Juoda kate vel perbego kelia?

Parašė:  2008-10-21

Spalio 16-osios vakare i „Saules“ gimnazija susirinko Genadijaus Glikmano treniruojami vaikai ir ju tevai – ne tik varžybu pažiureti, bet ir problemu spresti.

I sale sugužejo jaunuju krepšininku tevai, supyke ne juokais. Ju vaikams nežinia del kokiu priežasciu neleidžiama žaisti Vakaru Lietuvos krepšinio cempionate (toliau – Žemaitijos lyga). Kol laukeme i susirinkima atvykstant Plunges sporto mokyklos direktoriaus Kosto Petrucio, tos pacios mokyklos krepšinio treneris G. Glikmanas trumpai paaiškino susidariusia situacija.
Pasak trenerio, rugsejo pabaigoje jis, jau žinodamas šalies moksleiviu krepšinio lygos, Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) tvarkarašcius, su savo aukletiniais nusprende dalyvauti dar ir Žemaitijos lygoje. Prašymas perduotas mokyklos direktoriui. Kadangi tvarkarašciai buvo suderinti, o varžybu laikas ir data nesidubliavo, komanda gavusi K. Petrucio palaiminima. Spejo sudalyvauti varžybose Mažeikiuose.
Veliau pradeje detis nesuprantami dalykai. Anot G. Glikmano, jis gaves direktoriaus rašta, kad komandai dalyvauti lygoje nebeleidžiama. Priežastis – spalio 14 diena iš Žemaitijos lygos direktoriaus Remigijaus Juškos gauti nuostatai. Kaip sake ipykes treneris, K. Petrutis susikviete kitus trenerius ir, jam nedalyvaujant, nusprende komandos likima. Tik veliau sužinojes, kad susirinkime kalbeta ne apie šia problema, o apie tai, ar gali sporto mokykla finansuoti G. Glikmano komanda. Visi šie negerumai treneriui perša tik viena minti: juo norima nusikratyti. Anot trenerio, tai ne kas kita, kaip atviras tyciojimasis iš jo, vaiku ir tevu.
I susirinkima atvykes K. Petrutis bande sušvelninti susidariusia itampa. Tevai niekaip negalejo suprasti, kodel ju vaikams nebeleidžiama dalyvauti Žemaitijos lygoje, kodel komandos likimas sprendžiamas už nugaros, o svarbiausias klausimas – ka direktorius žada daryti, kad ateityje nekiltu panašiu pykciu?
Mokyklos vadovas bande atsakyti i visus pateiktus klausimus, deja, kai kurie atsakymai sulauke dar didesnio pasipiktinimo, nes nebuvo argumentuoti. K. Petrutis tevus nuramino: jis tikrai neprieštarauja, jog vaikai dalyvautu šioje lygoje, tik esa norejes išvengti panašiu problemu, kuriu buvo anksciau (teismai del trenerio atleidimo iš darbo). Tevus patikino, kad parengtas isakymo projektas, kuriame sakoma, jog komandai leidžiama dalyvauti Žemaitijos lygoje, jei varžybu laikas ir data nesidubliuoja su Šalies moksleiviu krepšinio lygos ir EYBL varžybu laiku bei data.
G. Glikmanas, kol mokyklos direktorius bande atlaikyti tevu ataka, pašnabždejo, kad ta diena turejusios vykti varžybos meres deka ivyks, o jam buve pažadeta, kad jokiu problemu del to treneris netures. Tik buve labai pikta, kad Sporto mokyklos administracija nesiteikusi jam pranešti meres sprendimo.
Atrodo, problema lyg ir išspresta: varžybos ivyko, komanda gales dalyvauti Žemaitijos lygoje. Direktorius savo ruožtu pažadejo, kad minetasis isakymas pirmadieni bus parengtas ir pasirašytas.
Gal pagaliau karo kirvis bus užkastas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Kiekvienam – savi galvosūkiai (0)

Antradienį Seimas iš naujo balsavo už dabartinę vyriausybę su trimis pasikeitusiais ministrais. Aukščiausioje lygoje ir vėl […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kaip vertinate Prezidentės Dalios Grybauskaitės dešimties metų veiklą? Ar pateisino Jūsų lūkesčius?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas