Liberalų idėja gyva: 9-asis boulingo turnyras, skirtas valstybės atkūrimo šimtmečiui

Parašė: „Plungės“ inf. 2018-02-20

Vasario 16-osios išvakarėse į konferencijų ir laisvalaikio centrą „Porto“ rinkosi rajono politikai. Ne svarbių klausimų gvildenti, o į jau 9-ąjį politinių partijų Plungės skyrių boulingo turnyrą. Tradiciškai jį organizuoja Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Plungės skyrius.
Pasveikinti savo kolegų, kitų partijų atstovų atvyko Seimo narys Jonas Varkalys. Jis pasidžiaugė, kad prieš devynerius metus gimusi turnyro idėja neužgeso. Parlamentaras ragino susirinkusiuosius prisiminti tuos dvidešimt žmonių – signatarus, kurie prieš 100 metų savo parašais patvirtino mūsų valstybės egzistavimą. J. Varkalys įsteigė prizą žaidėjui, kuris pirmas surinks 100 taškų, – Lietuvos šimtmečio ženkliuką.
„Ne pirmą kartą taip sutampa, kad ryte tarybos posėdyje aštriai padiskutavę patvirtiname Savivaldybės biudžetą, o vakare renkamės į turnyrą. Džiugu, kad susirenkame čia ir ne tiek pasivaržome, kiek pabendraujame. Noriu palinkėti, kad visiems sektųsi puikiai. Gero žaidimo ir gerų emocijų“, – kalbėjo Liberalų sąjūdžio Plungės skyriaus pirmininkas, Savivaldybės meras Audrius Klišonis.
Sveikindamas žaidėjus Seimo narys Andriejus Stančikas akcentavo, kad valstybės atkūrimo šimtmetis byloja, jog Lietuva buvo, yra ir bus, kad viskas priklauso tik nuo šalies piliečių. Be to, jis turnyro organizatoriams įteikė dovaną – šimtmečio kėglį.
Nuskambėjus „Tautiškai giesmei“, užvirė kovos. Pasivaržyti prie boulingo takelių šiais metais panoro šešių politinių partijų Plungės skyrių atstovai. Iš viso – vienuolika komandų. Dvyliktoji komanda buvo sudaryta iš partijų lyderių. Ją sudarė A. Klišonis (Liberalų sąjūdis), Vaidotas Skierus (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai), Gintaras Bagužis (visuomeninė organizacija „Vieninga Plungė“), Daina Martišienė (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Juozas Šlepetis (Lietuvos socialdemokratų partija), Vytautas Mazrimas (Darbo partija).
Po įtemptų kovų paaiškėjo, kad 9-ojo turnyro rezultatyviausios žaidėjos titulas atiteko Editai Tarvydienei, surinkusiai 159 taškus. Tarp vyrų taikliausias buvo Edvardas Tarvydas (190 taškų). Abu atstovavo Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams.
Politinių partijų lyderių komandoje geriausiai sekėsi Liberalų sąjūdžio atstovui merui A. Klišoniui, pelniusiam 188 taškus.
Tarp komandų geriausiai pasirodė ir pagrindinį prizą laimėjo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Plungės skyrius (1 295 taškai). Antroji vieta atiteko Liberalų sąjūdžio 1-ajai komandai, surinkusiai 1 238 taškus. 1 117 taškų pelniusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos 1-oji komanda liko trečioji.
Toliau komandos rikiavosi tokia tvarka: Liberalų sąjūdžio 2-oji komanda, Lietuvos socialdemokratų partijos 1-oji komanda, visuomeninės organizacijos „Vieninga Plungė“ 2-oji komanda, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos 2-oji komanda, Darbo partijos 2-oji komanda, „Vieningos Plungės“ 1-oji komanda, Darbo partijos 1-oji komanda ir Lietuvos socialdemokratų partijos 2-oji komanda.
Lietuvos šimtmečio ženkliukas atiteko visuomeninės organizacijos „Vieninga Plungė“ komandos žaidėjui Dariui Trišauskui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Eitaras parašė:

    Šaunuoliai kaip visada Plungės liberalai! Ką ant jų bepiltų, ką besakytų, Jūs tikri vyrai su kiaušiniais! Ačiū, kad Jūs esate Plungėje, o ne kažkur kitur!

  2. šaunuoliai gal parašė:

    bet tai tikra nelaimė Plungės savivaldybei

  3. misa parašė:

    šaunuoliai tiems, kas nežino jų bajerių, o kas žino – verkti norisi, suskių gauja…

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Nesutinku! (0)

Šiuo metu į mūsų redakciją kone kiekvieną dieną užsuka prenumeratos loterijos laimėtojai. Džiugu bendrauti su šiais […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kovo 3-iąją rinksime vietos valdžią. Ar jau žinote, už kurią partiją ir kandidatą eiti mero pareigas balsuosite?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas