Mokytojų dienos proga – koncertas ir padėkos

Parašė: Lina LIŪNIENĖ 2017-10-10

Spalio 5-osios popietę, pasibaigus pamokoms, rajono mokyklų ir lopšelių-darželių pedagogai buvo pakviesti į Tarptautinės mokytojų dienos minėjimą, kuris surengtas Plungės kultūros centre. Gražias melodijas susirinkusiesiems dovanojo Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistai ir muzikantai, po koncerto vyko nusipelniusiųjų apdovanojimo ceremonija.
Mokytojams skirta šventė pradėta nuo koncerto „Miuziklų MIXtūra“, kurį pristatė Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras. Skambėjo gražiausios arijos, duetai, ansambliai iš V. Ganelino miuziklo „Velnio nuotaka“, V. Lebedevo „Mielas draugas“, G. Kuprevičiaus „Veronika“, R. Paulo „Sesuo Kerė“, C. Porterio „Bučiuok mane, Keit“ ir kitų.
Po koncerto į sceną pakviesti Seimo nariai Jurgis Razma ir Jonas Varkalys.
J. Razma pajuokaudamas kalbėjo: „Šis minėjimas toks niūrokas: ir scena tamsi, ir atlikėjai juodai apsirengę, ir dar priešmirtinė arija nuskambėjo. Tačiau tikiu, kad jūsų gyvenime ir darbe netrūksta šviesių spalvų. Nepritariu valdantiesiems, kurie mokytojams kelia reikalavimą: pirma parodykite rezultatus, o tada mes jums atlyginimus pakelsime. Manau, pedagogai vertesni daugiau, nei gauna dabar, na, o jei gaudami dirbtų prastai, tada jau galima reikalauti.“
Seimo narys sakė su nostalgija prisimenąs savo pirmąją mokytoją Michailiną Bagdonienę ir daugelį kitų pedagogų, kurie buvo tikrai ryškios asmenybės. „Tad pritariu Trečiojo amžiaus universiteto rektoriaus Stanislovo Tutlio iškeltai idėjai Plungėje statyti paminklą Mokytojui. Ir siūlyčiau nedelsti – skelbkite sąskaitą, rinkite pinigus ir statykite!“ – ragino jis.
J. Varkalys dėkojo rajono mokytojams, kuriems tėvai kasdien patiki apie keturis tūkstančius vaikų. „Nors dirbate nesibaigiančių reformų laikotarpiu, jūs savo ugdytiniams atiduodate ne tik savo žinias, patirtį, įgūdžius, bet kur kas daugiau“, – pabrėžė Seimo narys.
Po sveikinimų Savivaldybės administracijos direktorius Albertas Krauleidis, jo pavaduotojas Česlovas Kerpauskas ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus laikinasis vedėjas Gintautas Rimeikis į sceną pakvietė pedagogus, kuriems padėkos raštus skyrė Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis ir švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.
Ministrės pasirašyti padėkos raštai įteikti Mykolo Oginskio meno mokyklos mokytojui metodininkui Artūrui Urniežiui, „Saulės“ gimnazijos geografijos ir ekonomikos vyriausiajai mokytojai Ingridai Tamošauskienei, Senamiesčio mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai metodininkei Vandai Makauskienei, Platelių gimnazijos kūno kultūros mokytojui metodininkui Povilui Rubinui.
Premjeras šiemet pagerbė Senamiesčio mokyklos direktorių Algirdą Servą ir buvusį mokytoją, dabar Trečiojo amžiaus universiteto rektorių Stanislovą Tutlį. Jie taip pat apdovanoti padėkos raštais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
„Griūk negyvas!“ – negalėjau patikėti, ką išgirdusi (0)

Tiesa – tai tikrovės atspindys žmogaus sąmonėje, o kiekvienas mąstantis individas tikrovę vertina skirtingai. Tik tai […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Šiemet Plungėje per XIII tarptautinio Mykolo Oginskio festivalio atidarymą vėl neišvengta spūsčių dėl sėdimųjų vietų salėje. Ar pritartumėte minčiai, kad įėjimas į renginius būtų mokamas?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas