Inauguruotas Plungės „Interact“ klubas

Parašė: Jolanta VASILIAUSKIENĖ 2018-01-09

Šeštadienio pavakare į konferencijų ir laisvalaikio centrą „Porto“ rinkosi Plungės ROTARY ir „Interact“ klubų nariai, jų bendraminčiai iš kitų miestų. Proga neeilinė – .
Po muzikinės įžangos sveikinimo žodį tarti buvo pakviestas plungiškių „rotariečių“ prezidentas Arvidas Mačiuitis.
Pasak A. Mačiuičio, ROTARY – sertifikuotas klubas Lietuvoje ir pasaulyje. Būtent jis ir yra „Interact“ krikštatėvis. Tad ir Plungės ROTARY pasiruošęs padėti jaunam „Interact“ klubui patarimais, paremti finansiškai. Jauniesiems klubo nariams A. Mačiuitis linkėjo sėkmės tolesniuose darbuose, kad būtų matomi.
Pasveikinti Plungės „Interact“ klubo atvyko ir Lietuvos ROTARY klubo apygardos valdytojas Algimantas Lukoševičius. Jis ir įteikė Ignotui Bučiui prezidento regalijas, ženklelį. „Kad aplinkiniai matytų jus ne pasipuošusius, o įsipareigojusius“, – linkėjo A. Lukoševičius, atiduodamas ženklelius visiems Plungės „Interact“ klubo nariams.
Kaip minėjo valdytojas, šis plungiškių klubas – jau 14-asis Lietuvoje.
Svečias susirinkusiesiems priminė, kokios yra pagrindinės ROTARY klubo veiklos sritys, į kurias turėtų orientuotis ir jaunimas: tai – motinos ir vaiko sveikata, ekonomika ir verslas, taika, geriamasis vanduo ir polio viruso išnaikinimas. Šiems tikslams įgyvendinti didelį finansavimą „rotariečiams“ skiria Billas Gatesas.
Valdytojas ROTARY ir „Interact“ klubus kvietė viešinti savo gerus darbus, kad jais galėtų pasidžiaugti ne tik patys, bet ir pradžiugintų kitus. A. Lukoševičius išsakė Tarptautinio ROTARY klubo prezidento Iano H. S. Riseley prašymą, kad kasmet „rotariečiai“ pasodintų po medį. Tad kvietė prie šios akcijos prisijungti ir Plungės „Interact“ klubą ir perdavė I. Bučiui Iano H. S. Riseley priesakus.
Plungės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė Jurga Venckuvienė, sveikindama jaunimą, džiaugėsi, kad per gana trumpą, vos vienerių metų, gyvavimo laikotarpį Plungės „Interact“ jau parodė save. „Jūs dar kartą priminėte, kad Plungės jaunimas – ne problema, o sprendimas“, – akcentavo specialistė.
Lietuvos „Interact“ klubo koordinatorius Egidijus Buika Plungės „Interact“ prezidentui perdavė oficialią klubo vėliavą, o vėliau plungiškius turėtų pasiekti ir varpelis, kviečiantis į susirinkimą ir skelbiantis jo pabaigą. „Jūs greitai tapote gyvybingu klubu. Dabar Plungė bus žinoma ne tik dėl Oginskių, bet ir dėl „Interact“, – pabrėžė svečias.
I. Bučius džiaugėsi, kad į šventę susirinko gausus būrys bendraminčių iš kitų miestų. „Ši proga mums labai svarbi, jos laukėme daugiau nei metus“, – kalbėjo klubo prezidentas ir dėkojo visai komandai, juos palaikantiems Plungės ROTARY klubo nariams.
Pasveikinti plungiškių atvyko bendraminčiai iš Druskininkų, Tauragės, Panevėžio, Kauno, Klaipėdos. Visi jie linkėjo nesustoti ir toliau dirbti ta pačia linkme, tokiu tempu, kokiu buvo pradėta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Isvarytas parašė:

  Ka pasiulys plunges meras prezitentei kaip susigrazinti emigrants.kaip plungiskiai nano?

  1. PSMS parašė:

   Tokių beraščių kaip tu geriau jau negrąžinti

 2. Elena parašė:

  Sveikinu.Šaunuoliai.

 3. Zita parašė:

  Nuoširdžiausi sveikinimai, Ignai!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Sutrikę lyg nuogi lapkričio medžiai (0)

Lapkritis – pats niūriausias metų mėnuo: sunkiai išauštanti ir greitai temstanti diena, lapus praradę medžiai, nutilusios […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar remiate pedagogų streiką?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas