Iš suvestinių

Parašė:  2017-09-05

PLUNGĖS R. SAVIVALDYBĖJE
Skriaudė nepilnametę
Rugpjūčio 31 d., apie 22.30 val., Plungėje, ties kavine „Charlie Pizza“ V. Mačernio gatvėje, jaunuolis (g. 1992 m.) tampė už plaukų dešimčia metų jaunesnę plungiškę.
Aptrankė sugyventinę ir posūnį
Rugsėjo 2 d., apie 23.20 val., Platelių seniūnijos Kadžių kaime kilus konfliktui vyras (g. 1960 m.) savo sugyventinei (g. 1969 m.) sudavė kelis kartus per rankas, parvertęs ant grindų, sugriebė ją už kaklo ir smaugė. Posūniui (g. 1993 m.) įpykęs kadiškis į veidą metė metalinį virdulį, smogė kumščiu į veidą, kėde trenkė į petį. Įvykį matė mažametis. Moteriai ligoninėje nustatyti abiejų plaštakų sumušimai, jaunuoliui – galvos muštinė žaizda, dešinio peties sumušimas.
Grasino nužudyti
Rugpjūčio 31 d., apie 23 val., į Platelių seniūnijos Šateikių Rūdaičių kaimo gyventojos (g. 1962 m.) namus atėjo agresyviai nusiteikęs brolis (g. 1973 m.). Vyras grasino nužudyti pas seserį gyvenantį nuomininką (g. 1957 m.) ir mojuodamas kirviu įbrėžė jam į kaklą. Smurtautojas uždarytas į policijos ilgalaikio sulaikymo kamerą.
Apdaužė ir apspardė
Rugsėjo 2 d., apie 3 val., Plungėje, Stoties gatvėje, naktinio klubo „Galera“ kiemelyje, du iš matymo pažįstami asmenys apdaužė ir apspardė 1998 m. gimusį plungiškį. Jam ligoninės priėmimo skyriuje diagnozuotas nenustatytos trukmės sąmonės praradimas.
Rugsėjo 3 d., apie 15.15 val., Alsėdžių miestelyje iš matymo pažįstamas vaikinas smaugė, daužė kumščiu į galvą ir veidą, spardė neblaivų (2,46 prom.) alsėdiškį (g. 1990 m.). Ligoninės priėmimo skyriuje nukentėjusiajam nustatyti galvos ir dešinės ausies sumušimai, viršutinės lūpos muštinė žaizda. Išleistas gydytis ambulatoriškai.
Ieškojo dingusiojo
Rugsėjo 2 d., apie 6 val., iš namų buvo išėjęs ir dingęs Babrungo seniūnijos Truikių kaimo gyventojas T. S. (g. 1997 m.). Jaunas vyras atsirado gyvas ir sveikas.
RIETAVO SAVIVALDYBĖJE
Chuliganai
Rugsėjo 2 d., apie 2.30 val., Rietave, Laisvės aikštėje, vaikinai apkūlė vyriškį, apdaužė jo automobilį.
Smurtavo prieš žmoną
Rugsėjo 2 d., apie 12.30 val., policijai pranešta, kad neblaivus Rietavo miesto Kulių gatvės gyventojas namuose triukšmauja, smurtauja prieš žmoną. Informacija pasitvirtino.
Vaikštinėjo nuogas
Rugsėjo 3 d., apie 17.20 val., pareigūnai sulaukė rietaviškių, gyvenančių Laukuvos gatvėje, pranešimo, kad neblaivus kaimynas nuogas vaikšto po kiemą, jame tuštinasi. Atvykusiems policininkams nuogalius paaiškino, kad į namus neįleidžia dukra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Vietos užteks visiems (0)

Bobų vasara kviečia dar kartą, prieš paneriant į rudens miglas ir darganas, pasidžiaugti šiluma, pasimėgauti gamtos […]

2018-10-08
Be komentarų (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Vaikų ugdymo įstaigose įsigalioję nauji maitinimo reikalavimai sukiršino visuomenę. Kaip manote, ar bus naudos iš pagal higienos normas subalansuoto maisto?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas