Pasikeitė Medžiotojų ir žvejų draugijos vadovas

Parašė:  2018-03-02

Praėjusį penktadienį įvyko Plungės rajono medžiotojų ir žvejų draugijos rinkiminė konferencija. Prieš kelis mėnesius šios organizacijos vadovo pareigų atsisakė Zenonas Vaištaras, tad pranešimą perskaitė jį pavadavęs Virgilijus Ostasevičius. Apie draugijos finansinius reikalus kalbėjo revizijos komisijos pirmininkas Ridmandas Puškorius. Tarp kandidatų į organizacijos vadovus buvo Algirdas Puidokas ir V. Ostasevičius. Akivaizdžia balsų dauguma pirmininku išrinktas V. Ostasevičius. Taip pat išrinkta nauja valdyba ir revizijos komisija.
Kalbėdamas apie dešimties metų laikotarpį nuo praėjusios konferencijos, V. Ostasevičius itin palankiai atsiliepė apie buvusį pirmininką Z. Vaištarą.
Šiuo metu draugijos gretose – 447 medžiotojai, kurie įtraukti į sąvadą. Medžiotojai yra susibūrę į dvidešimt kolektyvų. Įregistruoti 278 draugijos nariai žvejai mėgėjai. Jie susibūrę į du kolektyvus, ir šiemet, atrodo, bus trečias.
Draugija naudojasi vienuolika vandens telkinių. Vyksta žuvies įveisimo darbai. Kasmet surengiama pavyzdinė medžioklė, šaudymo varžybos. Tiesa, vienas konferencijos dalyvis priekaištavo, kad tai tik išskirtiniams medžiotojams. Bent jau aš manau, jog taip siekta tik pabrėžti, kad ne viskas draugijoje yra gerai. Į pavyzdinę medžioklę visų draugijos narių niekaip nesukviesi, bet joje turi galimybę dalyvauti kiekvieno kolektyvo atstovai. O šaudymo varžybos, jei iš karto dalyvautų visi medžiotojai, užsitęstų ne vieną dieną.
Nemažai priekaištų draugijai išsakė Edmundas Samulionis, Tomas Meškauskas. Nebeliko rajoninių medžiotojų ir žvejų švenčių, trofėjų parodų. Nors rimtų pastabų kaip ir neturėjo, tačiau daugiau aiškumo tvarkant draugijos finansinius reikalus norėtų Mindaugas Bondauskis.
Apie medžioklės kultūrą kalbėjo Šarūnas Mikašauskas. Anot jo, medžiotojai neturi būti uždara kompanija. O visai draugijai reikia turėti viziją, kokia ji turi būti.
Konferencijoje išrinktas draugijos vadovas tvirtino, kad tikrai kai ką būtina keisti. Reikia rasti galimybių, kad draugija uždirbtų finansų, ir nereikėtų gyventi vien iš to 20 eurų medžioklės mokesčio – ši suma labai jau menka. Medžioklės žinovo mokslus baigęs V. Ostasevičius patikino, kad turi sugebėjimų rasti pajamų šaltinį. Tik čia būtinas visų medžiotojų ir žvejų indėlis.
Jau kitą dieną po konferencijos naujasis pirmininkas medžiotojų kolektyvams išsiuntė padėką už pasitikėjimą. Jis tikisi konstruktyvaus bendro darbo, ir tik tada draugija dar labiau suklestės, galės pasiekti sumanytus tikslus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Kur dingo pagarba žmogui? (0)

Na, štai – išsirinkome naują Prezidentą. Nors visa Lietuva pasisakė už jį, viešoje erdvėje nestinga komentatorių, […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar patiko šiemetinė Miesto šventė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas