Klausėsi dainų ir linksminosi iki sutemų

Parašė:  2018-08-02

Penktadienį daugėdiškiai rinkosi į tradicinę vasaros šventę. Skambant dainoms ir muzikai, žmonės ilsėjosi nuo darbų, bendravo, pagerbė gražiausių sodybų šeimininkus.
Kai vasarą persirita į antrąją pusę, seniūnijos gyventojai, nustūmę į šalį visus darbus ir rūpesčius, pasipuošę ir nuotaikingai nusiteikę, trumpai stabteli atsikvėpti.
Pasveikinę susirinkusiuosius, renginio vedėjai Eglė ir Deivydas pakvietė visus kartu su moterų vokaliniu ansambliu sudainuoti Nerijaus Jasinsko dainą apie Daugėdus. Ji yra tapusi himnu, pasakojančiu apie šį gražų ir mielą Lietuvos kampelį, čia gyvenančius gerus ir nuoširdžius žmones.
Sveikinimo žodžius bendruomenei tarė Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis. Pažėręs daugėdiškiams pagyrų už ypatingą darbštumą ir tvarkingumą, palinkėjo visiems gero vakaro ir puikios nuotaikos.
Seimo narys Jonas Varkalys džiaugėsi gražėjančia Daugėdų infrastruktūra, čia vis dar gyvuojančia pradine mokykla, verslininkų investicijomis į verslo plėtrą.
Gražių žodžių svečias negailėjo kultūros, seniūnijos darbuotojams, bendruomenės aktyvui. Palinkėjęs jiems kūrybinių minčių ir gražių idėjų, dovaną – knygą – įteikė daug metų bibliotekoje dirbančiai Audronei Siautilienei.
Svečiu pristatytas Seimo narys Jurgis Razma juokavo, kad jis kaime vis dar yra svečias, nors jau dveji metai jame gyvena. „Matyt, turiu kažką ypatingo bendruomenei nuveikti, kad pagaliau būčiau „prirašytas“ Daugėduose“, – svarstė seimūnas.
Linkėjimams išsekus, dainų puokštę visiems dovanojo Rietavo kultūros centro Daugėdų filialo vokalinis instrumentinis moterų ansamblis (vadovas Juozas Barsteiga).
Kokia šventė be seniūnijos vadovės sveikinimo savo gyventojams? Asta Globienė kalbėjo, kad vietos verslininkai investuoja į savo verslą, statomi nauji pastatai, o tai puošia gyvenvietę. „Ūkininkai sumaniai ūkininkauja, matome gatvėmis riedančią modernią techniką. Kaimas vis patrauklesnis gyventi, todėl turime tik vieną tuščią namą ir vieną butą, kuriame niekas negyvena. Grožį kuriame visi, todėl šiandien noriu padėkoti visiems žmonėms, kurie, atitrūkę nuo darbų, savo laisvą laiką skiria sodyboms puoselėti. Tokių darbštuolių seniūnijoje daug, tad visi galime žavėtis augalų ir žiedų jūra“, – daugėdiškius gyrė seniūnė.
Tradiciškai apdovanoti ir gražiausių sodybų apžiūros-konkurso nugalėtojai.
Daugėdų kaimo bendruomenės pirmininkė Edita Jasienė ir seniūnė A.Globienė gėles ir padėkas įteikė: Juozui Gaudiešiui – už gražiausiai Daugėduose tvarkomą sodybos aplinką, Vandai ir Pranciškui Smaguriams – už gražiausiai tvarkomą senjorų sodybą (Daugėdų k.), Daivai Stropienei, Stanislavai Jakienei, Daivai Armalienei, Jaunerui Černiauskiui – už gražiai tvarkomas sodybas (Daugėdų k.), Linai ir Aivarui Norkams (Kungių k.) padėka įteikta už pažangą puoselėjant aplinką, o Loretai ir Gintarui Dobravalskiams – už netradicinės žemės ūkio veiklos plėtrą.
Visiems gražiausiai tvarkomų sodybų apžiūros-konkurso nugalėtojams įteikti kuponai, už kuriuos jie galės įsigyti augalų medelyne.
Vėliau scenoje skambėjo daugėdiškių draugų – Rietavo kultūros centro Medingėnų filialo kaimo kapelos „Medinga”– dainos, šoko Rietavo trečiojo amžiaus universiteto šokių grupė.
Kol muzikantai ir šokėjos ilsėjosi, renginio vedėjai organizavo viktorinas, žaidimus.
Vakarui įsisiūbavus, visus į diskoteką pakvietė muzikos grupė „Lotus“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Velykos… KITAIP (0)

Ar pavasaris, ar artėjančios Velykos čia kaltos, bet pastebiu, kad niūrių atspalvių nuotaikas vis dažniau keičia […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
2019-11-29
Streikmetis (1)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas