Rietave šėlo šokių festivalis

Parašė: Parengta pagal Rietavo savivaldybės kultūros centro inf. 2018-05-21

Gegužės 13-ąją Rietavo savivaldybės kultūros centre vyko šios įstaigos organizuojamas šokių festivalis „Pavasario šėlsmas“. Renginys sulaukė didelio susidomėjimo – atvažiavo kolektyvų net iš didžiųjų šalies miestų.
Svečius, šokėjus ir žiūrovus, susirinkusius į trečiąjį tokį festivalį Rietave, sveikino renginio vedėja Eglė Fabijonavičienė: „Linkiu, kad laikas, praleistas kartu, būtų prasmingas, įdomus, dovanotų jums daug džiaugsmo ir neišdildomų įspūdžių. Tegul šią nuostabią pavasario dieną šventinis atokvėpis leidžia jums pajusti šokio galią, atitrūkti nuo kasdienių darbų ir pasinerti į šokio magiją.“
Pirmieji į sceną žengė namiškiai – Rietavo savivaldybės kultūros centro vyresniųjų žmonių šokių kolektyvas „Trepsis“ (vadovė Rima Pleškienė) atliko iškilmingąjį polonezą.
Energijos nestokojo ir visus gera nuotaika užkrėtė dainų ir šokių ansamblis „Vilija“ (Vilnius), „Kupolio rožė“ (Kauno r.), merginų lindihopo šokių grupė (Klaipėdos r.), „Sintuola“ (Šakių r.), „Jurginėlis“ ir merginų šokių kolektyvas (Kalvarijos sav.), „Uta“ (Šilutės r.), „Vijoklė“ (Kauno r.), mergaičių šokių grupė ir merginų šokių kolektyvas „Šarkelės“ (Rietavas), „Saltare Festum“ (Jurbarko r.), VšĮ šokio teatras „Judesio erdvė“ (Klaipėda) ir „Mintinis“ (Kauno r.).
Šventėje dalyvavo, reginiu mėgavosi ir šokėjus palaikė Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis.
Koncertui baigiantis, kolektyvams už puikias emocijas dėkojo ir padėkos raštus įteikė Rietavo savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Lidija Rėkašienė ir jos pavaduotoja kultūrai Jolanta Bertauskienė.
Kultūros centro direktorė Birutė Gedminaitė gražių žodžių negailėjo šokėjams, kurie savo pasirodymu suvirpino ne vieno žiūrovo širdį.
Padėkota pagrindinėms festivalio organizatorėms kultūros centro choreografėms R. Pleškienei, Aldonai Mickuvienei ir jų vadovaujamų ansamblių nariams.
Kolektyvų vadovams įteiktos šventės akcentu tapusios statulėlės.
Festivalio svečiai turėjo unikalią galimybę daugiau sužinoti apie Rietavą. Ekskursiją po muziejų, dvarvietę, bažnyčią vedė Oginskių kultūros istorijos muziejaus direktorius Vytas Rutkauskas.
Po turiningos dienos kolektyvai išsiskirstė tam, kad vėl susitiktų kitoje šokių šventėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Nesutinku! (0)

Šiuo metu į mūsų redakciją kone kiekvieną dieną užsuka prenumeratos loterijos laimėtojai. Džiugu bendrauti su šiais […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kovo 3-iąją rinksime vietos valdžią. Ar jau žinote, už kurią partiją ir kandidatą eiti mero pareigas balsuosite?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas