Perėmė regalijas iš Savivaldybės vadovo

Parašė:  2017-10-13

Spalio 10-oji – Vietos savivaldos diena. Ta proga merą ir Savivaldybės administracijos darbuotojus sveikino Rietavo Lauryno Ivinskio ir Tverų gimnazijų vienuoliktokai.
Gėlės ir saldumynai – ne vienintelė gimnazistų dovana. Savivaldybininkams atiteko ir atokvėpio valandėlė, nes moksleiviai pavadavo merą, administracijos direktorių, direktoriaus pavaduotoją, skyrių vedėjus ir specialistus.
Prieš jaunimui užimant darbo vietas, Savivaldybės vadovas Antanas Černeckis papasakojo vienuoliktokams apie savivaldos reikšmę, jos svarbą kiekvieno žmogaus gyvenime. „Anksčiau niekada nesiryždavome užleisti moksleiviams savo vietų. Šiemet tai darome pirmą kartą. Gal per šią valandą ir nesulauksite skambučių, bet turėsite laiko susipažinti su dokumentais, pamąstyti apie tai, ką gero padarytumėte rietaviškiams, jei iš tiesų eitumėte šias pareigas. O jei vis dėlto jums paskambintų, užsirašykite interesanto pavardę, prašymą, kontaktus. Informuokite, kad perduosite prašymą mums. Na, vienu žodžiu, sukitės iš situacijos“, – instruktavo moksleivius A. Černeckis.
Savivaldybės vadovui teko ne tik užleisti savo darbo kabinetą ir kėdę – į jo vietą sėdusiam Lauryno Ivinskio gimnazijos mokinių parlamento prezidentui Viliui Raišuočiui perduotos ir mero regalijos – grandinė ir skeptras.
„Prisimatavęs“ valdžios atributus jaunuolis laiko tuščiai neleido. „Pavarčiau metraštį, susipažinau su gimnazijos stadiono ir sporto salės planu, peržiūrėjau savivaldybės plėtros planą, ir tiek… Norėjosi čia pabūti truputį ilgiau. Tikėjausi, kad galėsiu akis į akį pasikalbėti su meru, aptarti, kokių priemonių galėtume imtis, kad jaunimas būtų aktyvesnis, labiau dalyvautų visuomeniniame gyvenime. Džiaugiuosi, kad šis projektas leido moksleiviams prisiliesti prie savivaldos, įgyti naujos patirties“, – kalbėjo V. Raišuotis.
Savivaldybės administracijos direktorių pakeitė Gytis Petkevičius, o direktoriaus pavaduotoją – Greta Andriulytė.
Valandai laiko buvo perimta visa vietos valdžia. Tačiau dėl taikaus „perversmo“ niekas galvos nesuko – kol valdymu rūpinosi jaunimas, savo šventę minintys savivaldybininkai ramiai gurkšnojo kavą ir vaišinosi pyragaičiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Liepos 12 d. prasidėjo projektas „Surink Lietuvą“: po savivaldybes keliaujantys žmonės galės rinkti magnetukus ir iš jų sudėti šalies žemėlapį. Ar ketinate dalyvauti?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas