Pristatyti kandidatai į Savivaldybės vadovų postus

Parašė: „Plungės“ inf. 2019-04-08

Ketvirtadienio rytą žiniasklaidą į spaudos konferenciją pakvietė Plungės rajono savivaldybės tarybos būsimos valdančiosios koalicijos atstovai. Pranešta apie numatomus kandidatus į Savivaldybės vadovų postus.
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Plungės skyriaus lyderė Asta Beierle Eigirdienė informavo, kad trečiadienį koalicijos, kurią sudaro Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS), Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai ir visuomeninis rinkimų komitetas „Vieninga Plungė“, atstovai susitiko su meru Audriumi Klišoniu ir įteikė jam preliminarią sutartį dėl būsimos valdančiosios koalicijos sudarymo. Sutartyje, be kitų nuostatų, yra įrašytas koalicijos partnerių susitarimas, kad, siekiant įgyvendinti koalicijos veiklos programoje numatytus darbus, TS-LKD deleguos savo atstovę Astą Beierle Eigirdienę į vicemero pareigas, „Vieninga Plungė“ – savo atstovą Mindaugą Kauną į administracijos direktoriaus pareigas, LVŽS – savo atstovą Mantą Česnauską į administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas.
Kaip minėjo A. Beierle Eigirdienė, susitikime meras patikino, kad pasiūlytas kandidatūras teiks tvirtinti. Gali būti, kad po iškilmingos Savivaldybės tarybos posėdžio, kuris vyks balandžio 11 dieną, dalies vyks ir darbinė, kur tarybos nariams bus teikiama vicemero kandidatūra. Kadangi administracijos direktoriaus kandidatūrą dar turi patikrinti Specialiųjų tyrimų tarnyba, laikinai jo pareigas eis kuris nors administracijos darbuotojas. A. Beierle Eigirdienė taip pat paminėjo, kad šiek tiek keisis komitetų skaičius. Apsispręsta sujungti Vietos ūkio ir ekologijos ir Kaimo reikalų komitetus.
„Vieningos Plungės“ atstovas Liudas Skierus sakė, jog susitikime meras iš koalicijos sulaukė patikinimo, kad atmosfera bus darbinė. Taip pat pabrėžta, kad bus tęsiami pradėti projektai, tačiau laukia ir pokalbiai su darbuotojais, kad keistųsi darbo tvarka.
Į administracijos direktoriaus postą siūlomas M. Kaunas kalbėjo, kad 15 metų dirba statutiniu valstybės tarnautoju. Dabar – Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko pavaduotojas. Turi 10 metų vadovavimo patirtį. Patyrimo turi ir rengiant viešuosius pirkimus. Paklaustas, ar jaunam, politikos „neragavusiam“ kandidatui nebus sunku sutarti su ilgesnį laiką administracijos skyriuose dirbančiais specialistais, atsakė: „Daug kartų teko būti tokiose situacijose, bet visada rasdavome kompromisą.“ Pasak M. Kauno, pirmas jo darbas bus išsinagrinėti, kokia situacija savivaldybėje.
M. Česnauskas ketverius metus dirbo mero patarėju, tad šiokios tokios patirties šioje sferoje turi. „Naujos pareigos bus iššūkis, bet blogas tas kareivis, kuris nenori tapti generolu“, – pajuokavo jis.
Naujoji koalicija į darbą kibs iškart po iškilmingo tarybos posėdžio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. KNŠ parašė:

    tik Plungės gyventojams dirbkite mielieji, nes plungiškiams nori gražiai gyventi

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Kur dingo pagarba žmogui? (0)

Na, štai – išsirinkome naują Prezidentą. Nors visa Lietuva pasisakė už jį, viešoje erdvėje nestinga komentatorių, […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar patiko šiemetinė Miesto šventė?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas