Rietavo Daržų gatvės ir Žadvainų kaimo gyventojams dar teks pakentėti

Parašė:  2017-11-14

Lapkričio 9 dieną Rietavo savivaldybės tarybos posėdis sušauktas dėl vienintelio reikalingo sprendimo.
Patvirtinti Savivaldybės administracijos didžiausią leistiną tarnautojų pareigybių ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, skaičių skubiai prireikė norint skirti papildomą etatą Vaiko teisių apsaugos skyriui.
Sprendimo projektą kolegoms pristatęs meras Antanas Černeckis paaiškino, kad du Vaiko teisių apsaugos skyriuje dirbantys specialistai nėra pajėgūs užtikrinti budėjimą visą parą. Būtent todėl planuojama įdarbinti dar vieną žmogų. Pinigų darbuotojo atlyginimui skirs Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
Kaip sakė Savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Dičiūnas, konkursas šioms pareigoms eiti nebus skelbiamas, nes į darbą grįš vaiko auginimo atostogose buvusi valstybės tarnautoja.
Tačiau jau antrą kartą paskelbtas konkursas koordinatoriaus pareigoms. Laikinam darbuotojo įdarbinimui (iki 2018 m. birželio 30 d.) pinigų skyrė Švietimo ir mokslo ministerija. Šis specialistas koordinuotų visų institucijų, dirbančių su vaikais, darbą.
Priėmus sprendimą dėl Rietavo savivaldybės administracijos didžiausio leistino tarnautojų pareigybių ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, skaičiaus, patvirtinta: Savivaldybės kontrolės ir audito tarnyboje dirbančių valstybės tarnautojų skaičius – 1, politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojų – 2 (administracijos direktorius ir jo pavaduotojas), administracijos valstybės tarnautojų pareigybių – 44 (administracijoje – 33, seniūnijose – 11), administracijos darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis ir gaunančių darbo užmokestį iš biudžeto, – 60 (administracijoje – 29, seniūnijose – 31).
Meras A. Černeckis informavo kolegas politikus, kad kitas tarybos posėdis numatomas lapkričio 30 dieną.
Apžvelgdamas aktualiausias problemas, Savivaldybės vadovas kalbėjo, kad Rietavo miesto Daržų gatvės gyventojams, pykstantiems dėl to, kad vakarais tenka klaidžioti tamsoje, apšvietimo reikės palaukti, nes rangovai dar nesutvarkė projekto užbaigimo dokumentų. „Projektas turėjo būti baigtas tik kovo mėnesį. Rangovai dirbo labai sparčiai ir darbus užbaigė daug anksčiau. Popieriai tebėra tvarkomi. Kiek tai truks – savaitę, dvi ar daugiau, negaliu pasakyti. Gyventojams dar teks pavaikščioti gražiai sutvarkyta, bet tamsia gatve“, – išdėstė priežastį A. Černeckis.
Kiek džiugesnės žinios žadvainiškiams. Savivaldybės vadovas iš rangovų ir valstybės įmonės „Telšių regiono keliai“ valdžios gavo patikinimą, kad kelio rekonstravimas netrukus prasidės. „Nesmagu, kad darbai bus atliekami žiemą, nes jei sąlygos bus netinkamos, reiks juos nukelti“, – sakė meras.
Kol žadvainiškiai maitinami pažadais, tveriškiai gali džiaugtis pagerėjusia infrastruktūra: kelio nuo Tverų link Žemaičių plento tvarkymo darbai jau baigiami.
Užsiminta ir apie artėjantį Mero padėkos vakarą. Norintiesiems patekti į jį teks įsigyti bilietus, o surinkti pinigai bus pervesti į vaikų paramos fondą.
Pasidžiaugta, kad atsigauna investuotojai. Anot A. Černeckio, vis daugiau verslininkų atvažiuoja į Rietavą – žvalgosi, įvertina sąlygas, atlieka skaičiavimus.
Kalbėta ir apie darbus, nuveiktus savivaldybės kaimuose: asfaltuoti keliai, sutvarkyti bendruomenių namai. „Daugumoje savivaldybių pirmiausia sutvarkomas centras, o tik vėliau investuojama į kaimus. Pas mus atvirkščiai – kaimai sutvarkyti, o pats Savivaldybės pastatas tebelaukia savo eilės“, – pastebėjo meras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Demokratija ir diskusija – neatskiriamos sesės (0)

Nusipirkau spalio 16 dienos laikraštį „Plungė“ ir jame radau įdomų Lukos Saulienės straipsnį „Plungės problemos politikų […]

2018-10-08
Be komentarų (0)
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Vaikų ugdymo įstaigose įsigalioję nauji maitinimo reikalavimai sukiršino visuomenę. Kaip manote, ar bus naudos iš pagal higienos normas subalansuoto maisto?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas