Muzika ir juokas vaikė rudens tamsą ir ūkanas

Parašė:  2018-12-10

Tradicinės Seniūnijų dienos praėjusį savaitgalį gerą nuotaiką skleidė Medingėnuose.
Paskutinįjį rudens vakarą medingėniškiai sulaukė svečių, kurie dovanojo jiems smagų pabuvimą kartu. Sveikindamasi su vietos gyventojais šventės vedėja Rietavo kultūros centro renginių organizatorė Eglė Fabijonavičienė džiaugėsi tais, kurie žvarbų vakarą neliko sėdėti namuose, o nusprendė ateiti į kultūros namus. „Nors vienos valandos pabuvimo drauge prašome. Norime suteikti skambių ir džiuginančių akimirkų, kurios padės pabėgti nuo kasdienių rūpesčių ir įneš naujo vėjo gūsį pavargusioms mintims“, – kalbėjo ji.
Koncertinę programą pradėjo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklos mokiniai ir mokytojai. Jų atliekami kūriniai sklaidė vakaro miglas ne tik už lango, bet ir žmonių širdyse. Tikrą geros nuotaikos užtaisą – komediją „Neprieštarauk“ – į Medingėnus atvežė Rietavo kultūros centro teatras „Ruoda“ (režisierius Vincas Andriuška).
Bendruomenę aplankė ir Savivaldybės meras Antanas Černeckis. Jis pasidžiaugė medingėniškių darbštumu, sutelktumu, linkėjo jiems sėkmės ir stiprybės.
„Greitai pralėkė šventė, – koncertinei programai pasibaigus sakė E. Fabijonavičienė. – Džiaugiamės galėję praleisti kartu šį jaukų vakarą. Nuoširdžiausiai linkime gražaus advento laikotarpio, ramaus didžiųjų metų švenčių laukimo ir, žinoma, geros nuotaikos kasdieniniame gyvenime.“
Meno mokyklos bendruomenei, Rietavo teatralams ir renginio organizatoriams už dovanotas akimirkas dėkojo Medingėnų seniūnė Salomėja Čiesnienė.
Gražia švente džiaugėsi ir bendruomenės pirmininkė Irena Bagdonienė. Pasinaudojusi proga, kai visi susirinkę būrin, ji bendruomenės narių vardu padėkojo merui A. Černeckiui už pagalbą, suteiktą Medingėnams likviduojant škvalo padarinius.
Už aktyvų darbą bendruomenės taryboje, kultūros veikloje ir gėrio skleidimą nominacija „Kaimo šviesuolė -2018“ I. Bagdonienė apdovanojo medingėniškę Ireną Lygnugarienę.
Medingėnuose, minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, įgyvendinta puiki akcija: iš žmonių suaukotų pinigų šalia mokyklos įrengtas baltų rožių, kurias kadaise labai mėgo iš šių apylinkių kilusi rašytoja, pedagogė Marija Pečkauskaitė-Šatrijos Ragana, takas. Daug gyventojų prisidėjo prie šios idėjos realizavimo, bet trys moterys triūsė labiausiai. Būtent joms – Ingrydai Zdanavičienei, Nijolei Katauskienei, Irenai Rėkašienei – bendruomenės pirmininkė skyrė širdingus padėkos žodžius.
Kaimo seniūnaitei Kristinai Budrienei padėkota už aktyvią veiklą.
Visiems apdovanotiesiems atiteko ypatinga dovana – marškinėliai su kaimo heraldika.
Medingėniškiai moka priimti svečius, tad kultūros namuose tą vakarą šurmulys dar ilgai netilo. Vakaronėje grojo ir jos dalyvius linksmino šio kaimo kultūros namų ansamblis „Medinga“ (vadovė Virgina Budrienė).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Kaip didžiausios vertybės linkėjo taikos (2)

Neseniai likimas nuvedė į Sakartvelą (tiesa, pats ekskursijos gidas savo šalį labiau buvo linkęs vadinti Gruzija). […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kaip vertinate Prezidento rinkimų I turo ir dviejų referendumų rezultatus?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas