Kalėdiniame padėkos vakare kūrybingiausiems įteikti gerumo angelai

Parašė:  2019-01-07

2008-aisiais, kai, prieš pradedant statyti Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos sporto salės priestatą, būsimųjų pamatų vietoje buvo įkasta kapsulė su laišku ateities kartoms, niekas, matyt, net neįtarė, kad objekto statyba užsitęs dešimtmetį. Tik praėjusių metų pabaigoje investicinis projektas buvo visiškai įgyvendintas ir modernus priestatas gruodžio 28 dieną atvėrė duris rietaviškiams.
Pirmoji naujoje sporto ir koncertų salėje surengta šventė – simbolinių gerumo angelų sušildytas Kalėdinis padėkos vakaras.
Priestato duris bendruomenei atvėrė meras
„Amžiaus statyba“, kaip miesto žmonės vadino užsitęsusius sporto salės priestato statymo darbus, pagaliau baigėsi. Lauke įrengtos tinklinio, krepšinio, riedučių ir universali aikštelės. Čia taip pat atsirado stadionas su bėgimo takais, automobilių statymo vietų. Gimnazistai ir gyventojai galės naudotis pastate įruoštomis krepšinio, tinklinio, rankinio, mažojo futbolo aikštelėmis, aerobikos, sunkumų kilnojimo ir gimnastikos patalpomis. Bendra projekto vertė – 2 990 675 eurai.
Nuo statybos pradžios dėl riboto Valstybės investicijų programos kasmetinio finansavimo pasikeitė ne vienas rangovas. Baigiamuosius darbus atliko ir projektą sėkmingai užbaigė uždaroji akcinė bendrovė „Rainių statyba“.
Priestato duris, užrištas simboline juostele, atrišo ir bendruomenei plačiai pravėrė Savivaldybės meras Antanas Černeckis. Dar dažais kvepiantį statinį pašventino Rietavo parapijos klebonas Antanas Gutkauskas.
Salės tribūnose yra 400 vietų žiūrovams, o vykstant koncertui čia galima pristatyti antra tiek kėdžių, tad gruodžio 28-osios vakarą vietų čia užteko visiems norintiesiems kartu pajausti artėjančios metų sandūros nuotaiką.
Viešosios įstaigos Klaipėdos šokių akademijos šokėjams ritmingai paskelbus Padėkos vakaro pradžią, bendruomenę ateinančių Naujųjų metų proga sveikino meras A. Černeckis. Visiems dėkodamas Savivaldybės vadovas kalbėjo: „Nėra nereikalingų darbų, jie visi yra svarbūs, ir žmonės vertinami pagal tai, kaip tuos darbus atlieka.“
Padėkos raštai už kokybiškai padarytus darbus ir atsakomybę įgyvendinant projektą „Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos sporto salės priestato statyba“ įteikti „Rainių statybos“ direktoriui Donatui Stasiuliui, projektų vadovui Linui Stasiuliui, statybos darbų vadovui Vytautui Irkinui.
Už atsakingą, sąžiningą darbą ir profesionalumą padėkota prie projekto dirbusiems Savivaldybės administracijos darbuotojams: administracijos direktoriaus pavaduotojui Antanui Aužbikavičiui, Vietos ūkio skyriaus vedėjui Juozui Albauskui, to paties skyriaus specialistams Jurgitai Smilgevičienei ir Edgarui Varkaliui, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojui sportui Mantui Vaičekauskui.
Už visokeriopą pagalbą meras A. Černeckis padėkojo ir Seimo nariams Remigijui Žemaitaičiui, Andriejui Stančikui, Jonui Varkaliui, Jurgiui Razmai, taip pat buvusiam Seimo nariui, verslininkui, mokslų daktarui Jonui Jagminui.
Ne visi minėtieji politikai tą vakarą džiaugėsi kartu su rietaviškiais, bet tie, kurie atvyko pabūti kartu – J. Varkalys, J. Razma ir J. Jagminas, – pasinaudojo proga pasveikinti žmones, palinkėti sėkmės jiems 2019-aisiais metais.
Gerumo angelai – keturiems rietaviškiams
Padėkos vakaras – laikas, kai „ačiū“ garsiai ištariama tiems, kurie savo darbu ir užsidegimu, noru padaryti gera kuria geresnį ne tik savo, bet ir visų mūsų rytojų. Šventės metu padėkos angelai nusileido į keturių rietaviškių rankas.
Pirmasis gerumo simbolis įteiktas ir padėkos žodžiai už begalinę meilę, rūpinimąsi ir atsidavimą žmonėms, o ypač vaikams, kurie netenka šeimos ir artimųjų, skirti Rietavo socialinių paslaugų centro darbuotojai Jolantai Jedenkutei.
Už atsidavimą ugdant sveikos gyvensenos pagrindus moksleiviams ir vyresniems žmonėms apdovanota Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos mokytoja Giedrė Žlibinienė. „Džiaugiamės ir didžiuojamės Jūsų pasiekimais aerobikos ir tinklinio varžybose. Ačiū už daugybę organizuojamų sporto renginių Rietave ir aktyvų dalyvavimą regioniniuose ir respublikiniuose sporto renginiuose, Rietavo vardo garsinimą“, – įteikdamas apdovanojimą kalbėjo meras A. Černeckis.
Stiklo angelas nusileido ir į Laimos Dockevičienės rankas. Taip meras padėkojo už nuveiktą darbą vadovaujant Rietavo turizmo ir verslo informacijos centrui, iniciatyvas parengiant ir įgyvendinant respublikinius ir tarptautinius projektus, kurie padėjo daugeliui jaunų ir vyresnių žmonių atrasti savo veiklos ir gyvenimo kelią.
Režisieriui Vincui Andriuškai gerumo simbolis įteiktas už ilgametį vadovavimą teatro studijoms Rietavo savivaldybės mokyklose ir kultūros centre. „Jūsų dėka užaugo teatrą ir poeziją mylinčių moksleivių karta, o suaugusieji atrado savyje aktoriaus talentą. Ačiū už nuostabias akimirkas žiūrovams ir Rietavo vardo garsinimą respublikiniuose renginiuose“, – dėkojo režisieriui Savivaldybės vadovas.
Apdovanojimus lydėjo Klaipėdos šokių akademijos šokėjų pasirodymai, vyrų vokalinio ansamblio „Quorum“ koncertas.
Už kvietimus į Padėkos vakarą surinkti pinigai keliauja į bendruomenės fondą sergantiems vaikams remti. Kaip pranešė renginio vedėjos Birutė Gedminaitė ir Eglė Fabijonavičienė, šiemet surinkta beveik keturi tūkstančiai eurų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Kur dingo pagarba žmogui? (0)

Na, štai – išsirinkome naują Prezidentą. Nors visa Lietuva pasisakė už jį, viešoje erdvėje nestinga komentatorių, […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar patiko šiemetinė Miesto šventė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas