Lauryno Ivinskio gimnazijai – naujas geltonas autobusiukas

Parašė:  2018-07-11

Tarp sprendimo projektų, kuriems pritarė liepos 3 dieną į posėdį susirinkę Rietavo savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto nariai, buvo ir ypač džiugus mokykloms – skirti lėšų švietimo įstaigoms aprūpinti kompiuterine technika.
Pasikeitus teisės aktams, reglamentuojantiems priešmokyklinio ugdymo organizavimą, parengtas naujos redakcijos Rietavo savivaldybės priešmokyklinio ugdymo organizavimo tvarkos aprašas. Posėdžiautojai jam pastabų neturėjo.
Kultūros ministerija regionuose formuoja kultūros tarybas, kurios priims sprendimus dėl Kultūros rėmimo fondo lėšų kultūros ir meno projektams regionuose skyrimo. Atstovauti Rietavo savivaldybei į šią tarybą planuojama deleguoti Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoją Jolantą Bertauskienę. Prieštaraujančiųjų šiai kandidatūrai nebuvo.
Su džiaugsmu sutikta Savivaldybės nuosavybėn perimti valstybei nuosavybės teise priklausantį mokyklinį M2 klasės autobusą „Volkswagen Crafter“. Jo įsigijimo vertė – 40 237,34 Eur. Naujasis geltonas autobusiukas bus perduotas Lauryno Ivinskio gimnazijai.
Iš Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centro sutikta perimti ir pradinukams skirtus gamtos ir technologijų mokslo priemonių rinkinius, kurių bendra įsigijimo vertė – 5 857,61 Eur. Lauryno Ivinskio gimnazijai teks šių priemonių už 3 190,77 Eur, Tverų gimnazijai – už 2 666,84 Eur.
Be diskusijų ir pasiūlymų komiteto nariai pritarė parengtam Savivaldybės tarybos 2018 metų antrojo pusmečio darbo planui.
Tarybai nuspręsta teikti tvirtinti Mokesčio už vaikų išlaikymą ikimokyklinėse įstaigose tvarkos aprašą, kuriame numatyta, kiek ir už ką moka vaiko, lankančio ikimokyklinę įstaigą, tėvai, kam taikomos mokesčio lengvatos. Vaiko dienos maitinimo kaina lopšelyje būtų 1,90 Eur, darželyje – 2,30 Eur. Tiesa, tėvai patys gali pasirinkti, kiek kartų per dieną jų mažylis valgys, ir už maitinimą mokėti atitinkamai. Rietavo lopšelio-darželio direktorės Stefos Steponavičiutės teigimu, kainos už paslaugas didėja.
Ir, kaip jau minėjome, pritarta sprendimo projektui skirti Rietavo savivaldybės administracijai 50 000 Eur švietimo įstaigoms aprūpinti kompiuterine technika. Taip pat numatyta, kaip ji bus paskirstyta mokykloms. 30 stacionarių ir 5 nešiojamuosius kompiuterius žadama skirti Lauryno Ivinskio gimnazijai. Tverų gimnazijai – 20 planšetinių kompiuterių, 10 nešiojamųjų – Medingėnų skyriui. Žadvainių pagrindinė mokykla greitai galės naudotis 15 naujų stacionarių kompiuterių, o Rietavo lopšelis-darželis – 2 stacionariais.
Kaip sakė meras Antanas Černeckis, Švietimo ir mokslo ministerija pateikė siūlymą nupirkti keletą komplektų kompiuterinės technikos, jei du komplektus Savivaldybė įsigis iš savo biudžeto lėšų. Vietos valdžia nutarė pasinaudoti proga atnaujinti mokyklų turimą įrangą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Nesutinku! (0)

Šiuo metu į mūsų redakciją kone kiekvieną dieną užsuka prenumeratos loterijos laimėtojai. Džiugu bendrauti su šiais […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kovo 3-iąją rinksime vietos valdžią. Ar jau žinote, už kurią partiją ir kandidatą eiti mero pareigas balsuosite?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas