Iš suvestinių

Parašė:  2017-09-26

PLUN­GĖS R.
SA­VI­VAL­DY­BĖ­JE
Mi­rė li­go­ni­nė­je
Rug­sė­jo 21 d., apie 6.50 val., iš Klai­pė­dos uni­ver­si­te­ti­nės li­go­ni­nės gau­tas pra­ne­ši­mas, kad mi­rė plun­giš­kė (g. 1965 m.), ku­ri dėl gal­vos trau­mos iš Plun­gės bu­vo at­vež­ta rug­sė­jo 20-ąją, apie 14.50 val.
Smur­ta­vo
Rug­sė­jo 21 d., apie 18.30 val., Plun­gė­je, Že­mai­tės gat­vė­je, ne­blai­vus (2,09 pro­m.) vy­ras (g. 1982 m.) ma­ža­me­čių vai­kų aki­vaiz­do­je mė­ty­da­mas įvai­rius daik­tus gra­si­no už­muš­ti sa­vo se­se­rį (g. 1984 m.). Smur­tau­to­jas su­lai­ky­tas.
Part­ren­kė pės­čią­ją
Rug­sė­jo 23 d., apie 12.15 val., Plun­gė­je, Da­riaus ir Gi­rė­no gat­vė­je, ties par­duo­tu­ve „Se­nu­kai“, pės­čių­jų pe­rė­jo­je au­to­mo­bi­lis „Opel Mok­ka“, vai­ruo­ja­mas 40-me­tės plun­giš­kės R. B., par­tren­kė E. U. (g. 1995 m.). Mū­sų ra­jo­no gy­ven­to­ja dėl lū­žių gy­do­ma Plun­gės li­go­ni­nės trau­ma­to­lo­gi­jos sky­riu­je. Vai­ruo­to­ja bu­vo blai­vi, kaip pa­ti nu­ro­dė po­li­ci­jos pa­rei­gū­nams, per vė­lai pa­ste­bė­jo pės­čią­ją, dėl to ir įvy­ko eis­mo ne­lai­mė.
Su­mu­šė
Rug­sė­jo 23 d., apie 4–5 val., Plun­gė­je, Se­na­mies­čio a. 3, ties įė­ji­mu į ka­vi­nę-ba­rą „Bil­du­kas“, ki­lus konf­lik­tui ne­pa­žįs­ta­mas vai­ki­nas smo­gė kumš­čiu ir par­grio­vė ant že­mės plun­giš­kį (g. 1998 m.). Po me­di­kų ap­žiū­ros nu­ken­tė­ju­sy­sis iš­leis­tas dau­gy­bi­nius su­mu­ši­mus gy­dy­tis am­bu­la­to­riš­kai. Nuo ne­pa­žįs­ta­mo­jo spy­rių nu­ken­tė­jo ir 1990 m. gi­męs jau­nuo­lis. Jam nu­sta­ty­ta aš­tun­to šon­kau­lio lū­ži­mas ir pneu­mo­ni­ja. Gy­do­mas Plun­gės li­go­ni­nės rea­ni­ma­ci­jos sky­riu­je.
RIE­TA­VO
SA­VI­VAL­DY­BĖ­JE
Su­si­tai­kė
Rug­sė­jo 23 d. 4.35 val. gau­tas vy­riš­kio pra­ne­ši­mas, kad bū­nant sve­čiuo­se Rie­ta­ve, Plun­gės gat­vė­je, jam pa­žįs­ta­mas tren­kė į vei­dą. At­vy­ku­sius pa­rei­gū­nus pa­si­ti­ko 1983 me­tais gi­męs Rie­ta­vo se­niū­ni­jos Že­be­rių kai­mo gy­ven­to­jas. Vy­ras paaiš­ki­no, kad bu­vo su­si­py­kęs su drau­gu, bet jau su­si­tai­kė ir pre­ten­zi­jų jam ne­be­tu­ri.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
„Griūk negyvas!“ – negalėjau patikėti, ką išgirdusi (0)

Tiesa – tai tikrovės atspindys žmogaus sąmonėje, o kiekvienas mąstantis individas tikrovę vertina skirtingai. Tik tai […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Šiemet Plungėje per XIII tarptautinio Mykolo Oginskio festivalio atidarymą vėl neišvengta spūsčių dėl sėdimųjų vietų salėje. Ar pritartumėte minčiai, kad įėjimas į renginius būtų mokamas?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas