valią, sekdami Kristumi, mes esame lydimi į amžinąjį džiaugsmą Dievo artumoje. Į amžinąsias Velykas.
Mes esame Velykų žmonės! Tad Dievas Jus, „gyvenančius tikėjimu, tepripildo visokių džiaugsmų ir ramybės, kad Šventosios Dvasios galybe būtumėte pertekę vilties“ (Rom 15,13).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Finišo tiesioji (0)

Pasigirsiu, kad jau atlikau savo pilietinę pareigą – atidaviau savo balsą Prezidento ir Europos Parlamento išankstiniuose […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kaip vertinate Prezidento II turo ir Europos Parlamento rinkimų rezultatus?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas