Darykite ką nors, kad neįvyktų muštynės iki kraujo“

Parašė: Jolanta VASILIAUSKIENĖ 2017-07-07

Birželio 28 dieną surengtame Plungės rajono saugaus eismo organizavimo komisijos posėdyje, galima sakyti, buvo užkaitusi atmosfera: garažų savininkų bendrijos „Pasaga“ atstovai prabilo apie galimą kraujo praliejimą.

Kaip sakė komisijos pirmininkas mero pavaduotojas Mindaugas Jurčius, iš „Pasagos“ buvo gautas raštas. Jame išdėstyta, kad garažų savininkų bendrija „Ratas“ savavališkai užblokavo pravažiavimą. Šis keliukas jungia A. Jucio skersgatvį ir Kalniškių gatvę. Juo neretai norėdami sutrumpinti atstumą automobiliais rieda gyventojai, skuba greitosios medicinos pagalbos, policijos ekipažai.
Savotiškas „karas“ tarp dviejų bendrijų vyksta kone tris mėnesius. „Ratas“ užtvarą pastato, „Pasaga“ nugriauna. Tačiau pastaruoju metu užtvaras sutvirtėjo“, – teigiama rašte.
Skaitytojams priminsime, kad „Ratas“ keliuko užtvaro nori dėl saugumo, nes automobiliai, vengdami duobių, važiuoja pro pat garažų duris, pro kurias bet kada gali išeiti žmogus.
Į Saugaus eismo organizavimo komisiją „Pasagos“ atstovai kreipėsi norėdami, kad „Rato“ bendrija būtų įpareigota nugriauti užtvarą ir daugiau jo nestatyti.
Savivaldybės administracijos Vietos ūkio ir turto skyriaus vyr. specialistas Martynas Čiuželis posėdžiautojams paaiškino, kad keliukas, apie kurį kalbama, yra valstybinėje žemėje. Vadinasi, sklypas ten nesuformuotas, tad, juridiškai žiūrint, kelio net negali būti. Komisijos narys Juozas Šlepetis pridūrė, kad tokiu atveju „Ratas“ valstybinėje žemėje taip pat atliko neteisėtus veiksmus.
Prieš kelis mėnesius šią problemą buvo bandoma išspręsti. „Čia susirinkę žmonės beveik visi esame valdybos nariai. Buvome šokiruoti, kad bendrijos pirmininkas vienašališkai nusprendė ir padėjo parašą ant sutikimo užtverti pravažiavimą“, – kalbėjo „Pasagos“ atstovai. Tiesa, kaip paaiškino M. Jurčius, buvęs garažų savininkų bendrijos pirmininkas tada parašą suraitė, esą iki galo nesupratęs, su kuo sutinka.
„Mes pas jus atėjome, kad ieškotume išeities. , , – ragino susirinkusieji garažų savininkai.
Esant tokiai situacijai, Plungės miesto seniūnui Gintarui Domarkui liko tik apgailestauti, kad suaugę žmonės niekaip negali susitarti.
Taigi galutinis komisijos atsakymas – kol sklypas nesuformuotas, keliukas neįregistruotas, ji negali imtis jokių veiksmų.
„Kol žemė priklauso valstybei, dėl visų nelegalių joje atliekamų veiksmų turėtų spręsti Nacionalinė žemės tarnyba. Žingsniai suformuoti sklypą jau žengti, reikia tik palaukti“, – tvirtino M. Jurčius. Ir sakė galįs tik paraginti „Ratą“ geranoriškai pašalinti kliūtį iš valstybinės žemės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

  1. morta parašė:

    žiauru koks savivaldybės neįgalumas: keliukas neįregistruotas, daryti nieko negalime… Kitaip sakant, kam darbuotis, jei negali „išplauti“ tūkstantėlio kito….

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Dūmų detektorių dar tik žvalgosi (0)

Artėja gegužės 1-oji – diena, nuo kurios kiekviename gyvenamajame būste turės būti įrengti dūmų detektoriai. Ugniagesiai […]

2018-04-06
Su pavasariu! (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar mėgstate skaityti knygas?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas