Pats išsikvietęs policiją atsidūrė kaltinamųjų suole

Parašė: Luka SAULIENĖ 2018-03-02

Vasario 19 dieną Plungės apylinkės teismo Plungės rūmuose sutrumpinto proceso tvarka išnagrinėta pasipriešinimo valstybės tarnautojui baudžiamoji byla. Už policijos pareigūno apstumdymą ir apspardymą į kaltinamųjų suolą sėdo anksčiau su teisėsauga reikalų neturėjęs alsėdiškis Audrius Vakdaris (g. 1975 m.).
Kaip teigiama kaltinamajame akte, praėjusių metų rugpjūčio 20-ąją, apie 3 valandą nakties, dėl kitos nusikalstamos veikos sulaikytas neblaivus A. Vakdaris, vedamas į laikinojo sulaikymo kamerą policijos komisariate, pasipriešino pareigūnui Tadui Aleksandravičiui. Vyras policininką kelis kartus pastūmė, ne mažiau kaip du kartus jam įspyrė.
Išklausęs kaltinimus, alsėdiškis jų nepaneigė. Jis pasakojo, kad tąkart apsipyko su gyvenimo drauge ir sviedė į ją šakutę. Moteriai kliuvo į petį, tačiau rimtų sužalojimų ji nepatyrė. „Nežinau, gal išsigandęs savo veiksmų, pats paskambinau ir iškviečiau policiją“, – aiškinosi A. Vakdaris. Atvykę pareigūnai smurtautoją išvežė į Plungės komisariatą. Pasak kaltinamojo, kas ten vyko, jis nelabai pamenąs. „Neneigiu, kad galėjau priešintis iš baimės, jog būsiu uždarytas į kamerą“, – sakė vyras.
Teisiamasis teigė, kad tąkart alkoholio pavartojo po ilgo nevartojimo laiko, o nuo įvykio dienos esą į burną nėra paėmęs nė lašo ir toliau žada negerti. Vyras dievagojosi, kad dėl savo veiksmų labai gailisi, jaučia gėdą.
Sakydama baigiamąją kalbą, prokurorė akcentavo, kad A. Vakdario kaltę įrodo ne tik jo paties duoti parodymai, surinkta bylos medžiaga, bet ir komisariate padarytas vaizdo įrašas. Lengvinančia aplinkybe laikytinas nuoširdus gailėjimasis ir kaltės pripažinimas, o sunkinančia – alsėdiškis nusikalto būdamas apsvaigęs nuo alkoholio. Tad prokurorė siūlė teisiamajam skirti 1 179,70 euro baudą. Kadangi byla išnagrinėta sutrumpinto proceso tvarka, suma mažintina trečdaliu – iki 753,20 euro.
A. Vakdaris ir jo gynėja prašė skirti mažesnę baudą.
Koks bus teismo nuosprendis, paaiškės kovo pradžioje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. www........lt parašė:

    http://www……lt rašo tai ko nerašo kitos žiniasklaidos priemonės

  2. putiniodui parašė:

    ko čia reklamuoji ruskių melo žiniasklaidą putino pakalike?

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Sutrikę lyg nuogi lapkričio medžiai (0)

Lapkritis – pats niūriausias metų mėnuo: sunkiai išauštanti ir greitai temstanti diena, lapus praradę medžiai, nutilusios […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar remiate pedagogų streiką?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas