Rietave muzikavo jaunimas

Parašė:  2018-05-08

Balandžio 27 dieną Rietavo savivaldybėje šurmuliavo gausus būrys XXVIII Žemaitijos krašto muzikos ir meno mokyklų festivalio „Vaikai ir muzika“ dalyvių. Festivalį po septyniolikos metų pertraukos organizavo Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokykla. Siekis – tęsti ir plėtoti Žemaitijos krašto muzikos ir meno mokyklų muzikavimo tradiciją, skleisti meninę patirtį, skatinti mokinių kūrybinę raišką ir bendradarbiavimą.
Per šimtą dalyvių koncertus surengė Žadvainių pagrindinėje mokykloje, Tverų kultūros centre, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje. Vakare įspūdingas baigiamasis festivalio koncertas vyko Rietavo kultūros centre.
Pasirodė įvairių instrumentų solistai ir ansambliai, respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatai, diplomantai: pianistė R. Valančiūtė iš Platelių meno mokyklos, folkloro ansamblis „Veiviržėlė“ iš Gargždų muzikos mokyklos, smuikininkas A. Pavlov iš Priekulės muzikos mokyklos, pianistė M. Shramkova ir šokių grupė iš Neringos meno mokyklos, pianistė I. Steponavičiūtė iš Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos, kanklių ansamblis iš Šilutės meno mokyklos, fortepijoninis duetas S. Gagilaitė ir A. Slušnytė iš Salantų meno mokyklos, smuikininkas L. Grikštas iš Plungės M. Oginskio meno mokyklos, birbynininkų ansamblis iš Kretingos meno mokyklos, saksofonininkas N. Baluškevičius ir saksofonininkų ansamblis iš Palangos S. Vainiūno meno mokyklos, gitaristų ansamblis iš Tauragės muzikos mokyklos, K. Gurauskaitė ir instrumentinė grupė GAL iš Skuodo meno mokyklos, saksofonininkų ansamblis iš Šilalės meno mokyklos, instrumentinis ansamblis iš Telšių muzikos mokyklos, ansamblis „Sidabrinė fleita“ iš Mažeikių V. Klovos muzikos mokyklos, pučiamųjų instrumentų orkestras iš Rietavo M. K. Oginskio meno mokyklos.
Jaunieji atlikėjai džiugino savo meistriškumu ir muzikos supratimu, nuoširdžiu muzikavimu ir charizma. Puikią iškalbą demonstravo koncerto vedėjai – kultūros centro dramos studija „Didžioji T“, parengta B. Gedminaitės.
Festivalis kasmet vyksta vis kitame Žemaitijos mieste, tad kitąmet jaunieji muzikantai savo atliekamą muziką skleis Platelių miesto klausytojams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Nesutinku! (0)

Šiuo metu į mūsų redakciją kone kiekvieną dieną užsuka prenumeratos loterijos laimėtojai. Džiugu bendrauti su šiais […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kovo 3-iąją rinksime vietos valdžią. Ar jau žinote, už kurią partiją ir kandidatą eiti mero pareigas balsuosite?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas