Rudeniškas šaltukas neišgąsdino staneliškių

Parašė:  2011-11-15

Lapkričio 11-osios vakare Stanelių kaime (Paukštakių seniūnija), prie buvusio vaikų darželio, nepabūgę rudeniško šaltuko, rinkosi staneliškiai. Žmonės atėjo į Žlibinų kultūros centro Stanelių filialo atidarymą.
Europos Sąjungos paramos lėšomis įgyvendintas projektas „Buvusio Stanelių vaikų darželio rekonstrukcija ir pritaikymas bendruomenės poreikiams“. Atlikus kapitalinį remontą, pastatas pripažintas tinkamu naudoti.
Susirinkusius staneliškius ir svečius pasveikino Paukštakių seniūnas Aurimas Vasiliauskas. Kaip pats sakė, prieš ketverius metus pradėjęs eiti seniūno pareigas, vis pagalvodavęs,
kaip būtų gerai atnaujinti šį pastatą. Anot seniūno, tada tai prilygo vaikystės svajonei būti kosmonautu… Tik 2009 metais, kai atsirado galimybė pasinaudoti ES parama, ši svajonė pradėjo pildytis.
Ir štai po atliktų rekonstrukcijos ir viešosios infrastruktūros darbų Stanelių kultūros namuose – atidarymas. Perkirpti juostelę seniūnas pakvietė Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorę Astą Beierle Eigirdienę ir projekto vadovą Martyną Čiuželį.
Visi susirinkusieji pakviesti į tame pačiame pastate įsikūrusią koplyčią. Klebonas Julius Meškauskas staneliškiams pranešė džiugią naujieną – koplyčiai suteiktas Švento Kazimiero vardas ir gautas paties Popiežiaus palaiminimas septynerius metus atlikti titulinius atlaidus.
Po klebono pašventinimo staneliškiai ir svečiai rinkosi į kultūros namų salę. Malonią ir jaukią šventinę atmosferą susirinkusiesiems dovanojo Stanelių pagrindinės mokyklos merginų, pradinių klasių mokinių ir kaimo moterų ansambliai.
Pasidžiaugti atnaujintu pastatu ir pasveikinti staneliškių vienas po kito į sceną kilo svečiai. Gražiausius linkėjimus išsakė ir dovanas teikė Žlibinų kultūros centro direktorė Nijolė Norbutienė, Seimo narys Jurgis Razma. Seniūnui ir meno kolektyvams linkėjo kuo dažniau susieiti ir pasibūti, pasidžiaugti naujomis patalpomis.
Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorė A. Beierle Eigirdienė pagyrų, padėkos žodžių negailėjo ne tik veržliam, aktyviam, darbščiam Paukštakių seniūnijos seniūnui A. Vasiliauskui, bet ir projekto vadovui M. Čiuželiui.
Sveikino Savivaldybės tarybos narys Albertas Krauleidis, Savivaldybės tarybos narys, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos viceministras Audrius Klišonis. Pastarasis pasidžiaugė vaikų ir moterų ansamblių atliktomis dainomis – kad palietė iki širdies gelmių. Be to, staneliškiams pažadėjo finansinę paramą.
Linkėjimus išsakė Stanelių pagrindinės mokyklos direktorius Rimantas Gentvilas. Pagrindinis šventės rėmėjas verslininkas Petras Beinoras dar kartą pasidžiaugė, kad projekto vadovo M. Čiuželio dėka Stanelių kultūros namai tapo tokie, kokie yra dabar. Anot P. Beinoro, tai – žmogus, nepraradęs žmogiškumo.
Kaip tose pasakose sakoma, ir aš ten buvau…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Už šmeižiančius, asmens garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie įstatymų nustatyta tvarka gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Vartotojas sutinka, kad Svetainė neribotą laiką saugotų jo IP adresą ir pareikalavus atskleistų jį įgaliotoms institucijoms. Laikrastisplunge.lt pasilieka teisę šalinti skaitytojų komentarus, nesusijusius su straipsnio tema, įžeidžiančius bei šmeižiančius asmenis arba reklamuojančius komercines organizacijas.

Griežtai draudžiama laikrastisplunge.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.
Taip pat skaitykite:
Šalin internetą ir marš į mišką (0)

Vasara skaičiuoja paskutiniąsias dienas. Netrukus vietą ji užleis margaspalviam rudeniui. Žvelgiant iš vienos pusės, lyg ir […]

- Naujienų archyvas -

Nuomonių ringas

Kaip vertinate Prezidentės Dalios Grybauskaitės dešimties metų veiklą? Ar pateisino Jūsų lūkesčius?

Loading ... Loading ...
Archyvas
Visos teisės saugomos © 2019 laikrastisplunge.lt
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas