Rietaviškis į naują gyvenimo etapą žengia su trimis šimtukais

Parašė:  2019-07-25

Abiturientai nupjovė dvylika metų augintą žinių lauką, ir, nors ne visiems derlius užderėjo vienodas, svarbiausias tikslas pasiektas – brandos atestatai jau jų rankose. Atšoktos ir išleistuvės, tad dabar pats metas apžvelgti, kaip Rietavo Lauryno Ivinskio ir Tverų gimnazijų ugdytiniams šiemet sekėsi laikyti brandos egzaminus.
Iš matematikos „krito“ vos ne kas ketvirtas
Lauryno Ivinskio gimnazijoje mokslo metus baigė 45 dvyliktokai.
Kad gautų brandos atestatą, moksleivis privalo išlaikyti du egzaminus: privalomą lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą ir vieną pasirinktą. Daugiausia, be privalomojo, galima laikyti šešis egzaminus. Rietavo gimnazijoje, be lietuvių kalbos ir literatūros, du egzaminus pasirinko trys dvyliktokai (6,7 proc.), tris – 36 (80 proc.), keturis – šeši (13,3 proc.). Penkių ir šešių egzaminų nepasirinko nė vienas mokinys.
Anglų kalbos valstybinį brandos egzaminą laikė 42 abiturientai. Nesėkmingas jis buvo keturiems. Labiausiai pasisekė Marijai Komžaitei ir Tadui Simonavičiui – 100 balų, Viliui Raišuočiui – 96 balai, Eivinai Pociūtei – 95 balai, Gerdai Jurkutei – 92 balai, Emilijai Jokubaitytei ir Rokui Drukteiniui – 91 balas, Ramūnui Sokolovui ir Aurimui Norvilui – 89 balai, Kristinai Bernotaitei – 86 balai.
Valstybinį lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminą pasirinko 40 dvyliktokų. Neišlaikė egzamino du jaunuoliai. Geriausiai sekėsi T. Simonavičiui (89 balai), E. Jokubaitytei (88 balai), R. Drukteiniui (86 balai).
Biologijos žinias valstybiniu lygiu tikrinosi 13 moksleivių, neišlaikė vienas. Aukštesniojo lygio įvertinimą gavo Toma Simanavičiūtė – 86 balai.
Matematikos valstybinį brandos egzaminą laikė 44 jaunuoliai. Dešimčiai užduotys buvo per sunkios. Geriausiai egzaminą išlaikė G. Jurkutė ir T. Simonavičius – 100 balų, V. Raišuotis – 94 balai, T. Simanavičiūtė – 87 balai, Deimantė Giniotaitė – 86 balai.
Istorijos valstybinį brandos egzaminą pasirinko 26 abiturientai. Visiems šis egzaminas buvo sėkmingas. Geriausias įvertinimas – M. Komžaitės (90 balų) ir V. Raišuočio (87 balai).
Geografijos valstybinį brandos egzaminą laikė trys dvyliktokai. Visiems jis buvo sėkmingas.
Fizikos valstybinį brandos egzaminą pasirinko trys moksleiviai. Neišlaikiusių nėra. Aukščiausią įvertinimą – 100 balų – gavo T. Simonavičius, 98 balus – G. Jurkutė.
Chemijos valstybinio brandos egzamino nepasirinko nė vienas gimnazistas.
Informacinių technologijų egzaminą laikė vienas moksleivis – Martynas Kniukšta. Jis surinko 95 balus.
Mokyklinį lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminą pasirinko penki mokiniai. Visiems šis egzaminas buvo sėkmingas. Mokyklinį dailės egzaminą laikė Evelina Čiuželytė ir Mantvydas Mikalauskis. Juos abu lydėjo sėkmė: įvertinimas – 10.
Tveruose atestatus gavo 11 gimnazistų
Brandos atestatai įteikti visiems vienuolikai Tverų gimnazijos dvyliktokų.
Lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą laikė šeši gimnazistai. Visi išlaikė.
Sėkmingai žinių patikrinimą įveikė aštuoni istorijos valstybinį egzaminą pasirinkę jaunieji tveriškiai.
Geografijos valstybinį egzaminą laikė trys mokiniai, visi – sėkmingai.
Anglų kalbos žinias valstybiniu lygiu tikrinosi aštuoni abiturientai, visi patikrinimą įveikė.
Biologijos egzaminą pasirinko ir išlaikė vienas jaunuolis.
Matematikos žinias tikrinosi aštuoni gimnazistai. Vienam išlaikyti egzamino nepavyko.
Apibendrinant egzaminų rezultatus: sėkmingiausi tveriškiams buvo anglų ir lietuvių kalbų egzaminai, sunkiausias – matematikos.
Aukščiausio žinių įvertinimo – šimtuko – negauta. Egzaminus geriausiai sekėsi išlaikyti Gabrielei Žalondauskaitei, Simonai Bacytei, Gabijai Lukošiūtei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Turtinga ta mūsų Lietuva besanti (0)

Pasaulinė koronaviruso pandemija atskleidė įdomų faktą – paaiškėjo, kad gyvename turtingoje šalyje. Nes jau ne vieną […]

2020-01-06
Summa summarum (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Ar pritariate Vyriausybės sumanymui vasaros pabaigoje senjorams ir bedarbiams skirti po 200 eurų?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2020 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas