Iš suvestinių

Parašė:  2018-01-12

PLUN­GĖS R.
SA­VI­VAL­DY­BĖ­JE
Skriau­dė uoš­vę
Sau­sio 8 d., apie 18.45 val., Ša­tei­kių se­niū­ni­jos Sė­le­nių kai­me į na­mus ne­blai­vus grį­žęs 1971 m. gi­męs vy­ras su­kė­lė konf­lik­tą. Sė­le­niš­kis stum­dė ir mu­šė kar­tu gy­ve­nan­čią sa­vo uoš­vę (g. 1951 m.). Vy­riš­kis už­da­ry­tas į Plun­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to trum­pa­lai­kio su­lai­ky­mo pa­tal­pas.
Smur­ta­vo prieš žmo­ną
Sau­sio 9 d., apie 21 val., sa­vo bu­te Ša­tei­kiuo­se 1986 m. gi­męs vy­ras trenkė žmo­nai (g. 1987 m.) per vei­dą ir kitaip smurtavo. Ša­tei­kiš­kis su­lai­ky­tas.
Ro­vė plau­kus ir smau­gė
Sau­sio 10 d. po­li­ci­ja pra­dė­jo iki­teis­mi­nį ty­ri­mą dėl smur­to ar­ti­mo­je ap­lin­ko­je at­ve­jo Ša­tei­kių kai­me. Nus­ta­ty­ta, kad sau­sio 6 d., apie 21 val., 1981 m. gi­mu­si ša­tei­kiš­kė jau gu­lė­jo lo­vo­je, kai prie jos pri­šliau­žęs 1971 m. gi­męs su­gy­ven­ti­nis, ku­ris dėl svei­ka­tos bė­dų pa­sta­ruo­ju me­tu ne­vaikš­to, iš­ro­vė jai kuokš­tą plau­kų, o pa­skui ėmė smaug­ti. Mo­te­ris tei­gė ne­tru­kus ne­te­ku­si są­mo­nės, to­dėl to­les­nių įvy­kių ne­pa­me­na. Dėl pa­tir­to smur­to į po­li­ci­ją iš­kart ne­si­krei­pė, nes bi­jo­jo, kad pa­rei­gū­nai ne­su­lai­ky­tų su­gy­ven­ti­nio. Plun­gės li­go­ni­nės priė­mi­mo sky­riu­je ša­tei­kiš­kei nu­sta­ty­tos smau­gi­mo žy­mės ant kak­lo ir vi­du­ti­nis gir­tu­mas (1,77 pro­mi­lės). Ji iš­vež­ta į Klai­pė­dos uni­ver­si­te­ti­nę li­go­ni­nę. Įta­ria­ma­sis dėl svei­ka­tos būk­lės ne­su­lai­ky­tas.
De­gė suo­džiai
Sau­sio 10-osios ry­te, po 6 va­lan­dos, Plun­gės prieš­gais­ri­nei gel­bė­ji­mo tar­ny­bai pra­neš­ta, kad Žli­bi­nų se­niū­ni­jos Kap­sū­džių kai­me de­ga me­di­nio gy­ve­na­mo­jo na­mo ka­mi­nas. Ug­nia­ge­siai už­ge­si­no kros­nį ir bu­dė­jo, kol suo­džiai iš­de­gė vi­siš­kai.
Toks pat pra­ne­ši­mas gau­tas tos pa­čios die­nos va­ka­re, apie 21.55 val. Plun­gės Lais­vės gat­vės 12-ojo na­mo gy­ven­to­jai in­for­ma­vo, kad iš kai­my­nų bu­to jau­čia dū­mų kva­pą, sie­na karš­ta, o vi­du­je nie­ko nė­ra. At­vy­kę nu­ro­dy­tu ad­re­su ug­nia­ge­siai ra­do ka­mi­ne de­gan­čius suo­džius, pa­lė­pė­je bu­vo dū­mų. Į ka­mi­ną pil­tas van­duo. Per gais­rą ap­de­gė per­dan­ga, da­lį jos ir me­di­nės sie­nos te­ko nuar­dy­ti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Sutrikę lyg nuogi lapkričio medžiai (0)

Lapkritis – pats niūriausias metų mėnuo: sunkiai išauštanti ir greitai temstanti diena, lapus praradę medžiai, nutilusios […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar remiate pedagogų streiką?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas