Padėkota Dainų šventės dalyviams

Parašė: Ema MILIŪNAITĖ 2018-07-13

Liepos 9 dieną Plungės kultūros centre buvo pagerbti rajono meno kolektyvų, dalyvavusių Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos…“, vadovai ir savanoriai, padėję prižiūrėti nepilnamečius dalyvius ir rūpinęsi kolektyvų veikla. Meras Audrius Klišonis vadovams įteikė Dainų šventės kūrėjų medalius ir Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktoriaus Sauliaus Liausos pasirašytus padėkos raštus.
Šventę atidarė Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Vida Saukalienė. Ji pasidžiaugė, jog visi nesklandumai nublanksta prieš patirtą bendrystės jausmą, emocijas ir istorinės Dainų šventės kūrimą kartu. Padėkojusi kolektyvų vadovams ir savanoriams, simbolinių dovanų įteikimą V. Saukalienė perdavė merui A. Klišoniui.
„Manau, kad smagu ir Jums patiems pabūti toje didelėje auditorijoje, pajausti atmosferą, kai susirenka visi lietuviai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų šalių, o tai, kad išvien jie dainuoja lietuviškai, yra be proto geras jausmas“, – už išgyventą rūpestį, nerimą, stresą dėkojo Savivaldybės vadovas.
Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos…“ dalyvavo aštuoni Plungės kultūros centro kolektyvai, o apie 750 plungiškių buvo vieni iš gausiausiai susirinkusiųjų į šį renginį.
Medaliai ir padėkos raštai įteikti Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Saula“ vadovams Romui ir Sigitai Matuliams, liaudies šokių studijos „Suvartukas“ vadovei Ilonai Baltikauskaitei, vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblio „Žirginėliai“ vadovėms Sonatai Kazlauskytei ir Eglei Norkevičiūtei, pučiamųjų instrumentų orkestro vadovui Romui Jasevičiui ir orkestro pasirodymus papuošusios merginų choreografinės grupės vadovei Editai Rimeikytei, vokalinio ansamblio vadovei Valentinai Balčiauskienei, kapelos vadovui Vidmantui Žilinskui, kamerinio choro vadovui Alfonsui Vildžiūnui.
Padėkos raštai ir medaliai iš Savivaldybės vadovo rankų taip pat atiteko Plungės „Saulės“ gimnazijos jaunimo mišraus choro vadovei Elenai Klimienei, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos jaunių choro vadovei Irenai Bakanauskienei, pučiamųjų instrumentų orkestro vadovui Artūrui Urniežiui, tradicinių kanklių ansamblio vadovei Irenai Urbonienei, Kulių kultūros centro folkloro ansamblio „Vaisgamta“ vadovei Mirgai Gulbinskienei, mišraus choro vadovei Giedrutei Idzelienei, Platelių meno mokyklos ir Alsėdžių filialo jungtinio jaunių choro vadovei Julijai Valančienei, Platelių meno mokyklos Platelių, Alsėdžių, Žemaičių Kalvarijos skyrių jungtinio pučiamųjų instrumentų orkestro vadovui Virginijui Valančiui, Žemaičių Kalvarijos skyriaus choreografinės grupės vadovei Sandrai Jazdauskienei, Platelių gimnazijos ir Žemaičių Kalvarijos kultūros centro Platelių skyriaus vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio, Žemaitijos nacionalinio parko folkloro ansamblio „Platelē“ vadovui Aivarui Alminui, Šateikių kultūros centro folkloro ansamblio „Šateikee“ vadovei Laimai Domarkienei, Žemaičių Kalvarijos kultūros centro ir Alsėdžių skyriaus jungtinio mišraus choro vadovui Žydrūnui Purauskiui, Žemaičių Kalvarijos kultūros centro jaunimo teatro „Vyturys“ vadovei Rimai Jokubauskienei, Žlibinų kultūros centro moterų choro vadovei Stefai Stonienei ir pagyvenusių žmonių liaudies šokių grupės „Sausdravielis“ vadovei Loretai Vaitkutei.
Padėkos raštu ir medaliu apdovanotas ir Plungės kultūros centras kaip organizacija, parengusi ir išsiuntusi į Dainų šventę tokį gausų būrį aktorių, muzikantų, dainininkų ir šokėjų.
Savivaldybės meras nuoširdžiai dėkojo ir savanoriams, vykusiems kartu su meno kolektyvais į Dainų šventę, koordinavusiems jų veiklą, globojusiems nepilnamečius dalyvius. Padėkos raštai įteikti Daliai Ročienei, Ingai Rimeikienei, Jūratei Mikalauskaitei, Linai Čiuželienei, Renatai Eidukienei, Editai Kupetienei, Rūtai Paulikienei, Linai Mikalauskienei, Laurai Jankauskienei, Rositai Urnikytei, Irenai Pečiulienei, Vitalijai Grimalienei, Martynui Miliauskui, Linui Senkui, Daivai Untulienei, Vaidai Galdikienei, Vilmai Bagdonienei, Gitanai Gudauskienei, Daliai Mačiuitienei, Tatjanai Janinai Šilgalytei, Reginai Ruibienei, Jolantai Platakienei, Irenai Kumšlytienei, Editai Lydienei, Ingridai Uznevičiūtei, Irmai Balsienei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Pavasariškos kovo dovanos (0)

Smagus ir šventiškas mėnuo kovas. Jau pirmąją savaitę miestuose ir miesteliuose šurmuliavo Kaziuko mugės. Sostinėje ar […]

2019-02-05
Nesutinku! (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kaip vertinate situaciją Plungės r. savivaldybėje, kai po 2-ojo rinkimų turo meru tapo liberalas, o į valdančiąją koaliciją Liberalų sąjūdis neįeina?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas