Europos šalių jaunimo susitikimas Rietave

Parašė:  2018-09-11

Rugpjūčio 19–28 dienomis Rietavo atvirame jaunimo centre vyko tarptautiniai jaunimo mainai „Emotions in Motion“. Jaunuoliai iš penkių šalių – Rumunijos, Lietuvos, Ispanijos, Lenkijos ir Kroatijos – plėtė savo žinias apie emocinį intelektą. Pirmąją dieną jauni žmonės susipažino vieni su kitais.
Per aštuonias Rietave praleistas dienas mainų dalyviams veiklos nepritrūko. Kasdien numatyta vis kita tema: komandos formavimas, asmens savivoka, empatija, motyvacija, savireguliavimas, santykių valdymas, vaizdo medžiagos kūrimas, projekto įvertinimas.
Veikla buvo paremta neformaliojo ugdymo metodais į tarptautinį bendradarbiavimą įtraukiant jaunus žmones. Užsiėmimuose jaunuoliai gilinosi į savo ir aplinkinių emocijas, pasitikėjimą, dėkingumą, asmenines ir bendrąsias vertybes, pažeidžiamumo svarbą, sugebėjimą kritiškai mąstyti stresinėse situacijose, aktyvų klausymąsi.
Kiekvienos dienos pabaigoje refleksijų metu dalyviai aptardavo veiklą, užsiėmimus, darbą tarptautinėse komandose ir tai, ko išmoko. Po intensyvios, žinių kupinos dienos atsikvėpdavo vakarais, kai smagiai leisdavo laiką neformaliai bendraudami.
Tarpkultūriniuose pasibuvimuose jaunimas dalijosi žiniomis, įdomiais faktais apie savo šalis. Jie vieni kitus mokė tradicinių šokių ir dainų, pristatė greitakalbes, tradicinį maistą.
Prieš išsiskirstydami jaunuoliai surengė savo kurtų filmukų apie emocinį intelektą peržiūrų vakarą vietos bendruomenei. Renginys vyko Rietavo savivaldybės kultūros centre, jame dalyvavo vietinis jaunimas.
Mainų dalyviai gavo kompetencijas, įgytas Rietave, patvirtinantį pažymėjimą.
Parengta pagal Rietavo atviro
jaunimo centro inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Streikmetis (1)

Pirmieji į miestus atriedėjo traktoriai. Po dienos savo nepasitenkinimą demonstravo vežėjai. Į gatves išėjo akademinė bendruomenė, […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Dabar Plungės šilumos tinklų įkainis už šildymą yra vienas didžiausių Lietuvoje, bet žadama, kad gruodį jis mažės. Kaip reaguojate į artėjantį šildymo sezoną ir kainas?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas