Būti paramos koncerto dalyviu – garbė ir atsakomybė

Parašė: Daiva GERIKIENĖ 2018-04-13

Balandžio 7 dieną Plungės kultūros centre surengtas Plungės LIONS klubo paramos koncertas. Gyventojai jau įprato, kad kasmet balandžio mėnesį jie yra kviečiami būti dalimi šios labai kilnios misijos, nes per renginį surinktos lėšos skiriamos tiems mūsų miesto ir rajono vaikams, kuriems likimas pagailėjo sveikatos. Šiųmetis koncertas išskirtinis dar ir tuo, kad buvo prisimintos trys svarbios datos: Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metis, 100 metų tarptautiniam LIONS judėjimui ir Plungės „liūtų“ klubui – 15 metų.
„Liūtų“ paramos koncertas šiemet vyko jau keturioliktus metus iš eilės. Po kelerių metų pertraukos per dieną vėl surengti du koncertai, abu sulaukė didelio žiūrovų dėmesio. Vadinasi, žmonės tiki tuo, ką daro Plungės LIONS klubo vyrai, ir palaiko jų idėją tokiu būdu, kai linksmai kvailiojant scenoje surenkamos lėšos, pagelbėti likimo nuskriaustiems mūsų vaikams. „Liūtų“ gero vakaro šou“ – po šiuo pavadinimu šįkart slėpėsi galimybė puikiai praleisti šeštadienio popietę ar vakarą.
Dar gerokai prieš renginį „liūtai“ buvo užsiminę, kad atėjusiųjų į paramos koncertą laukia malonus netikėtumas. Žodį ištesėjo. Žiūrovams staigmena tapo šios šventės vedėjas – į Plungę atvyko Lietuvoje gerai žinomas laidų ir renginių vedėjas, humoristas Justinas Jankevičius. „Man didelė privilegija vesti tokį renginį“, – kalbėjo svečias iš Vilniaus. Humoras, linksmos dainos, smagi muzika, šmaikštūs pokalbiai ir replikos – visa tai žiūrovams šeštadienį dovanojo labdaros koncertas.
Plungės LIONS klubo nariai kultūros centro scenoje įkūnijo įvairias muzikos žvaigždes, tiek užsienio, tiek Lietuvos. Nuo įspūdingo kolektyvo „Sare Roma“, kuriame pasirodė Alvidas Žebrauskas ir Kęstutis Mačinskas, iki vakarietiškųjų „Modern Talking“ (Aidas Kėsas ir Darius Jankauskas), nuo charizmatiškųjų „Thundertale“ (Ričardas Jocys, Marius Gricius, Rimantas Balsys) iki romantiško Raimondo Dovilčio su žmona Lolita pasirodymo atliekant dainą „Paskutinį sekmadienį“ – koncertas dovanojo gražių emocijų visiems.
„Man didelė garbė šiandien stovėti šioje scenoje ir kalbėti apie tai, kas čia įvyko“, – pasibaigus muzikiniams pasirodymams į žiūrovus kreipėsi Plungės LIONS klubo prezidentas A. Žebrauskas. Jis pasidžiaugė, kad metams bėgant jų klubo idėja padėti vienokią ar kitokią negalią turintiems vaikams sulaukia vis didesnio supratimo ir palaikymo tiek iš įvairių rėmėjų, partnerių, vietos valdžios, tiek iš paprastų plungiškių – pagelbėti kitiems gerokai lengviau, kai turi bendraminčių. Suskaičiuota, kad per tą laiką, kai organizuojami paramos koncertai, kultūros centre apsilankė daugiau kaip 8 tūkstančiai žiūrovų!
Kaip ir įprasta, po kalbų pagarsinta, kokioms šeimoms, kokiems vaikams šiais metais skiriama piniginė parama. Atvykusieji pakviesti į sceną. Renginio pabaigą lydėjo koncerto himnu tapusi „Naujų draugų daina“, spalvotas konfeti lietus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Nesutinku! (0)

Šiuo metu į mūsų redakciją kone kiekvieną dieną užsuka prenumeratos loterijos laimėtojai. Džiugu bendrauti su šiais […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kovo 3-iąją rinksime vietos valdžią. Ar jau žinote, už kurią partiją ir kandidatą eiti mero pareigas balsuosite?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas