Gegužę tarp nukentėjusiųjų – ir senjoras, ir mažametis

Parašė:  2018-06-11

Paskutinį pavasario mėnesį Plungės rajono savivaldybėje užregistruotos 26 eismo nelaimės. Septynios buvo įskaitinės. Sužaloti devyni žmonės, iš jų – septyni vairuotojai. Rietavo savivaldybėje užfiksuota 14 avarijų. Jose žmonės nenukentėjo.
Policijai teko vytis neblaivų bėglį. Šis nepanoręs stoti vairuotojas automobiliu partrenkė pareigūną. Išaiškinta nemažai „drąsuolių“, prie vairo sėdančių gerokai užmetus už lūpos. Įkliuvo ir narkotikų turinčių jaunuolių.
Nukentėjo
Gegužės 3-iosios pavakare, apie 17 val., Plungėje, Birutės gatvėje, netoli „Vičiūnų“, susidūrė automobiliai „Ford Galaxy“ ir „Nissan Versa Note“. Pirminiais duomenimis, fordo vairuotojas mūsų rajono gyventojas E. R. (g. 1985 m.), važiuodamas nuo miesto centro Birutės gatve, suko kairėn, tuo metu jį lenkė iš paskos nisanu važiuojanti D. G. (g. 1972 m.), taip pat mūsų rajono gyventoja. Susidūrimo išvengti nepavyko – „Nissan Versa Note“ atsitrenkė į „Ford Galaxy“ ir nuo smūgio vertėsi. Į ligoninę išvežta moteris vairuotoja. Ji išleista gydytis ambulatoriškai.
Gegužės 4-ąją, apie 16.15 val., kelio Truikiai–Babrungėnai 7-ajame kilometre žvyruota danga pravažiavusi transporto priemonė sukėlė dulkes. Esant prastam matomumui, automobilio „Renault Megane Scenic“ vairuotojas (g. 1979 m.) iš Plungės nesiėmė atsargumo priemonių – nevažiavo arčiau dešinio važiuojamosios dalies krašto, nesilaikė saugaus greičio – ir susidūrė su priešpriešiais atvažiuojančiu BMW 730, kurį vairavo 1995 m. gimęs plungiškis. Pastarasis taip pat nesilaikė būtinų atsargumo priemonių. Sužeisti abu vairuotojai (buvo blaivūs), apgadinti automobiliai.
Gegužės 6-ąją Kulių seniūnijos Šiemulių kaime vyras kelio vingyje nesuvaldė vairuojamo mopedo ir apvirto ant dešinio šono. Susižalojo vairuotojas, apgadinta jo transporto priemonė.
Gegužės 14-ąją, apie 9.45 val., kelio Mažeikiai–Plungė–Tauragė 64-ajame kilometre, Stalgėnų seniūnijos Lekemės kaime, į kairėn sukantį ir jau manevrą įpusėjusį „VW Golf“ trenkėsi „Fiat Punto“. Nuo smūgio golfas nuvažiavo nuo kelio, o fiatas metėsi dešinėn ir atsitrenkė į vilkiko DAF priekinį ratą. Per avariją buvo prispaustas „VW Golf“ vairuotojas D. M. (g. 1933 m.). Vyrą iš metalo gniaužtų vadavo ugniagesiai. Garbaus amžiaus vyriškiui lūžo šonkauliai, įtartas kraujavimas pleuroje, problemos dėl stuburo. Stabilizavus būklę, jis išvežtas gydyti į Klaipėdą. Dėl krūtinės skausmo medikai į ligoninę išgabeno ir „Fiat Punto“ vairuotoją N. K. (g. 1966 m.) iš Kaliningrado. Moteris po medikų apžiūros išleista gydytis ambulatoriškai. Vilkiką vairavęs jonavietis G. S. (g. 1973 m.) nenukentėjo.
Gegužės 28-ąją, apie 17.15 val., Plungėje, S. Nėries gatvėje, ties 79-uoju namu, automobilio „Audi A4“ vairuotoja (g. 1987 m.) partrenkė iš kairės pusės staiga į važiuojamąją dalį išbėgusį 2011 m. gimusį berniuką. Vaikas dėl daugybinių sužalojimų išvežtas gydyti į Klaipėdą. Vairuotoja buvo blaivi, patikslinti paimtas jos kraujo mėginys.
Gegužės 31-ąją, apie 13.40 val., gautas pranešimas, kad automagistralėje Vilnius–Kaunas–Klaipėda pavojingai manevruoja automobilis BMW 520i. Policijos stabdomas BMW nestojo, tad prasidėjo gaudynės. Jos iš Rietavo savivaldybės persikėlė į Plungės rajoną. Galiausiai Nausodžio seniūnijos Kalniškių kaime bėglys buvo sulaikytas. Iki to dar spėjo partrenkti Rietavo policijos komisariato pareigūną. Nustatyta, kad automobilį vairavo 1984 m. gimęs rietaviškis. Pūsti į alkoholio tikrintuvą jis atsisakė, tad ligoninėje paimtas kraujo mėginys. Partrenktam tyrėjui nustatyti daugybiniai kūno sumušimai, kraujosruvos ir nubrozdinimai. Jis išleistas gydytis ambulatoriškai.
Gegužės 31-ąją, apie 19 val., Nausodžio seniūnijos Mardosų kaime, Kulių ir Babrungo gatvių sankryžoje, automobilio BMW 530XD vairuotojas prūsališkis (g. 1981 m.), sukdamas į kairę, nepraleido tiesiai pagrindiniu keliu važiuojančios „Hondos Civic“, vairuojamos kuliškės (g. 1969 m.). Susidūrimo neišvengta. Po jo „Honda Civic“ važiuojamojoje dalyje apsisuko ir galine dalimi trenkėsi į kitą automobilį BMW, kurį vairavo Akmenės gyventojas (g. 1991 m.). Per avariją nukentėjo hondos vairuotoja, išleista gydytis ambulatoriškai. Visi vairuotojai – blaivūs.
Prie vairo – vidutiniškai ir smarkiai girti asmenys
Gegužės 5-ąją, apie 5.50 val., Plungėje, Rietavo gatvėje, policijos buvo sustabdytas Žemaičių Kalvarijos seniūnijos Rotinėnų kaimo gyventojas (g. 1999 m.), neblaivus vairuojantis automobilį BMW 320D. Alkoholio matuokliu jam nustatytas 2,46 promilės girtumas.
Gegužės 12-ąją, apie 17.25 val., Rietavo savivaldybės Medingėnų seniūnijos Akmenskinės kaime policijai pakliuvo 1965 m. gimęs vyras, girtas sėdęs prie „Mitsubishi Carismos“ vairo. Vairuotojas įpūtė 3,01 promilės.
Gegužės 17-ąją, apie 22.55 val., Plungėje, V. Mačernio gatvėje, ties 4-uoju namu esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, „VW Passat“ vairuotojui iš Telšių rajono nustatytas 2,49 promilės girtumas.
Gegužės 22-ąją, apie 21.30 val., Plungėje, šalia J. Tumo-Vaižganto gatvės 77-ojo namo, sustabdyto automobilio „Nissan Primera“ vairuotojas 1955 m. gimęs plungiškis buvo neblaivus – 2,47 promilės.
Gegužės 24-ąją, apie 21.55 val., Nausodžio seniūnijos Prūsalių kaime, šalia Liepų, Miško ir Orės gatvių sankryžos, buvo pastebėtas į griovį nuvažiavęs „VW Passat“. Vairuotojai plungiškei (g. 1983 m.) nustatytas 2,75 promilės girtumas.
Gegužės 27-ąją, apie 18.30 val., privažiuojamajame kelyje link Prūsalių nuo kelio Šiauliai–Palanga, 1-ajame kilometre, policijai įkliuvo neblaivus automobilio „Opel Zafira“ vairuotojas (g. 1956 m.) – 1,97 promilės. Be to, vyrui jau atimta teisė vairuoti transporto priemones.
Neblaivus piktas
kontrabandininkas
Gegužės 29-ąją, apie 16.15 val., Babrungo seniūnijos Truikių kaime užvestame automobilyje „VW Golf“ prie vairo sėdėjo akivaizdžiai neblaivus vyriškis. Atvežtas prie Plungės policijos komisariato, vairuotojas atsisakė lipti iš tarnybinės pareigūnų mašinos, todėl prieš jį buvo panaudota jėga ir elektros impulsų prietaisas. 1979 m. gimusiam vyrui nustatytas 2,81 promilės girtumas. Negana to, apžiūrint jo automobilį rasta kontrabandinių cigarečių, paženklintų kitos šalies banderolėmis. Galiausiai vyriškis, vežamas į Klaipėdos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, apgadino pertvarinę tarnybinės mašinos sieną.
Narkotikai
Gegužės 19-ąją, apie 0.40 val., Rietave, Klaipėdos gatvėje, pareigūnai sustabdė automobilį „Ford Mondeo“, vairuojamą 1999 m. gimusio vaikino. Mašinoje sėdintys dar du jaunuoliai (g. 1999 m. ir 2003 m.) sukėlė įtarimą. Tikrinant transporto priemonę salone rastas folijos lankstinukas su, kaip manoma, augalinės kilmės narkotine medžiaga.
Gegužės 20-ąją, apie 21.30 val., Rietavo savivaldybės Medingėnų seniūnijos Gedikėnų kaime policijos buvo sustabdytas automobilis „Audi A6 Avant“, vairuojamas rietaviškio (g. 1994 m.). Kartu buvo ir kitas rietaviškis (g. 1993 m.). Jauni vyrai akivaizdžiai jaudinosi, o tai kėlė įtarimą. Apžiūrint automobilį priekinėje vairuotojo sėdynės daiktadėžėje rastas plastiko maišelis su, kaip manoma, augalinės kilmės narkotine ar psichotropine žalios spalvos medžiaga.
Užsiliepsnojo traktorius
Gegužės 29-ąją, apie 15.45 val., Alsėdžių seniūnijos Jurgaičių kaime užsiliepsnojo G. B. priklausantis traktorius „Belarus 952“. Gaisro metu sudegė traktoriaus degalų tiekimo žarna.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Kaip didžiausios vertybės linkėjo taikos (2)

Neseniai likimas nuvedė į Sakartvelą (tiesa, pats ekskursijos gidas savo šalį labiau buvo linkęs vadinti Gruzija). […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kaip vertinate Prezidento rinkimų I turo ir dviejų referendumų rezultatus?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas