Gofro gamykla jau planuoja atidarymo juostelės kirpimo datą

Parašė:  2017-09-19

Trečiadienį Rietavo savivaldybės vadovas Antanas Černeckis sukvietė seniūnus, kad kartu su jais aptartų svarbiausius darbus. Kalbėta apie artėjančią Mykolinių šventę, miesto ir kaimų gatvių apšvietimą, kelių priežiūrą.
Pasitarime Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Lidija Rėkašienė ir jos pavaduotoja kultūrai Jolanta Bertauskienė su seniūnijų vadovais apsvarstė paskutinius pasiruošimo Mykolinėms niuansus. Norą prekiauti mugėje šiemet, anot miesto seniūno Petro Lengvenio, pareiškė tiek daug amatininkų ir prekybininkų, kad net pritrūkta vietos. Tuo labiau kad nemažą teritorijos plotą priešais sceną privalu palikti šokėjams.
J. Bertauskienė pasakojo, kad Lietuvos šokių kolektyvų programoje pasirodys daugybė žmonių, vien iš Plungės šokėjų atvažiuos maždaug šimtas.
Seniūnijų vadovų paprašyta susitikti su gražiausių sodybų ir geriausių metų ūkių šeimininkais ir paraginti juos atvykti į šventę, kur bus apdovanoti. „Informuokite konkursų nugalėtojus, kad, prasidėjus oficialiajai daliai, susėstų ant suolų prie scenos. Apmaudu, kai žinai, jog žmogus tikrai dalyvauja šventėje, bet negirdi kviečiamas į sceną“, – seniūnams pasiūlė pasitarimo dalyviai.
Miesto seniūnijos vadovui P. Lengveniui priminta, kad ruošiantis šventei reikia ne tik žolę nupjauti, bet ir pasižvalgyti, ar nėra kur išvirtusių tvorų, apgriuvusių pastatų. Jei tokių yra, būtina paraginti savininkus susitvarkyti.
Gatvių apšvietimas ypač aktualus rudenį, kai anksti temsta, vėlai švinta. Seniūnams laikas nuspręsti, kokiomis valandomis įjungti gatvėse lempas. Pasak mero, visi žmonės vienodi, nesvarbu, kokioje seniūnijoje jie gyventų. Dėl to seniūnijų vadovai turėtų susiderinti, kad apšvietimas visur būtų įjungiamas ir išjungiamas tuo pačiu laiku. „Pasirūpinkite, kad anksti į mokyklas išvežamiems vaikams nereikėtų eiti apgraibomis. Prietema – pats pavojingiausias metas“, – pabrėžė A. Černeckis.
Susitikime daug kalbėta apie seniūnijoms priklausančių kelių priežiūrą. Lietūs neleidžia tinkamai pasirūpinti žvyrkeliais, todėl jie daug kur duobėti. Seniūnijų vadovai tikino turį lėšų keliams nulyginti greideriu, tik esantys priversti laukti giedresnių dienų.
Meras A. Černeckis susitikimo dalyvius nuramino, kad mūsų savivaldybės kelių būklė, palyginti su aplinkiniais rajonais, nėra bloga: „Neseniai pavažinėjau po Klaipėdos rajoną. Patikėkite, ten yra daugiau problemų.“
Stebėtasi savivaldybės gyventojais, kurie susidūrę su problema pirmiau ją paviešina internete, nei mėgina spręsti pranešdami seniūnams.
Metai eina į pabaigą, jau pradedama galvoti apie kitų metų biudžetą, tad seniūnai paraginti gerai pagalvoti, kokius darbus norėtų nudirbti 2018-aisiais, kokios įrangos, technikos seniūnijoms trūksta. Miesto seniūnui P. Lengveniui patarta žvalgytis nedidelio traktoriaus, tinkančio šaligatviams valyti, nes turima technika tam darbui per plati ir juos gadina.
Kalbėta ir apie artėjančius seniūnaičių rinkimus. Meras A. Černeckis apgailestavo, kad iš mūsų savivaldybės kilusi graži iniciatyva išsirinkti kaimuose seniūnų padėjėjus, „įvilkta“ į įstatymo rėmus, tapo labai sudėtinga ir formalia procedūra.
Savivaldybės vadovas priminė seniūnams, kad jie turėtų daugiau dėmesio skirti Seniūnijų sporto žaidynėms. „Kiekvieno jūsų garbės reikalas, kad seniūnijos sportininkai dalyvautų varžybose. Esate nuo to labai nusišalinę. Jei ne Tverų sportininkai, šiemet žaidynės būtų ir neįvykusios“, – „pabarė“ kolegas A. Černeckis.
Džiugios žinios paliktos pasitarimo pabaigai. Pasidžiaugta, kad artimiausiu metu turėtų prasidėti kelio į Žadvainus asfaltavimo darbai, kad baigiamas Rietavo Daržų gatvės rekonstravimo projektas, pirmyn juda sporto salės statyba.
Rietaviškiams ypač džiugi informacija – gofro gamykla „Rietuva“ lapkričio pabaigoje planuoja atidarymą. Žmonių susidomėjimas įmone didžiulis. Kaip sakė seniūnai, savivaldybės gyventojai net jų teiraujasi, kur kreiptis dėl įsidarbinimo šioje gamykloje.
Su įmonės vadovu bendravęs meras A. Černeckis paaiškino: „Likus maždaug mėnesiui iki gamyklos atidarymo, bus paskelbta, kokių darbuotojų įmonei reikia ir kur galima kreiptis dėl darbo.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Sutrikę lyg nuogi lapkričio medžiai (0)

Lapkritis – pats niūriausias metų mėnuo: sunkiai išauštanti ir greitai temstanti diena, lapus praradę medžiai, nutilusios […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar remiate pedagogų streiką?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas