Prie Plungės ROTARY klubo vairo stojo naujas prezidentas

Parašė: Jolanta VASILIAUSKIENĖ 2018-06-25

Pirmadienio vakare į konferencijų ir laisvalaikio centrą „Porto“ rinkosi Plungės ROTARY klubo nariai. Jie ne tik apžvelgė praėjusiais metais nuveiktus darbus, bet ir į savo būrį priėmė naują narį. Taip pat prezidento regalijos perduotos verslininkui Egidijui Rapaliui.
Kaip sakė Plungės ROTARY klubo prezidentas Arvidas Mačiuitis, į jų gretas nori įstoti Plungės miesto seniūnas Gintaras Domarkas.
Pakviestas prisistatyti G. Domarkas pasakojo, kad gimė ir užaugo Platelių seniūnijos Gintališkės kaime, mokėsi Plungės 3-iojoje vidurinėje mokykloje (dabar – „Saulės“ gimnazija), yra vedęs, kartu su žmona Jolita užaugino dukrą Giedrę. „Svarbią vietą mano gyvenime užima sportas. Širdis atiduota orientavimosi sportui. Manau, kad šią sritį geriausiai išmanau tiek kaip treneris, tiek kaip organizatorius. 1995 metais buvo įkurtas orientavimosi sporto klubas. Vėliau klubo veikla plėtėsi: dar prisijungė dviratininkai, tinklininkai ir bėgikai. Šiuo metu duonai užsidirbu būdamas valstybės tarnautojas – Plungės miesto seniūnas“, – kalbėjo būsimasis klubo narys.
Po prisistatymo A. Mačiuitis G. Domarkui įteikė klubo ženklelį ir atminimo dovanėles.
Vėliau prezidentas pateikė 2017 metų klubo veiklos ataskaitą. Paraginęs mažiau veikloje dalyvavusius kolegas būti aktyvesnius, jis akcentavo, jog tam, kad būtų galima nuveikti daug darbų, reikalinga gera komanda, aktyvūs nariai, kokių pas juos netrūksta.
Kaip ir kiekvienais metais, plungiškiai dalyvavo Rotariadoje, kur įvairiose rungtyse lydėjo sėkmė. Pernai sutvarkytas ROTARY klubo parkelis ir teritorija prie vardinio akmens. Dalyvauta Lietuvos apygardos 1462 ROTARY konferencijoje.
„Kad klubas yra veiklus, darnus ir sugebantis ne tik pasirodyti, bet ir padėti, rodo tai, kad bendrame jo ir Plungės LIONS klubo labdaros ir paramos projekte surinkta 7 000 eurų ligos užkluptam Andriui Kulikauskui paremti“, – pabrėžė A. Mačiuitis.
Praėjusiais metais įvyko vienas išvažiuojamasis Plungės ROTARY susirinkimas Rietave. Prezidentas pasidžiaugė „Interact“ klubo inauguracija, tuo, kad joje dalyvavo apygardos valdytojas. Vėliau vykdytas bendras klubo ir Savivaldybės administracijos projektas „Judesio korekcijos svarba ikimokyklinio amžiaus vaikams“. Anot A. Mačiuičio, projektas nusitęsė ir į kitus miestus.
Vasarį atšvęsta ROTARY įkūrimo 113 metų sukaktis. Šioje šventėje inauguruotas Klaipėdos „Rotaract“ klubas. Plungiškiai gavo apdovanojimą už minėtąjį projektą. Dalyvauta labdaringame Mažeikių ROTARY klubo „Liberta“ organizuotame renginyje.
Baigdamas kadenciją A. Mačiuitis dėkojo bendraminčiams už sklandų darbą, kartu priimtus teisingus sprendimus ir jų įgyvendinimą. Būsimajam klubo prezidentui palinkėjo sėkmingai tęsti pradėtus projektus.
Galiausiai A. Mačiuitis Plungės ROTARY klubo prezidento regalijas perdavė E. Rapaliui. „Manau, kad ateinantys metai bus tokie pat, o gal ir geresni. Stengsimės nuveikti daugiau darbų, neapleisime pradėto projekto“, – į susirinkusiuosius kreipėsi naujasis prezidentas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. zoja parašė:

    kad būtų galima nuveikti daugiau darbų…. Tai kad su seniūnija nesusitvarko, kaip jis nuveiks Rotary klube?

  2. knš parašė:

    šaunuolis jisai ir sekmės

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Nesutinku! (0)

Šiuo metu į mūsų redakciją kone kiekvieną dieną užsuka prenumeratos loterijos laimėtojai. Džiugu bendrauti su šiais […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kovo 3-iąją rinksime vietos valdžią. Ar jau žinote, už kurią partiją ir kandidatą eiti mero pareigas balsuosite?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas