Kaip „netikėta“: miesto seniūnė – Dangirutė Jurkuvienė, Nausodžio – Gintaras Domarkas

Parašė: Lina LIŪNIENĖ 2020-02-12

Penktadienį Plungės rajono savivaldybės administracija paskelbė, kad baigė Plungės miesto ir Nausodžio seniūnų atrankos procedūras ir kad abi minėtosios seniūnijos nuo kovo pradžios jau turės naujus vadovus. Plungės miesto seniūne tapo Dangirutė Jurkuvienė, Nausodžio seniūnu – Gintaras Domarkas. Antraštėje žodis „netikėtai“ kabutėse, nes plungiškiai seniai kalbėjo, kad konkursai – tik dėl akių, ir įvardydavo naujųjų seniūnų pavardes.
Priminsime, kad praėjusių metų lapkritį Savivaldybės administracija paskelbė, jog organizuoja konkursus karjeros valstybės tarnautojų – Plungės miesto ir Nausodžio seniūnų – pareigoms eiti. Priežastis – abi seniūnijos spalį liko be vadovų. Pareigų atsisakė ir G. Domarkas, kuris Plungės miesto seniūnijai su pertraukomis vadovavo nuo 2006-ųjų, ir Nausodžio seniūnas Darius Preibys. Beje, pastarajam postą teko palikti po skandalo su viešųjų darbų darbininkais, kurie aptikti triūsiantys ne seniūnijos, o seniūno naudai.
Vos paskelbus konkursą Plungės miesto seniūno pareigoms eiti, plungiškiai be užuolankų ėmė kalbėti, kad į šią kėdę atsisės D. Jurkuvienė – buvusi Plungės rajono policijos komisariato viršininkė, vėliau – Plungės darbo biržos, Telšių teritorinės darbo biržos, Užimtumo tarnybos Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento direktorė.
Netrukus paaiškėjo, kad žmonių kalbos ne iš piršto laužtos – tarp septynių pretendentų į Plungės miesto seniūno postą buvo ir D. Jurkuvienė. Tiesa, į atranką, vykusią sausio 21-ąją, iš septynių užsiregistravusiųjų atvyko tik du – D. Jurkuvienė ir Liutauras Mockus, dirbantis Kretingos rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyriausiuoju specialistu. Abu jie pateko į atrankos finalą, kuriame lemiamą žodį tarė Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas.
Septynių kandidatų sulaukta ir į Nausodžio seniūno pareigas. Tarp jų – ir buvęs Plungės miesto seniūnas, šiuo metu seniūno pavaduotojo pareigas einantis G. Domarkas. Sausio 20-ąją surengtoje atrankoje savo jėgas drįso išbandyti tik trys, iš jų į paskutinįjį etapą pakliuvo du – G. Domarkas ir Viktoras Džiaugys – Lietuvos pašto Plungės skyriaus viršininkas.
Administracijos direktorius M. Kaunas buvo minėjęs, kad paskutinysis atrankos etapas įvyks tuomet, kai turimus duomenis peržiūrės Valstybės tarnybos departamentas, o Specialiųjų tyrimų tarnyba pateiks pažymas apie kandidatų tinkamumą eiti pareigas.
„Visus reikiamus dokumentus gavome anksčiau, nei tikėjomės. Visi keturi pretendentai buvo tinkami į seniūnų postus. Šiandien kviečiausi juos pokalbio, o pasirinkdamas vadovavausi atrankos komisijos paskirtais balais“, – penktadienio popietę „Plungei“ sakė M. Kaunas.
Anot M. Kauno, tarp D. Jurkuvienės ir L. Mockaus buvo didelis balų skirtumas, tad pasirenkant abejonių dėl to, kuris tinkamesnis, nekilo. „Žinoma, kad D. Jurkuvienė. Vienareikšmiškai. Yra ir vaizdo, ir garso įrašai. Skirtumas tarp kandidatų akivaizdus. Tad šįkart man niekas pretenzijų reikšti negali“, – teigė administracijos vadovas.
O kaip dėl Nausodžio seniūno? „Pretendentai į Nausodžio seniūnus surinko panašų balų skaičių, bet daugiau G. Domarkas, todėl jį ir pasirinkau“, – atsakė M. Kaunas.
Taigi seniūnų atrankos procedūros baigtos. Naujieji seniūnijų vadovai prie „vairo“ stos prasidėjus kovui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Savisaviems parašė:

    Nu argi negėda šitaip?

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Turtinga ta mūsų Lietuva besanti (0)

Pasaulinė koronaviruso pandemija atskleidė įdomų faktą – paaiškėjo, kad gyvename turtingoje šalyje. Nes jau ne vieną […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas