Iš suvestinių

Parašė:  2018-02-06

PLUNGĖS R.
SAVIVALDYBĖJE
Sudavė per veidą
Sausio 31 d., apie 21 val., Plungėje, V. Mačernio g., 1987 m. gimęs vyras savo sugyventinei (g. 1990 m.) keletą kartų delnu trenkė per veidą. Smurtautojas sulaikytas.
Abiem sugyventiniams – bylos
Vasario 1 d., apie 23.30 val., Plungėje, A. Vaišvilos g., 1988 m. gimęs vyras, būdamas neblaivus (nustatytas 1,09 promilės girtumas), kilus konfliktui, smūgiavo galva savo taip pat neblaiviai (1,58 prom.) 1992 m. gimusiai sugyventinei į galvą. Ant nukentėjusiosios buvo matoma sumušimo žymių. Konfliktas vyko mažamečio vaiko akivaizdoje. Dėl vyriškio veiksmų pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Nuo sugyventinio nukentėjusi plungiškė neliko jam skolinga. Kol pas juos atvykę policijos pareigūnai aiškinosi moters sumušimo aplinkybes, ši puolė vyrą: daužė jį rankomis, spardė į įvairias kūno vietas, tampė sugriebusi už plaukų. Ir visa tai matė mažametis. Taigi ikiteisminis tyrimas dėl smurto artimoje aplinkoje pradėtas ir dėl moters veiksmų. Abu sugyventiniai sulaikyti ir pristatyti į Plungės rajono policijos komisariatą.
Sulaužė nosį
Vasario 2 d., apie 23.50 val., Plungėje, ties A. Vaišvilos gatvės 33-iuoju namu, tarp dviejų pažįstamų merginų kilo konfliktas dėl skolos. Nukentėjo 1999 m. gimusi mergina: trenkiant į veidą jai sulaužytas nosikaulis.
Išsuko pirštą
Vasario 2 d., apie 23.50 val., Plungėje, Gandingos g., kavinės „Gandi bar and grill“ kieme, neblaivus (1,88 prom.) 1984 m. gimęs vyras, kilus konfliktui su apsaugos darbuotoju, griebė jį už dešinės rankos ir išsuko pirštą.
Grasino
Vasario 2 d., apie 15.30 val., Plungėje, Z. Ivinskio g., per išgertuves neblaivus 1982 m. gimęs vyras savo artimiesiems ėmė grasinti, kad papjaus ar kitaip su jais susidoros. Grasintojas sulaikytas.
Neblaivus prie vairo
Vasario 3-iosios vakare, apie 21.30 val., Nausodžio seniūnijoje, ties Prūsalių kaimu, sustabdytas automobilis „VW Passat“, kurį vairavo neblaivus (1,55 prom.) 1953 m. gimęs tos pačios seniūnijos Noriškių kaimo gyventojas. Ligoninėje paimtas jo kraujo mėginys girtumui patikslinti.
Kliuvo ir vyrui, ir sūnui
Vasario 3 d., apie 16.40 val., 1953 m. gimusi Nausodžio seniūnijos Varkalių kaimo gyventoja, kilus konfliktui, žarstekliu trenkė vyrui per pakaušį, paskui metė šluotą ir pataikė sūnui į kaktą. Moteris sulaikyta.
Ištraukė iš kišenės
Vasario 4 d. į policiją kreipėsi 1993 m. gimęs plungiškis. Išvakarėse, apie 20.30 val., Plungėje, ties A. Vaišvilos gatvės 33-iuoju namu, nepažįstamas jaunuolis iš jo kišenės ištraukė mobilųjį telefoną, kurio vertė 135 eurai, ir pabėgo.
Pavogė iš garažo
Vasario 4 d. 1955 m. gimusi Plungės miesto gyventoja pastebėjo, kad įsibrauta į jai priklausantį garažą, esantį Babrungo seniūnijos Žvirblaičių kaime. Dingo priekaba, žoliapjovė, karutis, motociklas, cemento maišyklė. Žala – 2 000 eurų.
Ji apibraižė, jis smaugė
Vasario 5 d., apie 3.20 val., Plungėje, Dariaus ir Girėno g., po išgertuvių kilus konfliktui, 1983 m. gimęs vyras nukentėjo nuo neblaivios 1972 m. gimusios sugyventinės. Moteris nagais apibraižė jam įvairias kūno vietas, stumdė. Pradėtas ikteisminis tyrimas.
Tuo pat metu bylą „užsidirbo“ ir pats nukentėjusysis, kuris puolė sugyventinę smaugti. Vyras sulaikytas.
Pajuto dujų kvapą
Vasario 1 d., apie 20.40 val., Priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai pranešta, kad Plungėje, A. Vaišvilos g. 5, prie namo laiptinės durų jaučiamas dujų kvapas. Atvykus nustatyta, kad po dujotiekio remonto lauke netinkamai buvo užsukta sklendė. Laiptinė išvėdinta, budėta, kol atvyko dujų avarinės tarnybos darbuotojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Nesutinku! (0)

Šiuo metu į mūsų redakciją kone kiekvieną dieną užsuka prenumeratos loterijos laimėtojai. Džiugu bendrauti su šiais […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kovo 3-iąją rinksime vietos valdžią. Ar jau žinote, už kurią partiją ir kandidatą eiti mero pareigas balsuosite?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas