Rietavo kraštiečiai į sueigą rinkosi jau dešimtąjį kartą

Parašė: Parengta pagal Rietavo savivaldybės inf. 2017-10-03

Per Mykolines vykstanti tradicinė sueiga kiekvieną rudenį sukviečia mūsų savivaldybėje gimusius ir augusius žmones. Šį kartą jų susitikimas buvo jubiliejinis – Rietavo kraštiečių klubas įkurtas lygiai prieš dešimt metų.
Šiame kraštiečių susitikime, surengtame neseniai naujose patalpose įsikūrusioje Mykolo Kleopo Oginskio meno mokykloje, dalyvavo 35 iš 67 klubo narių. Visus juos – „Rietavo vaikus“ – pasveikino Savivaldybės šeimininkas Antanas Černeckis. Sveikinimo žodį tarė ir klubo prezidentas prof. dr. Leonas Vaidotas Ašmantas. Jis apgailestavo, kad taip retai teatvažiuoja į Rietavą, kur jo širdis ir siela visada atsigauna.
Metinę finansinės veiklos ataskaitą (nuo rugsėjo iki rugsėjo) pateikė klubo revizorius Julius Norkevičius. Išlaidų buvo tikrai nemažai, bet visos jos svarbios ir pateisintos dokumentais. Lauryno Ivinskio gimnazijai jubiliejaus proga už 500 Eur dovanota garso kolonėlė ir mikrofonas, Astijui Bertauskui skirta 500 Eur meniniams, kūrybiniams ir sportiniams gabumams vystyti, o Kraštiečių klubo 300 Eur parama geriausiai mokyklą baigusiam moksleiviui šiemet atiteko Martai Jasaitei. Taigi kasoje laikotarpio pabaigoje grynaisiais buvo likę 2,72 Eur, o banko sąskaitoje – 4 080,71 Eur.
Kultūrinę veiklą gana plačiai nušvietė klubo viceprezidentė Jolanta Bertauskienė. Techninio paveldo, urbanistikos išsaugojimo komisijos veiklą ir perspektyvas apžvelgė A. Černeckis, supažindinęs visus su Savivaldybėje per metus įgyvendintais projektais ir kitais nuveiktais darbais.
Surengti Kraštiečių klubo prezidento, viceprezidentų ir valdybos rinkimai. Prezidentu dar vienai kadencijai sutiko būti prof. dr. L. V. Ašmantas, viceprezidente liko J. Bertauskienė, o viceprezidentą Joną Varkalį pakeitė Algirdas Monkevičius. Valdyboje nuo šiol vietoje Lidijos Rėkašienės darbuosis Jūratė Šedvilaitė.
Kraštiečių gretas papildė nauja narė Daiva Lečienė.
Apibendrinus pranešimus ir numačius ateities veiklos gaires, klubo nariams pristatyta kunigo Česlovo Degučio dovanota meno kūrinių kolekcija, kuri vietą sau rado Mykolo Kleopo Oginskio meno mokykloje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Liepos 12 d. prasidėjo projektas „Surink Lietuvą“: po savivaldybes keliaujantys žmonės galės rinkti magnetukus ir iš jų sudėti šalies žemėlapį. Ar ketinate dalyvauti?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2018 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas