Grupei „Riva“ – nominacija „Žiūrovų favoritas“

Parašė: Lina LIŪNIENĖ 2018-02-02

Praėjusio šeštadienio vakarą Plungės kultūros centro scenoje netilo ritminga muzika ir šokėjų žingsniai – čia surengtas jau šeštasis respublikinis jaunimo šokių konkursas „Šok“, kuriame savo jėgas išbandė net trylika kolektyvų. Tarp jų – plungiškius ir rietaviškius vienijanti grupė „Riva“, vadovaujama Vitalijos Ruškytės.
Kaip akcentuota renginio pradžioje, šiame konkurse svarbiausia ne rezultatai, o gera nuotaika ir tikros emocijos.
Pirmieji į sceną žengė Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro choreografijos studijos „Inkarėlis“ nariai, kurių vadovė – Donata Meiliūtė-Paulauskienė. Po jų pasirodė Mažeikių choreografijos mokyklos modernaus šokio studijos „Niuansas“ merginų grupė, kuriai padeda jaunas kūrėjas, studijos „Niuansas“ ir Klaipėdos muzikinio teatro šokėjas Dainius Beras. Klaipėdos viešajai įstaigai „Kūrybos kišenė“ atstovavo Vytautės Černeckytės ir Brigitos Zalunaitės duetas. Jų vadovė – Gabrielė Raudytė. Pasirodė ir Monikos Stankevičienės vadovaujama Klaipėdos „Varpo“ gimnazijos merginų šokių studija bei jau minėtojo Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro teatro studijos „Aušra“ šiuolaikinio šokio grupė „Akcentas“, kurios vadovė yra Jolanta Merinienė.
Vėliau į sceną pakviestas kolektyvas iš Raseinių – Aušros Jukilaitienės vadovaujama grupė „Nuotaika“. Telšiams atstovavo šokių studija „Erdvė“ (vadovė Jadvyga Eitkevičienė), o Šiauliams – šokių studija „Mega“ (vadovė Jūratė Vaitkienė). Iš Kretingos kultūros centro Vydmantų skyriaus atvyko šiuolaikinio šokio kolektyvas „Vėjūnai“, vadovaujamas Sonetos Baltmiškienės. Minėtajai Klaipėdos viešajai įstaigai „Kūrybos kišenė“ atstovavo ir dar vienas G. Raudytės vadovaujamas duetas – Beata Vaulinaitė ir Kornelija Kazakoch. Paskutinysis trejetas: plungiškių ir rietaviškių grupė „Riva“, Mažeikių choreografijos mokyklos modernaus šokio studijos „Niuansas“ jaunimo grupė, vadovaujama Jelenos Legenzovienės ir Danutės Adomaitienės, ir Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro šokių ansamblis „Vijurkas“, suburtas Violetos Šleinienės.
Iš pradžių kolektyvai parodė iš anksto paruoštus šokius. Paskui jų laukė antroji neplanuota užduotis – teko vieną minutę šokti pagal burtų būdu išrinktą muziką.
Per pertraukėlę tarp pirmos ir antros užduoties visus linksmino Plungės kultūros centro jaunimo vokalinio ansamblio „Hello“ solistė Agnė Bierontaitė.
Konkurso dalyvių pasirodymus vertino sportinių šokių vyresnioji mokytoja Kristina Savickienė, Klaipėdos universiteto choreografijos specialybės magistrė, šokio pedagogė, Lietuvoje ir užsienyje puikiai vertinamo kolektyvo „Mažasis suvartukas“ baletmeisterė, ansamblio „Suvartukas“ šokėja Justė Tulickienė, Telšių krašto televizijos direktorius Algirdas Šimkevičius, sporto psichologijos magistrė, choreografė, šiuolaikinių šokių studijos „Hera“ vadovė Monika Gedgaudaitė-Aniščenko, šokio pedagogas, įvairių stilių šokius kuriantis choreografas, šiuolaikinių šokių kolektyvų „Bekids“ ir „Instinct“ bei tautinių šokių kolektyvo „Pupa“ įkūrėjas Paulius Vaitkevičius ir choreografijos ir edukologijos magistrė, šokio pedagogė, vyresnioji sportinių šokių mokytoja, kolektyvo „Refresko“ vadovė Roma Kasteckaitė. Beje, R. Kasteckaitė šiam konkursui paruošė užduotį, kurioje dalyvavo ne tik šokėjai, bet ir žiūrovai – visi kartu šoko zumbą.
Pasibaigus pasirodymams, komisija paskelbė, kas tapo konkurso nugalėtojais ir nominacijų laimėtojais. Pirmoji vieta atiteko „Vijurkui“ iš uostamiesčio, antroji – Klaipėdos „Varpo“ gimnazijos merginų šokių studijai, trečioji – „Megai“ iš Šiaulių. „Inkarėliui“ skirta nominacija „Sinchroniškiausias kolektyvas“, „Niuanso“ merginų grupei – „Geriausia technika“, „Kūrybos kišenei“ – „Žaviausias kolektyvas“, „Akcentui“ – „Stilingiausias kolektyvas“, „Nuotaikai“ – „Elegantiškiausias kolektyvas“, „Erdvei“ – „Energingiausias kolektyvas“, „Vėjūnams“ – „Plastiškiausias kolektyvas“, „Rivai“ – „Žiūrovų favoritas“, na, o „Niuanso“ jaunimo grupei – nominacija už geriausiai atliktą improvizacinę užduotį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Nesutinku! (0)

Šiuo metu į mūsų redakciją kone kiekvieną dieną užsuka prenumeratos loterijos laimėtojai. Džiugu bendrauti su šiais […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kovo 3-iąją rinksime vietos valdžią. Ar jau žinote, už kurią partiją ir kandidatą eiti mero pareigas balsuosite?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas