„Mere, reikia atskirti Liudą Skierų, „Vieningą Plungę“ ir Plungiškių draugiją“

Parašė: Jolanta VASILIAUSKIENĖ 2019-05-09

Balandžio 25 dieną surengtame Plungės rajono savivaldybės tarybos posėdyje beveik visi klausimai buvo išspręsti be ginčų ir diskusijų. Stebėdamas iš šalies galėjai pagalvoti, kad politikai arba po Velykų dar neįsivažiavę, arba visai neturi ūpo imtis rimto darbo. Tiesa, atėjus klausimų ir paklausimų metui posėdžio atmosfera šiek tiek įkaito.
Visų pirma meras Audrius Klišonis kolegoms priminė, kad iki gegužės 10 dienos visi tarybos nariai privalo deklaruoti viešuosius ir privačius interesus, nors kandidatuojant į Savivaldybės tarybą tai ir buvo padaryta. Kadangi statusas iš kandidato pasikeitė į tarybos nario, deklaracijas teks pildyti iš naujo. „Kad neužkrautumėte Tadui Šetkauskiui papildomo darbo, prašau laiku ir sąžiningai deklaruoti“, – juokavo meras. (T. Šetkauskis išrinktas Etikos komisijos pirmininku – aut. past.)
Tarybos narys Raimondas Doviltis domėjosi, kokios stadijos yra Savivaldybės administracijos direktoriaus paskyrimo procedūra. Meras A. Klišonis atsakė, kad kai tik bus gauta informacija iš
atitinkamų žinybų, kandidatūra bus pateikta be jokio delsimo.
Marijus Kaktys paprašė vicemerės Astos Beierle Eigirdienės, kad kituose posėdžiuose ji sėdėtų šalia mero. Politiko manymu, taip būsią patogiau tokiu atveju, jei sutriktų elektronika ar pan. Tiesa, A. Beierle Eigirdienė dar per pirmą tarybos posėdį buvo išsakiusi pageidavimą sėdėti su savo kolegomis, o ne šalia Savivaldybės vadovo.
„Ta mada buvo prie mero Albino Klimo. Niekada nesėdėdavo vicemerai šalia, meras yra pakankamai savarankiškas. O šiaip mes esame dauguma ir mažuma, yra skirtingos situacijos, be to, esu frakcijos seniūnė, todėl noriu sėdėti su savo frakcija. Manau, kad viskas – teisėta“, – dar kartą savo apsisprendimą išdėstė politikė.
Neapsieita ir be tradicinio klausimo dėl Plungės universalaus sporto ir sveikatingumo komplekso statybos. Kaip teigė meras A. Klišonis, techninė užduotis jau parengta. O Savivaldybės administracijos Juridinio ir personalo administravimo skyriaus vedėjas Vytautas Tumas minėjo, jog baigiama paruošti sutartis su konsultantais viešųjų pirkimų klausimais. Tada bus parengta rangos darbų pirkimo sutartis, kuri bus pridėta prie pirkimo dokumentų. Ir tik tada skelbiamas pirkimas. Tikimasi, kad jis bus paskelbtas jau šią savaitę.
Adomui Zamulskiui rūpėjo, kada numatomi darbai Plungės miesto Rietavo gatvėje. Savivaldybės administracijos Vietos ūkio skyriaus vedėjas Martynas Čiuželis atsakė, kad dieną prieš posėdį buvo gautas darbo projektas, artimiausiu metu bus perduota statybvietė, laukiama techninės priežiūros sutarties. „Kai tik turėsime techninį prižiūrėtoją, iškart perduosime statybvietę ir prasidės žiedinės sankryžos įrengimas“, – kalbėjo specialistas. (Po kelių dienų tikslinant informaciją, M. Čiuželis nurodė, kad sutartis su techniniu prižiūrėtoju jau pasirašyta – aut. past.) Beje, atskiru pirkimu perkama namo Rietavo gatvėje, „įlendančio“ į būsimą šaligatvį, nugriovimo paslauga.
Liudas Skierus taip pat turėjo pastabų dėl, anot jo, „Aido Kėso ir mero“ laikraštyje pasirodžiusios informacijos apie neva Plungiškių draugijai skirtus 70 000 eurų Advokato nameliui tvarkyti. „Plungiškių draugija tokių pinigų negavo, šį pirkimą vykdė Savivaldybė. Tai yra atlikusios lėšos nuo bibliotekos. Kad užbaigtume šį objektą, norėjome dalyvauti teikiant paraišką, tačiau susilaikėme, nes būtume pagal tą pačią programą, kurioje dalyvauja Žemaičių dailės muziejus. Kad nedarytume konkurencijos, mes susilaikėme“, – paaiškino situaciją L. Skierus. Politikas dar pridūrė: „, , „Vieningą Plungę“ ir Plungiškių draugiją. Tai visiškai skirtingi dalykai. Liudo Skieraus, aš žinau, nemėgstate, „Vieninga Plungė“ – reikia kažkaip išmokti su ja gyventi, o Plungiškių draugiją reikia gerbti.“
Į tokias pastabas A. Klišonis atsakė, kad nei mėgsta oponentą, nei jo nemėgsta. „Jums buvo pateikta klaidinga informacija. Aš nesu „Plungės žinių“ laikraščio savininkas ir akcininkas (tarp akcininkų – Inesa Klišonienė ir liberalas A. Kėsas – aut. past.). Tuo labiau negaliu nurodyti redaktoriui, ką jis turi rašyti. Jei matote, kad redaktorius, žurnalistas ar laikraštis pažeidė vienus ar kitus jūsų interesus, turite teisę reaguoti taip, kaip numato įstatymai“, – padėtį bandė švelninti meras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Povilas parašė:

    Bet palygino Skieru su Klišoniu

  2. žemaitis parašė:

    Skierus maladec baiges liberalu savivale

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Šalin internetą ir marš į mišką (0)

Vasara skaičiuoja paskutiniąsias dienas. Netrukus vietą ji užleis margaspalviam rudeniui. Žvelgiant iš vienos pusės, lyg ir […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kaip vertinate Prezidentės Dalios Grybauskaitės dešimties metų veiklą? Ar pateisino Jūsų lūkesčius?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas