Dešinioji oficina – į investuotojų rankas

Parašė: Jolanta VASILIAUSKIENĖ 2017-09-26

Savo posėdyje Plungės rajono savivaldybės tarybos Vietos ūkio ir ekologijos komiteto nariai buvo informuoti apie ketinimus skelbti Plungės dvaro sodybos dešiniosios oficinos nuomos konkursą. Politikai taip pat neprieštaravo, kad Viešoji biblioteka ir toliau nuomotųsi patalpas savo veiklai J. Tumo-Vaižganto g. 81, prekybos centre „Maxima XX“.
Žemaičių dailės muziejaus direktorius Alvidas Bakanauskas ir Savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Žaneta Piepalienė posėdžiautojams sakė, kad, siekiant pritraukti privačių investicijų, pagerinti Plungės dvaro rinkodarą ir plėtoti veiklą šiuo metu neeksploatuojamoje avarinės būklės Mykolo Oginskio rūmų dešiniojoje oficinoje, pradėtos ruošti nuomos konkurso sąlygos.
Kaip minėjo A. Bakanauskas ir Ž. Piepalienė, dešiniosios oficinos restauravimas yra būtinas, nes stogas kiauras, pažeistos originalios jo konstrukcijos, vietomis įlūžusios perdangos, vidaus ir lauko sienos įdrėkusios, jose matyti įtrūkimų, susidėvėję langai, durys, grindys, atjungti visi inžineriniai tinklai. Numatyta pastato paskirtis – 50 vietų viešbutis. Jau yra parengtas oficinos rekonstravimo techninis projektas, Telšių apskrities viršininko administracijos Teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyrius 2009 metais išdavė statybos leidimą.
Politikai domėjosi, kokiam laikui planuojama išnuomoti objektą. Pasak pranešėjų, šis laikotarpis priklausys nuo to, kiek lėšų investuoti bus pasiryžę nuomininkai. „Viešintis ir siūlytis mes esame linkę visoje šalyje, kad tik kas nors susidomėtų“, – kalbėjo A. Bakanauskas.
Informacijos komiteto nariai sulaukė, o nuomos konkurso sąlygos Savivaldybės tarybai turėtų būti pateiktos kitą mėnesį.
Šiais metais baigiasi nuomos sutartis, pagal kurią prekybos centro „Maxima XX“ patalpose savo veikla užsiima Plungės viešosios bibliotekos miesto filialas, tad bibliotekos direktorė Violeta Skierienė ir Savivaldybės administracijos Vietos ūkio ir turto skyriaus vyr. specialistė Inga Daublienė prašė leidimo pratęsti šią sutartį penkeriems metams. Nuomos kaina nesikeičia – 71,34 euro per mėnesį, taip pat papildomi mokesčiai už elektros energiją, šiukšlių išvežimą, valymą, dezinfekciją, remontą.
Komiteto nariai lyg rimtai, lyg juokaudami paklausė V. Skierienės, ar tikrai taip labai bibliotekai reikia tų patalpų. „Ta vieta skaitytojams strategiškai patogi. Per metus filiale būna apie 39 000 apsilankymų, skaitytojo kortelę ten gavo 1 400 žmonių“, – atsakė direktorė.
Prieš tokius argumentus politikai buvo bejėgiai, tad nuomos pratęsimo klausimas taip pat atiduotas apsvarstyti Savivaldybės tarybai. Ši tam taip pat pritarė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar Jus domina XXI pasaulio futbolo čempionatas?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas