Įdomi ir prasminga jaunųjų pianistų muzikinė veikla

Parašė: Dalia STASIKĖLIENĖ Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui 2019-01-04

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos Fortepijono skyriaus mokiniai ir mokytojai turiningai ir prasmingai užbaigia kalendorinius metus. Laukdami Kalėdų jaunieji pianistai daug koncertuoja ir savo nuoširdžiu grojimu sušildo įvairius renginius miesto įstaigose. Jie tradiciškai surengė šventinius koncertus tėvams meno mokykloje, be to, džiaugiasi nuveiktais darbais ir laimėjimais.
Vienas iš tokių pasiekimų – sėkmingas pasirodymas Palangos Stasio Vainiūno meno mokykloje vykusiame Žemaitijos krašto meno ir muzikos mokyklų jaunųjų pianistų konkurse-festivalyje „Pajūrio klavyrai“, kuriame dalyvavo gausus Klaipėdos, Kretingos, Priekulės, Gargždų, Skuodo, Mažeikių, Rietavo, Neringos, Šilutės, Palangos meno ir muzikos mokyklų ugdytinių būrys.
Konkurse grojimu išsiskyrė ir aukštus komisijos įvertinimus pelnė dvi Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos Fortepijono skyriaus moksleivės. 5 klasės mokinė Gabija Butkytė (mokytoja metodininkė Aliona Alminienė) savo amžiaus B kategorijoje laimėjo trečiosios vietos laureato diplomą, o 6 klasės mokinė Saulė Lydytė (mokytoja metodininkė Daiva Šimkienė) C kategorijoje – antrosios vietos laureato diplomą.
Plungiškiai jaunieji pianistai taip pat neseniai dalyvavo puikiame Klaipėdos ir Gargždų muzikos mokyklų, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos fortepijono skyrių muzikiniame renginyje „Mus jungia muzika“. Jis šiemet vyko Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje. Tai tradicinis, jau keleri metai besitęsiantis ugdymo įstaigų bendradarbiavimo renginys, kasmet keliaujantis iš vieno miesto į kitą. Jis svarbus ir naudingas fortepijono klasės mokiniams, nes dalyvaudami bendrame koncerte jie pristato parengtą programą, išmoksta vertinti save ir kitus, kaupia sceninę patirtį ir įgyvendina vieną esminių savo ugdymosi meno mokykloje tikslų – reiškiasi kaip atlikėjai socialinėje ir kultūrinėje aplinkoje. O fortepijono mokytojai dalijasi gerąja metodine patirtimi, naujovėmis, praktiniais patarimais. Šiemet mokytojai pristatė pranešimus tema „Pedagogų ir tėvų bendradarbiavimas ugdant jaunąjį pianistą: motyvacijos aspektas“.
Gražios pianistų tradicijos bus plėtojamos ir ateinančiais metais. Laukia nauji renginiai, konkursai mieste ir šalyje, o kovo pradžioje Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos Fortepijono skyrius surengs VII Žemaitijos krašto muzikos ir meno mokyklų fortepijoninių ansamblių festivalį-konkursą „Muzika sujungia mus“.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Kaip didžiausios vertybės linkėjo taikos (2)

Neseniai likimas nuvedė į Sakartvelą (tiesa, pats ekskursijos gidas savo šalį labiau buvo linkęs vadinti Gruzija). […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kaip vertinate Prezidento rinkimų I turo ir dviejų referendumų rezultatus?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas