Julius Nekrašas: „Noriu būti visavertis partijos narys“

Parašė: Daiva GERIKIENĖ 2018-08-07

Liepos mėnesį vykusio Plungės rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu vietos politikai buvo informuoti, kad pagausėjo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos gretos – jas papildė Julius Nekrašas. Visuomeniniam rinkimų komitetui „Plungės kraštas“ taryboje atstovavęs politikas neslepia, kad toks jo pasirinkimas – gerai apgalvotas. Sprendimas įsilieti į konservatorių būrį priimtas vadovaujantis ne vien savo nuomone – pritarimo ir palaikymo dėl tokių pokyčių sulaukęs ir iš savo ligšiolinių politinių bendražygių. „Labai džiaugiamės, kad Julius prisijungė prie mūsų. Tai jaunas, ambicingas žmogus, su kuriuo greitai pavyko rasti bendrą kalbą“, – sako ir TS-LKD partijos Plungės skyriaus pirmininkė Asta Beierle Eigirdienė.
Julius Nekrašas pažymi, kad Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partija yra pirmoji partija apskritai jo, kaip politiko, gyvenime. Kas vis dėlto turėjo įtakos tokiam sprendimui? „Kažkaip natūraliai viskas susiklostė. Per tarybos posėdžius retai kada mano ir šios partijos atstovų nuomonės išsiskirdavo. Tai gali patvirtinti ir tarybos narių priimtų sprendimų balsavimai“, – paaiškino politikas.
Pašnekovas neslepia, kad jį į savo gretas kvietė ir kitos politinės organizacijos, ne su viena diskutuota, bandyta ieškoti bendros kalbos, tačiau labiausiai tenkino užmegztas dialogas su TS-LKD. Tuo labiau kad ir jo, ir šios partijos vertybės, moralinės nuostatos sutampa. J. Nekrašas palaiko šiuo metu opozicijoje esančios TS-LKD frakcijos išreiškiamą kritiką Plungės rajono valdančiajai daugumai – toli gražu ne visi šiandien priimti sprendimai patvirtinti vadovaujantis sąžiningumo ir racionalumo kriterijais.
„Mums kelia nerimą, kaip šiandien kuruojamos švietimo, socialinė sritys. Trūksta jautrumo, žmogiškesnio požiūrio. Silpnieji nustumiami visais atvejais. Greitai viską sujungti, sunaikinti, o juk išardyti galima per akimirką – sukurti vėl prireiks dešimtmečių. Nenormalu tai, kad daugelį konkursų laimi vienos partijos atstovai. Turi būti sukuriama sveika konkurencija viešųjų pirkimų konkursuose. Kol kas matome labai dideles problemas šioje srityje mūsų savivaldybėje“, – pastebėjo TS-LKD Plungės skyriaus pirmininkė Asta Beierle Eigirdienė.
„Mus vienija vertybės. Noriu būti visavertis partijos narys. Tikiu, kad pavyks kartu dirbti sklandžiai“, – apie pasikeitimus savo politinėje veikloje sako J. Nekrašas. Tapęs konservatorių partijos nariu, jis papildė ir TS-LKD Plungės skyriaus tarybą: į ją įeina visi be išimties partijos politikai, kurie rinkėjų valia pateko dirbti į rajono tarybą.
J. Nekrašas pabrėžia, kad prieš tapdamas TS-LKD partijos nariu, jis daug diskutavo ir tarėsi su bendraminčiais, su kuriais buvo subūrę visuomeninį rinkimų komitetą „Plungės kraštas“. Jo gretose – gerai plungiškiams žinomi medikai, sporto bendruomenės atstovai. Mūsų pašnekovo džiaugsmui, dauguma jų palaikė apsisprendimą toliau dirbti kartu su konservatoriais, todėl TS-LKD Plungės skyriaus gretas papildė ir nemažai „Plungės kraštui“ priklausančių žmonių.
Kalbėdama apie naująjį savo politinį bendražygį, Asta Beierle Eigirdienė akcentavo: su J. Nekrašo atėjimu į jų partiją tikimasi, jog pavyks suaktyvinti jaunųjų konservatorių veiklą, o šis politikas taps jų jaunimo bendruomenės vadovu. „Mūsų partija – rimta struktūra. Jei dirbama sąžiningai, suteikiamos visos sąlygos daryti karjerą. Laikomės nuostatos, kad jaunimui reikia uždegti žalią šviesą“, – teigia TS-LKD Plungės skyriaus pirmininkė.
Šiuo metu TS-LKD Plungės skyrius vienija apie 220 narių, šiai partijai prijaučiančių yra ir daugiau.
„Visada ieškome bendraminčių. Ne paslaptis, kad artėja rinkimai, visi ieško sąjungininkų. Ir mes siekiame papildyti savo gretas aktyviais ir perspektyviais žmonėmis, kurie turi idėjų ir minčių“, – aiškino Plungės konservatorių lyderė.
J. Nekrašas mano, kad jo veiklos „arkliukas“ – sportas, todėl sieks, kad atsirastų daugiau galimybių pakeisti sportuojančiųjų sąlygas. „Krepšinio, futbolo aikštelės… Pažiūrėkit, kokia jų būklė. Tikrai reikia skirti daugiau dėmesio šiai sričiai. Pinigų yra, tik gal noro trūksta“, – mano jaunasis konservatorius.
„Aš esu už bet kokį atsinaujinimą. Laikas pokyčiams. O Juliui linkiu su iniciatyva ugnele įsilieti į mūsų veiklą“, – sveikindama jaunąjį kolegą, linkėjo A. Beierle Eigirdienė.
Užs. Nr. S-669

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. knš parašė:

    svarbiausia , kad pinigų yra .

  2. 3 ar 4? parašė:

    Svarbiausia,susitarta dėl aukštos vietos būsimų rinkimų sąraše!

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Pavasariškos kovo dovanos (0)

Smagus ir šventiškas mėnuo kovas. Jau pirmąją savaitę miestuose ir miesteliuose šurmuliavo Kaziuko mugės. Sostinėje ar […]

2019-02-05
Nesutinku! (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kaip vertinate situaciją Plungės r. savivaldybėje, kai po 2-ojo rinkimų turo meru tapo liberalas, o į valdančiąją koaliciją Liberalų sąjūdis neįeina?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas