Iš vienos šiltos kėdės į kitą?

Parašė: Lina LIŪNIENĖ 2017-10-31

Pastaruoju metu sklandžiusios kalbos apie galimą rajono valdžios kėdžių perstumdymą, pasirodo, nebuvo iš piršto laužtos. Permainų vėjai išties papūtė: ketvirtadienį posėdžiavusi Plungės rajono savivaldybės taryba patenkino Savivaldybės administracijos direktoriaus Alberto Krauleidžio prašymą atleisti jį iš einamų pareigų.
Tiesa, kalbėta, kad keisis ne vienas žmogus, o visa valdančioji dauguma, tačiau tokie pokyčiai bent jau kol kas neįvyko. Ir A. Krauleidis iš pareigų nebuvo atstatydintas – pasitraukė parašęs prašymą atleisti jį iš darbo. Ar tai padarė savo noru, ar kažkieno liepiamas, belieka tik spėlioti.
Na, o valdančiųjų gretose, kaip ir iki šiol, – Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis (10 tarybos narių), Lietuvos socialdemokratų partija (2), Darbo partija (1), Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (2). Opozicijoje – Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (5), visuomeninis rinkimų komitetas „Plungės kraštas“ (1), visuomeninis rinkimų komitetas „Vieninga Plungė“ (4).
A. Krauleidis iš posto traukiasi ne iškart, o nuo lapkričio 15-osios – tokia data nurodyta jo paties prašyme. Kol bus paskirtas naujas administracijos vadovas, šias pareigas laikinai eis Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Kerpauskas. Postą paliekančiam socialdemokratui buhalterija turės išmokėti jam priklausantį atlyginimą ir kompensaciją už nepanaudotas atostogas.
Savivaldybės tarybos narė, opozicijos lyderė Asta Beierle Eigirdienė domėjosi, kodėl, atsistatydinus A. Krauleidžiui, į šias pareigas iškart nesiūlomas naujas kandidatas, o skiriamas laikinasis direktorius. Į klausimą atsakė meras Audrius Klišonis: „Prieš skirdami naują Savivaldybės administracijos direktorių, turime gauti pažymą iš Valstybės saugumo departamento. Kol A. Krauleidis tebedirba, net neturiu pagrindo kreiptis dėl tos pažymos.“
A. Beierle Eigirdienė šmaikštavo: „Net keista, kad savo noru paliekamos šitokios pareigos. Paprastai politikai iš tokių postų tik su „grabu“ išnešami. O gal jis neturi ko prarasti, gal tiesa, kad vieną šiltą kėdę paliekančiam direktoriui jau paruošta kita nė kiek ne prastesnė vieta – Telšių regiono atliekų tvarkymo centro direktoriaus pavaduotojo pareigos?“ A. Klišonis nurodė, jog tokia informacija A. Krauleidžio prašyme nepateikta, tad jis nieko komentuoti negalįs.
Savo nuomonę išsakė ir kitas opozicijos atstovas Robertas Endrikas: „Dėl to, kad A. Krauleidis atsistatydina, ašarų tikrai nebrauksime. Tik keista, kad jis atleidžiamas ne iškart, o nuo lapkričio 15-osios. Juk, kaip sakoma, mauras savo darbą padarė, mauras išeina. Kodėl delsiama? Ar jis dar kokių darbelių nepadaręs, ar dar kažkur jo parašų reikia?“ Pasak mero, A. Krauleidis atleidžiamas nuo tos datos, nuo kurios pats pageidauja.
Taryba Savivaldybės administracijos direktoriaus atsistatydinimui pritarė vieningai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Sutrikę lyg nuogi lapkričio medžiai (0)

Lapkritis – pats niūriausias metų mėnuo: sunkiai išauštanti ir greitai temstanti diena, lapus praradę medžiai, nutilusios […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar remiate pedagogų streiką?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas