Politikams palinkėta neatitrūkti nuo paprastų žmonių

Parašė:  2018-12-20

Rietavo savivaldybės penktojo šaukimo tarybai skaičiuojant paskutinius kadencijos mėnesius, 2018-ieji skaičiuoja paskutines savo dienas, tad daugiausia dėmesio gruodžio 13-osios Savivaldybės tarybos posėdyje skirta artėjančioms šventėms.
Darbo vietose politikų laukė gražiai supakuotos dovanos ir puikių linkėjimų puokštė.
Pasveikinęs kolegas artėjančių Kalėdų proga, Savivaldybės vadovas Antanas Černeckis padėkojo jiems už atliktus darbus, bendradarbiavimą ir tarpusavio sutarimą.
Kalėdaičiais ir kalendoriais visus nudžiugino parapijos klebonas Antanas Gutkauskas.
Kalėdų džiaugsmo ir šviesios vilties tarybos nariams Švietimo, kultūros ir sporto komiteto vardu linkėjo Vilija Razmienė ir Birutė Stonkuvienė.
Prie sveikinimų, įteikdami muzikinę dovaną, prisidėjo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklos auklėtiniai ir mokytojai.
Dovanų ir linkėjimų „maišui“ ištuštėjus, tvirtinti darbotvarkės neskubėta. Pirmiausia nuspręsta išklausyti Užimtumo tarnybos Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento direktorės Dangirutės Jurkuvienės pranešimą. Viešnia posėdžio dalyvius supažindino su Darbo biržos reorganizacija, apžvelgė darbo rinkos situaciją Rietavo savivaldybėje, kalbėjo apie Užimtumo rėmimo programos įgyvendinimą.
Kaip riešutai vienas po kito tądien išgliaudyti ir darbotvarkės klausimai.
Vienbalsiai patvirtintas Švietimo pagalbos teikimo Rietavo savivaldybės mokyklose tvarkos aprašas. Vadovaudamosi šiuo dokumentu, švietimo įstaigos nustatys pagalbos moksleiviui specialistų pareigybes ir tvirtins jų sąrašus. Pareigybių dydžiai bus apskaičiuojami tiksliai pagal mokykloje besimokančių mokinių skaičių ir mokinių, kuriems reikalinga švietimo pagalba, skaičių.
Be diskusijų patvirtinta viešosios įstaigos Rietavo pirminės sveikatos priežiūros centro teikiamos trumpalaikės socialinės globos kaina: suaugusiam ir senyvo amžiaus asmeniui, turinčiam negalią, – 710 eurų per mėnesį, turinčiam sunkią negalią – 900 eurų.
Sudaryta Rietavo savivaldybės neveiksnių asmenų būklės peržiūrėjimo komisija. Joje dirbs sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Rietavo viltis“ pirmininkė Angelė Arienė, VšĮ Rietavo pirminės sveikatos priežiūros centro gydytoja psichiatrė Elena Cinelienė, Savivaldybės administracijos Teisės ir finansų skyriaus teisininkė Ieva Krajinaitė, Socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja Jūratė Lučinskaitė, Savivaldybės administracijos Sveikatos, socialinės paramos ir rūpybos skyriaus vyriausioji specialistė Sandra Rėkašienė.
Taryba nusprendė parengti ir įgyvendinti projektą „Rietavo miesto apleistos teritorijos L. Ivinskio g. 16 atnaujinimas ir plėtra“ (buvusi katilinė), prisidėti prie jo vykdymo ne mažiau kaip 7,5 proc. visų tinkamų finansuoti projekto lėšų, užtikrinti finansinį projekto veiklos tęstinumą penkerius metus po jo įgyvendinimo pabaigos.
Posėdžiautojai patvirtino Savivaldybės tarybos 2019 metų pirmojo pusmečio darbo planą, kurį įgyvendinti teks jau kito šaukimo tarybai.
Pritarta projekto „Mokinių ugdymosi pasiekimų gerinimas diegiant kokybės krepšelį“ vykdymui Tverų gimnazijoje, prisidedant 15 proc. projekto išlaidų.
Be jau paminėtų sprendimų, per tarybos posėdį patikslintas Savivaldybės 2018–2020 metų strateginis veiklos planas, atlikti metų pabaigai būdingi biudžeto pakeitimai, pritarta sumažintiems 2019 metų žemės mokesčio tarifams ir t. t.
Gal užliūliuoti švenčių laukimo ramybės tarybos nariai šį kartą neturėjo nė vieno paklausimo ar siūlymo. Tad merui liko dar kartą padėkoti visiems už nuveiktus darbus.
Sveikinimo žodį tarė ir Vyriausybės atstovė Telšių apskrityje Loreta Bagdonavičienė. Ji linkėjo Rietavo politikams konstruktyvaus darbo savivaldybės labui ir niekad neatitrūkti nuo paprastų žmonių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Anonimas parašė:

    Alio kaip ten su kiauliu ferma varkaliuose.sako yra suimtu ir uzdarytu.kitislapstosi.gal kas is vietiniu zino daugiau apie sita kiauliu versa??????

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Finišo tiesioji (0)

Pasigirsiu, kad jau atlikau savo pilietinę pareigą – atidaviau savo balsą Prezidento ir Europos Parlamento išankstiniuose […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kaip vertinate Prezidento II turo ir Europos Parlamento rinkimų rezultatus?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas