Padėkos prisidėjusiems prie Plungės įvaizdžio gerinimo

Parašė: Jolanta VASILIAUSKIENĖ 2019-01-28

Sausio 22-ąją Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis nusprendė apžvelgti ir įvertinti tai, kas buvo nuveikta 2018-aisiais. Tad į Savivaldybę buvo pakviesti be priekaištų įvairiuose objektuose praėjusiais metais dirbę rangovai, paslaugų teikėjai, žmonės, prisidėję prie Plungės miesto įvaizdžio gerinimo.
Nuveikti darbai
„Turiu pripažinti, kad metai buvo darbingi, produktyvūs. Pasiekėme daug puikių rezultatų, ir tai ne vien Savivaldybės administracijos, bet ir jos partnerių nuopelnas. Pernai surengta 70 viešųjų pirkimų rangos darbams atlikti. Bendra projektų vertė – apie 12 milijonų eurų“, – sveikindamas susirinkusiuosius kalbėjo G. Bagužis.
Pasak Savivaldybės administracijos direktoriaus, 2018 metais pasirašytos 37 rangos darbų sutartys. O pasigirti tikrai yra kuo: daug nuveikta atnaujinant švietimo įstaigas, viešosios paskirties pastatus, tvarkant infrastruktūros objektus, pavyko gauti pirmąją finansinę injekciją Plungės universalaus sporto ir sveikatingumo komplekso statybai pradėti. „Turbūt nuveiktų darbų sąrašas būtų dar ilgesnis, jei visi mūsų partneriai būtų tokie darbštūs, pareigingi ir atsakingi. Jūs esate tie, kurie supranta, kad bendradarbiavimas – tai ne tik raštiškų, bet ir žodinių įsipareigojimų laikymasis ir kad gerų rezultatų galima pasiekti tik žiūrint viena kryptimi ir dedant maksimalias pastangas“, – akcentavo G. Bagužis.
Savivaldybės administracijos vadovas minėjo, kad padėkų verti ir tie, kurie su Savivaldybe neturi nieko bendro, kurie įgyvendina savo projektus, bet kartu prisideda ir prie miesto gražinimo: „Galiu drąsiai teigti, kad visus Jus vienija toks pat požiūris į tai, ką darote: viską atlikti laiku, kokybiškai, nesikratant atsakomybės, kartais net neskaičiuojant darbo valandų. Nė su vienu iš Jūsų neteko konfliktuoti, nereikėjo raginti dirbti sparčiau ar reikalauti geresnės kokybės – Jums tai savaime suprantami dalykai.“
Geriausi statybininkai
Savivaldybės administracijos Vietos ūkio skyriaus vedėjas Martynas Čiuželis atkreipė dėmesį, kad jo vadovaujamas skyrius padėkoti nori tiems rangovams, su kuriais atliekant įvairius statybos darbus turėta mažiausiai problemų dėl terminų laikymosi, kokybiško darbų atlikimo, o kiti iškilę nesklandumai buvo išsprendžiami operatyviai, konstruktyviai ir gana taikiai.
Už laiku atliktus Plungės paslaugų ir švietimo pagalbos centro šilumos punkto remonto ir Alsėdžių gimnazijos šilumos punkto atnaujinimo numatant atskirą reguliavimą bendrabučio šildymo sistemai darbus, Paslaugų ir švietimo pagalbos centro pastate be papildomų lėšų išaiškintą ir likviduotą šilumnešio nuotėkį G. Bagužis ir M. Čiuželis padėkos raštus įteikė uždarajai akcinei bendrovei „Eurosistema ir ko“, už Plungės „Saulės“ gimnazijoje laiku ir kokybiškai įrengtą aliuminio profilio pertvarą su durimis – UAB „Talma“, už pastato Didžiojoje g. 5, Plateliuose, stogo remontą, Šateikių pagrindinės mokyklos darželio korpuso stogo remontą, Kantaučių kultūros centro sienų šiltinimą ir skardinimo darbus – Linui Ramanauskui, už krepšinio aikštelių Plateliuose, Alsėdžiuose, Miškų ir A. Jucio gatvėse Plungėje dangos atnaujinimą – UAB „Baltik sport“, už Plungės paslaugų ir švietimo pagalbos centro remonto darbus ir šachmatų klubo „Bokštas“ patalpų remontą – UAB „Tomanta“.
Padėkos raštai už vaikų darželio patalpų įrengimą Šateikių pagrindinės mokyklos patalpose ir mokslo paskirties pastato Žemaičių Kalvarijoje dalies patalpų įrengiant vaikų darželį paprastojo remonto darbus įteikti UAB „RDA statyba“, už Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos stogo remontą, langų ir durų keitimą, garsą izoliuojančių pertvarų įrengimą – UAB „Virdaleka“, už suremontuotą Ežero gatvę Plateliuose, kelio į Bukantės muziejų remontą, Karkluojos gatvės (Nausodžio sen.) ir Jaunimo gatvės (Kulių sen.) remontą – UAB „Plungės lagūna“, už „Saulės“ gimnazijoje laiku ir kokybiškai atliktus patalpų remonto darbus – UAB „Apdailos fabrikas“.
Įstaigų geradariai ir paslaugų teikėjai
Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis dėkojo keletui tiekėjų, kurių dėka švietimo įstaigos gali kokybiškai dirbti.
Padėkos raštai skirti UAB „Breolis“, parūpinusiai tvirtus, patogius, reguliuojamo aukščio mokyklinius baldus įrengtoms Žlibinų ir Šateikių edukacinėms erdvėms, UAB „Artom“ – už greitai pristatytus komfortiškus, taisyklingą padėtį miegant užtikrinančius čiužinius Šateikių darželinukams, UAB „Alsotana“ – už funkcionalius ir ergonomiškus baldus Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos ikimokyklinio ugdymo klasėms.
Padėkota ir Žemės ūkio rūmams už Alsėdžių ir Plungės „Vyturėlio“ darželiams dovanotus šiltnamius ir pabudintą auklėtinių motyvaciją domėtis augalais ir alternatyviomis ūkininkavimo galimybėmis.
Kartu su Savivaldybės administracijos direktoriumi Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja Laima Rusienė padėkojo UAB „Disva“ už kokybiškai ir laiku suteiktas floristikos paslaugas ir malonų bendradarbiavimą, UAB „S. Jurkus ir partneriai“ už greitą ir malonų aptarnavimą, UAB „Ergolain“ atstovams už kokybiškai ir laiku pagamintus biuro baldus, skirtus Savivaldybės administracijos kabinetams, ūkininkui Alfredui Bagdonui, kurio išaugintais vienmečių ir daugiamečių gėlių sodinukais ir dekoratyviniais medeliais puošiami Plungės miesto ir seniūnijų centrų gėlynai ir skverai.
Gerieji pavyzdžiai
Administracijos vadovas atskirą padėkos raštą įteikė Plungės smulkiojo verslo asociacijos pirmininkui Egidijui Kerpauskui už tai, kad subūrė jaunuosius verslininkus, įsteigė mažas įmones vienijančią organizaciją.
Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Tomas Jocys paminėjo penkis geriausius pavyzdžius, padariusius įtaką Plungės „veidui“, kartu su G. Bagužiu padėkojo projektų iniciatoriams už viešųjų miesto erdvių gražinimą ir miesto įvaizdžio gerinimą.
Už įgyvendintą kitos paskirties pastato Telšių g. 13A rekonstravimo į paslaugų paskirties pastatą su gydymo paskirties patalpomis projektą padėkos nusipelnė UAB Sveikatos ir grožio klinikos vadovė Vanda Bučienė, už įgyvendintą administracinio pastato Vytauto g. 2 rekonstravimą į daugiabutį gyvenamąjį namą su prekybos, paslaugų ir poilsio patalpomis – UAB „Kauno saulėtekis“, už įgyvendintą gyvenamojo namo Telšių skg. 8 atnaujinimo (modernizavimo) projektą – Egidijus Adomaitis, už įgyvendintą gyvenamojo namo Telšių g. 21 paprastojo remonto supaprastintą projektą – Marius Kniūkšta, už įgyvendintą daugiabučio gyvenamojo namo Senamiesčio a. 2 atnaujinimo (modernizavimo) projektą – daugiabučių namų savininkų bendrijos „Aušra“ atstovai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Pelėda parašė:

    Pažiūrėjus į nuotrauką ir matant kas ten sėdi, skaityti straipsnio nebesinori, nes sėdi tas, kurio dėka tik brokas brokas ir dar kartą brokas.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Į kraują įaugo jo pamokymas (0)

Palijo. Antradienį taip nedrąsiai nulašnojo. Išgirdusi pirmų krentančių lašų barbenimą į langą, suklusau: ar tikrai? Taip. […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kaip vertinate Prezidentės Dalios Grybauskaitės dešimties metų veiklą? Ar pateisino Jūsų lūkesčius?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas