Kede Seime – viena, pretendentu – dešimt

Parašė:  2008-09-12
Šiandien, rugsejo 12-aja, Vyriausiajai rinkimu komisijai paskelbus oficialius kandidatu i Seima sarašus, prasideda rinkimu i Lietuvos Respublikos Seima agitacijos laikotarpis. Plunges-Rietavo vienmandateje rinkimu apygardoje Nr. 35 i Seimo nario kede kandidatuoja net dešimt politiku, daugiamandateje savo pretendentus siulo šešiolika partiju. Primename, jog rinkimai vyks spalio 12-aja.

Redakcijos žiniomis, plungiškiai rinkejai Seimo nari gales rinkti iš dešimties kandidatu.
Panašu, jog vienas iš stipriausiuju pretendentu konkurencineje kovoje bus dabartinis Seimo narys, Lietuvos socialdemokratu partijos atstovas Jonas Jagminas. Kitas kandidatas – taip pat Seimo narys, iš Plunges kiles Tevynes sajungos – Lietuvos krikšcioniu demokratu atstovas Jurgis Razma. Lietuvos liberalu ir centro sajunga Seime tikisi pamatyti plungiški verslininka Audriu Klišoni. Priminsime, jog 2000-2004 metais jis atstovavo plungiškiams Seime, o pastaruosius ketverius metus „sukosi“ vietos politikoje.
Tarp kandidatu yra ir dar kelios Plunges visuomenei gerai žinomos pavardes. Tai partijai Tvarka ir teisingumas atstovaujantis verslininkas Albinas Klimas, Lietuvos liberalu sajudžio narys, verslininkas, buves meras Vytautas Jonutis, Lietuvos valstieciu liaudininku sajungos kandidatas, vienas iš stambiausiu rajono ukininku Andriejus Stancikas, Naujosios sajungos narys, Akademiko Adolfo Jucio pagrindines mokyklos direktorius Kestutis Varpiotas.
Likusieji trys pretendentai i Seimo narius – plungiškiams mažiau žinomi ar net visai nepažistami. Koalicija Darbo partija + jaunimas plungiškius ragins balsuoti už 26-eriu metu politika Vytauta Gapši, pramogu verslo „banginio“ Aruno Valinsko ikurta Tautos prisikelimo partija – už Rolanda Petku. Nuo socialdemokratu partijos atskilusio Algirdo Paleckio ikurta partija „Frontas“ Plungeje kelia savo kandidata – buvusi „TV pagalbos“ nari, dabar vienam Vilniaus restoranui vadovaujanti Žilvina Žitku.
Primename, jog Vyriausioji rinkimu komisija oficialu kandidatu saraša skelbs šiandien, penktadieni.
Kaip jau minejome, daugiamandateje Plunges-Rietavo rinkimu apygardoje savo kandidatu sarašus teiks šešiolika partiju. Juose yra ir nemažai plungiškiu pavardžiu: mere Elvyra Valerija Lapukiene (Tevynes sajungos – Lietuvos krikšcioniu demokratu saraše), Savivaldybes administracijos direktorius Albertas Krauleidis (Lietuvos socialdemokratu partija), Savivaldybes tarybos narys Algirdas Kurcikevicius (partija Tvarka ir teisingumas), buves meras Algirdas Peciulis, verslininkas Alfredas Stropus, Rietavo savivaldybes meras Antanas Cerneckis, Rietavo savivaldybes administracijos direktorius Vytautas Diciunas (visi keturi – Liberalu ir centro sajungos saraše).
Plunges-Rietavo rinkimu apygarda Nr. 35 sudaryta iš 37 rinkimu apylinkiu – 28 Plunges mieste ir rajone bei 9 Rietavo savivaldybeje.
Rinkimu apygardos komisija sudaro 16 nariu. Jai pirmininkauja partijos Tvarka ir teisingumas Plunges skyriaus pirmininko pavaduotoja Janute Stanceliene. Pirmininko pavaduotoja – Savivaldybes administracijos Turto valdymo skyriaus vedeja Lione Junduliene.
Preliminariais duomenimis, Plunges rajone balsuoti bus kvieciami apie 33 tukst. rinkeju, Rietavo savivaldybes teritorijoje – beveik 8 tukst. Kokia dalis ju ateis išreikšti savo valios, kol kas galime tik spelioti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Turtinga ta mūsų Lietuva besanti (0)

Pasaulinė koronaviruso pandemija atskleidė įdomų faktą – paaiškėjo, kad gyvename turtingoje šalyje. Nes jau ne vieną […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas