Išleista 50-oji „Saulės“ gimnazijos abiturientų laida

Parašė: Ema MILIŪNAITĖ 2018-07-26

Liepos 20-oji tapo įsimintina Plungės „Saulės“ gimnazijos abiturientams – šią saulėtą dieną Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje vyko brandos atestatų įteikimo ceremonija. Vidurinio mokslo baigimo pažymėjimus atsiėmė 189 jaunuoliai.
Per šv. Mišias klebonas Julius Meškauskas pasveikino visus, susirinkusius į gražią šventę, mokyklą baigusiems abiturientams linkėjo nuoširdumo, išminties ir meilės darbui. Paskui brandos atestatų įteikimo ceremonijos pradžią paskelbė ir kartu sugiedoti „Tautišką giesmę“ pakvietė „Saulės“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Grimalienė.
Sveikinimo žodį tarė meras Audrius Klišonis: „Žmogus gali viską, tik reikia tuo tikėti. Neklystančių nėra – neklysta tie, kurie nieko nedaro. Todėl ir noriu Jums, abiturientai, palinkėti tikėjimo savimi.
Linkiu Jums kuo įdomesnio kelio ir didžiuokitės baigę būtent „Saulės“ gimnaziją.“ Savivaldybės vadovas taip pat ragino jaunuolius nepamiršti savo mokytojų, kurie itin prisidėjo prie jų ugdymo, ir bent retkarčiais parašyti, pasidomėti, kaip jiems sekasi.
A. Klišonis kartu su Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėju Gintautu Rimeikiu pasveikino abiturientų klasių auklėtojas Ilmą Zaborskienę, Dovilę Pečiulienę, Loretą Peldienę, Ingridą Tamošauskienę, Vilmą Šidlauskienę, Ramutę Damulienę ir Jolantą Mažuknę. Padėkos raštai įteikti devyniolikai šimtukininkų.
Gimnazijos mokinių prezidentas Deividas Miknius ir dvyliktų klasių seniūnai iškilmingai įnešė brandos atestatus. „Saulės“ gimnazijos direktorius Algimantas Budrys, prieš pradėdamas atestatų įteikimą, gražios šventės proga sveikino į platų gyvenimą išeinančius vaikinus ir merginas: „Ačiū mokytojams, auklėtojoms, tėvams, kurie prisidėjo prie šios jubiliejinės – 50-osios – laidos kūrimo. Noriu pasidžiaugti šimtukininkais, septyniais mokslo pirmūnais, dešimčia mokinių, kurie baigė ekonomikos ir verslo programą, bei dvylika abiturientų, kurie pateko į TOP30 mokyklos sudarytą reitingą pagal aukščiausius vidurkius. Šypsokitės, raskite tikrus draugus ir patirkite sėkmę visuose gyvenimo etapuose.“
Lino Petkevičiaus, buvusio „Saulės“ gimnazijos auklėtinio, verslininko, įsteigta 150 eurų premija už puikius rezultatus atiteko Henrikui Griciui.
Abiturientus sveikino ir tėvų atstovė. Ji kalbėjo, kad vaikai yra tėvų gyvenimo prasmė, viltis ir pasididžiavimas, linkėjo jiems kuo geresnio gyvenimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Nesutinku! (0)

Šiuo metu į mūsų redakciją kone kiekvieną dieną užsuka prenumeratos loterijos laimėtojai. Džiugu bendrauti su šiais […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kovo 3-iąją rinksime vietos valdžią. Ar jau žinote, už kurią partiją ir kandidatą eiti mero pareigas balsuosite?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas