Linkėjo ateityje būti lydimiems sėkmės

Parašė: Daiva GERIKIENĖ 2018-05-31

Praėjusią savaitę daugelio šalies mokyklų abiturientams nuaidėjo paskutinis skambutis. Kad ši šventė vyksta ir Plungėje, priminė ketvirtadienio vidudienį miesto gatvėmis važiuojančios balionais puoštos dvyliktokų vairuojamos mašinos – garsiai signalizuodami, mojuodami rankomis „Saulės“ gimnazijos moksleiviai vyko į jiems skirtą renginį. Pasipuošę, puikiai nusiteikę jaunuoliai tądien išgirdo paskutinįkart jiems kaip moksleiviams skambantį skambutį.
Plungės „Saulės“ gimnaziją šiais mokslo metais palieka 50-oji abiturientų laida. Joje – 189 jaunuoliai (102 merginos ir 87 vaikinai). Švęsdami Paskutinį skambutį gimnazistai turi tradiciją surengti iškilmingą eiseną aplink savo mokyklą. Šiais metais teko eisenos kryptį kiek pakeisti dėl gimnazijos prieigose vykstančių remonto darbų, tačiau minties visiems drauge garbingai žingsniuoti neatsisakyta – abiturientai, lydimi savo auklėtojų, mokyklos vadovo ir pedagogų, patraukė iki šalia gimnazijos įrengtos „Žaliosios klasės“.
Šventė tęsėsi mokyklos sporto salėje. Kiekvienam abiturientui įteiktas 50-ąją laidą žymintis atminimo varpelis. Paskutinį skambutį švenčiančius dvyliktokus pasveikino naujasis „Saulės“ gimnazijos mokinių prezidentas vienuoliktokas Deividas Miknius. Jis, pastebėjęs, jog mokyklą paliekantieji priklauso ypatingai laidai, . „Toliausiai nueina tie, kurie turi tikslų, yra motyvuoti ir sugeba įveikti iššūkius“, – pabrėžė D. Miknius.
Kokia šventė be muzikos, smagių užduočių, juoko? Viso to ketvirtadienio renginyje gimnazijoje netrūko. Labai daug gerų emocijų visiems dovanojo improvizuoti „Saulės“ gimnazijos pačių geriausiųjų, talentingiausiųjų ir dar kitaip pasižymėjusių abiturientų rinkimai. Kai kuriems dvyliktokams Paskutinio skambučio šventę primins gautos įvairios šmaikščios nominacijos.
Kartu su abiturientais šventėje dalyvavo gimnazijos direktorius Algimantas Budrys. „Man Paskutinio skambučio šurmulys visada panašus į daugelį buvusių, tačiau kaskart vis jaudinantis, brangus ir nepamirštamas. Rodos, reikėtų džiaugtis, kad per dvylika metų nusidriekęs kelias pagaliau įveiktas, bet liūdna, jog tenka atsisveikinti su dar viena abiturientų laida – jaunų, gabių, veržlių, talentingų, nuoširdžių žmonių. Tegu sėkmė nenusigręžia laikant egzaminus“, – kalbėjo direktorius.
A. Budrio gerų žodžių nusipelnė ir dvyliktokų auklėtojos. „Kas tai patyrė, tikrai supras, koks didelis džiaugsmas yra turėti auklėjamąją klasę. Rodos, būdamas pedagogas kasdien mezgi ryšį su kiekvienu mokiniu, bet su auklėtiniais tas ryšys ypatingas. Ačiū Jums už nuoširdų, rūpestingą, motinišką darbą“, – sakė direktorius. Šie žodžiai buvo skirti IVa klasės vadovei Ilmai Zaborskienei, IVb – Dovilei Pečiulienei, IVc – Loretai Peldienei, IVd – Ingridai Tamošauskienei, IVe – Vilmai Šidlauskienei, IVf – Ramutei Damulienei, IVg – Jolantai Mažuknei.
Praėjusią savaitę paskutinįkart į klasę skambutis sukvietė ir Platelių (21 abiturientas), Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus (16), Kulių (14), Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus (16) gimnazijų dvyliktokus.
Brandos egzaminų sesija jau yra prasidėjusi. Abiturientai laikė anglų kalbos, fizikos, informacinių technologijų, biologijos egzaminus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Nesutinku! (0)

Šiuo metu į mūsų redakciją kone kiekvieną dieną užsuka prenumeratos loterijos laimėtojai. Džiugu bendrauti su šiais […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kovo 3-iąją rinksime vietos valdžią. Ar jau žinote, už kurią partiją ir kandidatą eiti mero pareigas balsuosite?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas